Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalni lehet azt, ami...

Tapasztalni lehet azt, ami ebben a felmérésben van, hogy nagy családra vágynak a mai fiatalok? Te is így tervezel?

Figyelt kérdés
[link]
2022. nov. 15. 11:26
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
96%

Ez a felmérés torzít, ugyanis egy olyan honlap készítette, amit eleve nagyobb számban látogatnak konzervatív és keresztény értékrendű emberek.

A cikk szerint 500 ember töltötte eddig ki, ami messze nem reprezentatív.

De azt régóta kimutatták hogy az emberek több gyereket szeretnének, mint amennyit vállalnak.

2022. nov. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
96%
Egy olyan fiatalt ismerek, aki négyet akar, most jön a második. De ők nem itt élnek.
2022. nov. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
93%

Egyet sem akarok, nemhogy hármat... :D


Két, nálam fiatalabbal nőttem fel - a kisebbik 14 éves koromtól rám volt bízva, ergo felneveltem egyet (ahelyett, hogy dolgoztam, tanultam, a hobbimmal foglalkoztam volna).

2022. nov. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
95%
Szintén egyet sem akarok. Minden ismerősömnek egy vagy kettő van.
2022. nov. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
88%
Én sem szeretnék egyet sem, egyszerűen nem vágyom rá. Imádok egyedül lenni és a saját kis dolgaimmal foglalkozni. Nagyon keveset vágyom mások társaságára (ha egyáltalán), ezért szerintem én beleőrülnék egy saját gyerekbe... Nem, kösz.
2022. nov. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 Metionin ***** válasza:
91%
A kortársaimnak, ismerősöknek max 2 gyerekük van vagy annyit terveznek. Én nem szeretnék.
2022. nov. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
93%
Egyet akartam, de a mostani eszemmel egyet sem vállalnék soha.
2022. nov. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
100%

Na ezek a válaszadók hol vannak a felmérésből, akik nem akarnak gyereket, plusz akiknek bőven elég egy?


Na ezért torzít kvára ez a "kutatás". Ha egy kismamaosztályon kerdezed meg hogy ki akar gyereket, kijön, hogy Magyarország 100%-a gyerekre vágyik.

2022. nov. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 Metionin ***** válasza:
98%
Hát, "Apaakadémia és a Károli Gáspár Református Egyetem közös, Szülővé válunk elnevezésű kutatása" - ordít róla, hogy nem reprezentatív. Ennyi erővel valóban körbekérdezhettek volna egy kismama-jóga csoportban vagy ilyen szülői felkészítő tanfolyamok jelentkezői között is :D
2022. nov. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
93%

Egy van, kettőt terveztünk, de már erősen megkérdőjeleződött, lesz-e második.


Most pl vissza kell mennem dolgozni a másfél éves gyerekem mellől hogy kijöjjünk anyagilag. Pedig a férjem nem keres rosszul magyar viszonylatban, és az én gyedem is a max.

2022. nov. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!