Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalni lehet azt, ami...

Tapasztalni lehet azt, ami ebben a felmérésben van, hogy nagy családra vágynak a mai fiatalok? Te is így tervezel?

Figyelt kérdés
[link]
2022. nov. 15. 11:26
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
100%
*akarnék
2022. nov. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
0%
#50 Pedig azt hinném, aki egy örökletes, életre szóló betegséggel él együtt, az pont olyan módon edződött meg, hogy van humorérzéke, és ha kell, inkább tapintatos, mint hogy megalázza azt, aki nem tudhatta, hogy olyan dologra tapint rá, amire nem akar. Nincs mindenkinek 80 ilyen ismerőse, ergó nem várhatod el az emberek nagytöbbségétől, hogy erre is fel legyenek készülve.
2022. nov. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
89%
Van humorérzéke, csak nem vevő a proli apósviccekre, amik kicsit sem viccesek. Mondjuk ahhoz némi intelligencia kell, hogy az embernek humorérzéke legyen.
2022. nov. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
86%
De mit nem lehet azon felfogni, hogy rohadtul semmi köze senkinek ahhoz, hogy egy pár akar-e egyáltalán gyereket? Bunkó, tapintatlan paraszt az összes, aki ezzel nyomaszt bárkit is. Aztán még jössz ide bűntudatot kelteni a másikban, akinek örökletes betegsége van és nem lehet amiatt gyereke, hogy viselje HUMORRAL a másik idióta, érzéketlen f_aszkalap bunkóságait? Elmész te a jó édes anyádba. Meg összes barom, aki feljogosítva érzi magát arra, hogy beleszóljon olyan dolgokba, amikhez rohadtul semmi köze.
2022. nov. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
89%

Nem várom el mindenkitől, hogy fel legyen készülve a meddőséghez kapcsolódó ritka betegségemre, azt viszont mindenkitöl elvárom hogy ne pofázzon bele ilyen magándolgokba, mivel tapintatlan, udvariatlan prosztó dolog.

Aztán még ők vannak kiakadva, hogy csak vicceltek. Takarodjanak a bús pcsába azok akik ilyenekkel viccelnek eleve. Ugyanaz, mint az apps aki megjegyzi, hogy haha, a ház uráé az első ejszaka joga. Idióta tahó egy poén.

2022. nov. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 A kérdező kommentje:
Kultúrember más zsebében, más méhében nem turkál.
2022. nov. 16. 13:03
 57/60 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem legeslegelső alkalommal egy társadalmilag kb. elfogadott vicc megengedhető, másodjára már nem. Aki egyszer sem viseli el, és az első alkalom után nem tudja intelligensen elmagyarázni, miért nem szívleli az ilyen viccet, az olyan karótnyelt hülye, hogy nem is értem, hogy nem egyedülálló.
2022. nov. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
0%

#53 Igen, a humorérzékhez intelligencia kell, én is ezt mondtam.

#54 Te menjél anyukádhoz személyeskedni, ez a prosztó stílus nem indokolt, de hát ugye már beszéltünk az intelligenciáról.

#55 Egyetlen egy elejtett mondat egyetlen egyszer még nem belepofázás. Másodjára már az. Vegyük már ki a méteres rudat a seggünkből, vagy költözzünk egyedül barlangba, ezzel a felfogással nem lehet társadalomban élni.

2022. nov. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
100%
Anyámnak meg apámnak is ugyanígy megmondtam, hogy szálljanak ki a méhemből. Amikor konkrétan azzal fenyegetnek, hogy kitagadnak, ha nem szülsz gyereket, hidd el, a helyemben neked is rohadtul elpattana az agyad egy ilyen "ártatlan" viccen.
2022. nov. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
28%
#59 Az azért rohadtul más, hogy kitagadással fenyegetnek, ha nem szülsz, meg az, hogy az após egyszer - ismétlem, egyszer, másodjára paraszt - megfelelő hangon megkérdezi, jön-e az unoka. Ha kétszer kérdezi, akkor egyrészt ő bunkó, másrészt miért nem magyaráztad el neki az első után, hogy ezzel veled nem lehet viccelni. Ennyi. Mint minden egészséges emberi kapcsolat, ez is két félen múlik. Ne felejtsük el az egészséges jelzőt, amit direkt odaírtam, mielőtt megint nekem estek olyan vádaskodással, amit beképzeltek magatoknak. Tudom-tudom, divat egyedül a világ ellen lenni, de többnyire nincs így.
2022. nov. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!