Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van ennyi irigy ember?

Mért van ennyi irigy ember?

Figyelt kérdés
Miért fáj ha valakinek kicsit jobban megy?Egyből megy a furkálódás h jó helyre tette a seggét meg h miket csinálhat ezekért a dolgokért..pedig semmit sem tudnak semmiről..:(
2010. szept. 30. 13:56
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
81%

nem azt mondtam, hogy te kérj érte bocsánatot, hanem hogy legyél már képes dolgokat a helyén kezelni, és belegondolni abba, hogy más emberek nem mondatokon rinyálnak, hanem mondjuk kajájuk nincs vagy fagyoskodnak vagy beteg a gyerekük vagy kilakoltatják őket stb. önhibájukon kívül.

és ne pár mondat miatt kelljen már sajnálni, amikor rengeteg embernek a megélhetése, az egészsége megy tönkre ebben az országban az anyagi helyzete miatt.

2010. szept. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
61%

16.01


Ja, jó szöveg ez a "mindenkinek a saját problémája a legnagyobb probléma", csak remélem érzed a helyi értéket aközött, hogy TE MEGVÁLASZTHATOD, hogy egy mondattal foglalkozol-e vagy nem, és amúgy élsz mint Marci hevesen, vagy NEM VÁLASZTHATOD MEG, hogy foglalkozol-e azzal, hogy 60.000 forintot keresel és fagyoskodsz vagy éhezel, vagy kilakoltatnak vagy nem találsz munkahelyet és nyomorogsz egy lyukban. Az egyiket kontrollálhatod, és akkor tök jól megvagy, azt meg hogy megfagysz vagy éhezel, marhára nem tudod kontrollálni, mert így is-úgy is szenvedsz.

Csak van annyi eszed, hogy a kettő problémát nem kezeled egy helyi értéken...


Ez a kérdés kábé olyan, mint amikor elmegy valaki az afrikai éhezők közé, és felhangon elkezd panaszkodni, hogy elromlott az egyik Ferrarija és most kénytelen a 7-es BMW-jével közlekedni, és sajnálja mindenki őt, mert ez neki milyen szörnyű.

2010. szept. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
19%
Hát ismerek olyat aki sir hogy nics pénze számlákra adjak kölcsönt,de érdekes cipőre stb -re van pénze.Szóval valaki csak azért sir hogy megsajnálják,pedig nem is kéne,kettő hogy elpanaszolja a nyűgét baját és azután a másikat nyomassza az ő baja ezek az energia vámpir tipúsok.
2010. szept. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
12%
Amúgy ha nincs fedezet ne szüljünk,és sírjunk hogy milyen szar,nem állambácsi nyakára kéne szülni éhes szájakat.Gondolkodni kéne előre,és nem szidni ha valakinek egy kicsit jobb.Senki nem kérte hogy x y szülje meg a szegénységbe az egészséges vagy a beteg gyerekét.
2010. szept. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
55%

És, attól hogy van ilyen ember, akkor mi van? Attól még nincsen többszázezer ember a létminimumon? Attól nem nyomorog többszázezer ember, vagy nem fagyoskodik, vagy nem lakoltatnak ki apákat? Vagy mi? Ez semmit nem igazolsz.


Én meg jogász vagyok, és többszáz olyan tragédiát látok nap mint nap, aminek ha csak a fele megtörténne a Kérdezővel, széltében vágná fel az ereit egy konzervdoboz tetejével. Szóval a helyi értékén kéne kezelni a dolgokat, és nem nyavalyogni pár mondaton egy olyan országban, ahol kétmillió ember a létminimum közelében él.

2010. szept. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
43%

16:35


Az csak egy kiragadott példa, a rengeteg ÖNHIBÁJÁN KÍVÜL nyomorgó emberre! Nem azon van a hangsúly, hogy KINEK

2010. szept. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
62%
Az csak egy kiragadott példa, a rengeteg ÖNHIBÁJÁN KÍVÜL nyomorgó ember közül! Nem azon van a hangsúly, hogy kinek a hibája a sok nyomorgó, munkanélküli ember, hanem magának a helyzetnek a kilátástalanságán van a hangsúly, amibe némi empátiával bele kéne érezni, és nem pár mondaton nyavalyogni, meg elvárni a sajnálatot, amikor egyébként a világon semmi gondja nincs az illetőnek. Pusztán belátást ajánlottam, hogy vannak ezerszer rosszabb helyzetű emberek is, ÖNHIBÁJUKON KÍVÜL.
2010. szept. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Amúgy éppen nem a megalapozatlanul vállalt gyerekekre gondoltam, hanem arra, amikor a KÉT SZÜLŐ együtt képes olyan anyagi helyzetet teremteni, csak mondjuk válás, elhagyás a vége, és akkor ottmarad az illető teljesen magára hagyva. Ez is csak egy eset a sok közül, ami százszor nehezebb helyzet, mint hogy párszor valakinek beszól a szomszéd Pista.
2010. szept. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Jó akkor végülis igazatok van mind1 h az ember probál átlag maradni az se jó..hát akkor már megértem azokat a gazdagokat akik leszarják az ilyen kis piócákat akiknek a tekintetükben látni az irigységet mondjuk a parkolóban amikor kiszállok a nem éppen középkategóriás koncsimból!ja és igen én legalább nem a 2 szobás panelba szülök 4 vagy 5 gyereket ami teszem hozzá h még nem is az enyém mert törlesztem..és azt is meg kellene gondolni h van 2 gyerekem és elég nehezen állok anyagilag szülök e harmadikat!
2010. szept. 30. 17:08
 20/41 anonim ***** válasza:
63%

ma 16:27 - hiába rántod fel magad, még mindig tartom a véleményem, hogy azért mert mások sokkal rosszabbul élnek, azért a kérdezőnek is joga van hozzá, hogy rosszul érezze magát valamiért, és ezt esetleg szóvá tegye!


Saját példám! Boldog párkapcsolatban élek, nincsenek anyagi gondjaink, van egy csodás gyermekünk. Gyönyörű minden, csak épp van egy apám, aki addig keserítette mindenki életét, hogy most már válnak anyummal, rám meg jó, ha egy évben egyszer rám emeli a telefont. Mikor panaszkodok a kialakult helyzet miatt, mindenki azt vágja fejemhez, hogy jól életek, boldog vagy a családoddal, mit sírsz...,másnak sokkal rosszabb. Ja, persze! Lehetne sokkal rosszabb, vagy lehetne egy normális apám...Tartsatok telhetetlennek, de nekem ez probléma, és nem vigasztal, hogy másnak milyen rossz. Erre írtam, hogy mindenkinek a saját problémája a legnagyobb probléma. Ha még mindig nem érthető, akkor sajnálom...

2010. szept. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!