Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalni lehet azt, ami...

Tapasztalni lehet azt, ami ebben a felmérésben van, hogy nagy családra vágynak a mai fiatalok? Te is így tervezel?

Figyelt kérdés
[link]
2022. nov. 15. 11:26
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
86%
#40 De azért azt is lássuk be, hogy a kormány is elég idióta ha azt hiszi, ezzel bármire is megy. Normális ember nem fog a politika miatt gyereket vállalni, és normális ember nem fog letenni a gyerekvállalásról az aktuálpolitika miatt. Márpedig tudtommal az emberek legalább fele normális. Normális ember azért vállal gyereket, mert szeretne, és ha már vállalja, megoldja, akármi is történik.
2022. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
100%
Egy yilen döntés mindig két emberen áll szóval teljesen mindegy, hogy én egyedül mit szeretnék. Bár nekem a 2 lenne pl amit választanék.
2022. nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
88%
Most szültem, de több gyereket nem akarunk. Rengeteg pénzbe kerül egy gyerek és a mai világban meg kell gondolni egyáltalán, hogy családot fogsz alapítani. A párom és én megszeretnénk adni a gyermekünknek mindent nem akarom, hogy nélkülözzön mint mi... A szeretettből nem lakik jól, az egy gyerek nem gyerek hülyeséget meg hagyjuk.. 😅
2022. nov. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
91%
Egy gyerek nem gyerek baromsággal aki jön, kifizettetném az összes kiadást a legutolsó turórudiig, es beültetném az összes szülőire/dokihoz/sporteseményre/ egyéb fszságra, hogy átérezze az összes időt pénzt energiát amit EGY gyerekbe lehet tolni. Annyira fel tud bszni ez a mondás.
2022. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
88%
44-es hidd el engem is. A legjobb, hogy 20 hetes terhes voltam amikor megszólalt az apósom, hogy mikor jön a következő és reméli, hogy ikrek lesznek😅 Nagyon szomorú lesz, de sose inkább elkötettem magam, ha lehet... 😅
2022. nov. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 2 gyereket még viszonylag sokan akarnak, de hát lassan egyre sincs pénz, úgyhogy tök mindegy.

Ez valami fideszes szenny oldal, baromi tudományos a párszáz fős kis keresztény kutatásuk. Engem egyetemen egy ilyen igényességű szakdogával meghúztak volna.

2022. nov. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
22%
#45 De ugye tudod, hogy az apósok ilyenkor viccelnek? Én is ha bemutattam otthon bármelyik barátnőm, apám első kérdése volt, mikor jön az unoka. Sőt, akármelyik barátom esküvőjére megyek, én is a gyereket kérdezem. Ezt mindenki tudja, hogy poénból mondjuk, mindig meglep, hogy a gyakorin ezt hatalmas sérelemnek veszi bárki. A méteres rudakat a popóból néha ki kéne húzni.
2022. nov. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom ki pontozott le, de egyelek meg akkor tartsd el nekem a második gyereket 😁

43-as voltam 😘

2022. nov. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
88%
47-es az apósom nem egy viccelődös ember tudom, hogy komolyan gondolta és többször is felhozta már 😅
2022. nov. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
100%

47-es, igazából az egyik legtapintatlanabb kérdés ezt feltenni.


Miért?

1. mert semmi közöd hozzá

2. mert nem mindenki nem "akar".


Aki tőlem "poénkodva" megkérdezi, "poénkodva" megmondodm neki, hogy hiába akaronék gyereket, örökletes betegség miatt sohasem lehet.

Érdekes, rögtön lefagy az arcukról az ostoba jópofizós vigyor.

2022. nov. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!