Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem kegyetlenség...

Csak szerintem kegyetlenség ilyet elvárni? Karácsony téma.

Figyelt kérdés

Adottak a nyugdíjas szüleim, a testvérem, az ő családja és én.

Nekem van egy lányom, teljesen jól elvagyunk, megvagyunk.


A testvérem egy konkrét karácsonyi ajándék listát nyújtott be a szüleinknek (neki, a férjének és az 5 gyerekének, van újszülöttől kezdve kamaszig vegyes kor és nem).

Sírva hívtak fel a szüleim, hogy adjak 200.000 kölcsönt, a bank nem ad nekik, csak 300-at,és legalább 500e az eddigi összeszámolás, mindez októberben történt, de a bank minap dobta vissza a kérelmüket ezzel.


Felhívtam a testvéremet, aki csak kiröhogött, hogy féltékeny vagyok, most anyám le is szídott, hogy miért kell visszamondanom bármit is?


Mit tudok tenni ebben az esetben?

Én borultam ki nagyon..


2022. nov. 19. 19:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne adnod nekik akár egy fillért is?

Hülye vagy?

Ha nem tudják leszerelni a gyereküket!, akkor így jártak.


Nemhogy nem adnék, de ha ez igaz, ebben a pillanatban skippelném a közös karácsonyt.


Egyébként, ha adsz, készülj fel, hogy ez rendszeressé válik.

2022. nov. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
39%
cool story bro
2022. nov. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 qkker1 ***** válasza:
77%
Az első? karácsonyi kamu sztori.
2022. nov. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
82%
Karácsony még több mitn egy hónapra van.
2022. nov. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd ám, hogy a szüleid még ennyi év után sem tudják, mi a dolguk karácsonykor. Azért az öt gyereket nem két hét alatt hozták össze tesódék, ennyi év után meg már nem lehet meglepetés az elvárása a szülők felé. Mert ugye nem azt akarod mondani, hogy eddig nem így volt? :)

Te borultál ki nagyon... :) Mi borulunk ki, hogy mennyi hülyeséget kiírnak ide unatkozó sulisok. Pedig ez az oldal nem erre való.

2022. nov. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!