Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van ennyi irigy ember?

Mért van ennyi irigy ember?

Figyelt kérdés
Miért fáj ha valakinek kicsit jobban megy?Egyből megy a furkálódás h jó helyre tette a seggét meg h miket csinálhat ezekért a dolgokért..pedig semmit sem tudnak semmiről..:(
2010. szept. 30. 13:56
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Milyen diplomásról beszélsz? Vagy ki említette itt, hogy diplomás? Csak mert nem tudom, kihez címezted a válaszodat.


Az alábbi hozzászólásra ment a válasz:

"Kicsim hány éves vagy mert én tuti idősebb vagyok két diplomámmal és ugy hogy ugyhogy ne ugassál be,retardált majom. ma 18:04"

2010. szept. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
36%

18:08


"Akkor elnézést kérek azért a hozzászólásomért, amiben azt ÁLLÍTOTTAM, hogy f*szkalap vagy.. Akkor csak felvetem: Nem fordulhat elő ESETLEG VÉLETLENÜL, hogy te egy kötözködős f*szkalap vagy?

Na, így jó? Megfelel?"


Nézd, én nem háborodtam fel azon, hogy engem lefa*szkalapoztál, tehát nekem nem kell magyarázkodnod. Én nem sértődöm meg, ha azt állítod, hogy fa*szkalap vagyok, jogod van ezt gondolni rólam!


Itt ti hördültetek fel, pedig én VALÓBAN beleírtam a hozzászólásomba, hogy "LEHET", tehát nem kijelentettem, hanem felvetettem, hogy lehet az itteni emberek szar emberek vagy arrogánsak, és ezért hordják le őket ennyiszer, nem a pénzük miatt.


Ugyanis magamból kiindulva engem SOHA nem piszkálnak azért, mert sokat járok külföldre, jó kocsim van, jó ruhákba járok stb. Ezért nem gondolom, hogy valakit pusztán néhány nyaralás vagy a kicsit jobb anyagi helyzet miatt lehordanának az emberek.

2010. szept. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
73%

17:58


Sajnálom, lehet, hogy két diplomád van, de szöveget akkor sem tudsz értelmezni. Ez a mai diplomák értékét is minősíti, hogy egy analfabétának is lehet diplomája.

2010. szept. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
44%

Bármennyire is lehurrogtátok a szaremberezőt, igaza lehet. Nekem is gyanús, hogy ennyi mindenkit leszólnak pusztán a pénze miatt, velem ez sosem esett meg.


Nekünk elég jól menő vállalkozásunk van, nyaralások is gyakoriak, szép ház, kocsi stb. De egyrészt szolídak vagyunk, tehát a közeli barátainkon kívül senki nem is tud az anyagi helyzetünkről, ők pedig nyilván szeretnek minket és nem becsmérelnek ilyen primitív módon.


Eleve aki azt írta, hogy a nyaralása miatt beszólnak neki, nem értem. Honnan tudná egy idegen, hogy mikor hova mész nyaralni? Vagy a közeli barátaid szólnak meg a nyaralásaid miatt? Akkor meg téged minősít, ha ilyen barátaid vannak.

2010. szept. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

18:22

Én értem, de sose tudhatod egyrészt, hogy a hátad mögött miket mondanak rólad, másrészt nem azonos környezetben élünk, lehet, h te jobb emberekkel vagy körülvéve vagy mit tudom én. Engem sem lehordanak, csak megállapítják, hogy "bezzeg nektek milyen jól megy", "úgyis sok pénzetek van", ilyesmik. Ezek engem zavarnak.

Beszélhetünk a dologról normális hangnemben, de akárhogy is vesszük, az első hozzászólásod nem volt szalonképes, nem kellene még csak feltételesen sem leszaremberezni olyanokat, akiket nem is ismersz, és akik a hozzászólásukkal alapból senkit nem bántottak meg.

2010. szept. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
42%

"Honnan tudná egy idegen, hogy mikor hova mész nyaralni?"


Munkatársak, akik érdeklődnek és rokonok (nem közvetlen), akik szintén. Nem mondhatom, hogy "semmi közöd hozzá, hol voltam", ha kérdezik. Hogy csak 2 példát említsek.

2010. szept. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Na, még egy példát írok, aztán kiszállok ebből a beszélgetésből, mert nem látom értelmét. Én azért kaptam beszólást a játszótéren mert nem kinyúlt mackó felsőben mentem, és a babám is rendesen fel van öltöztetve. Nem voltam kiöltözve, csak egy farmer nadrág, és egy kis blúz volt rajta, de tény, hogy a sok melegítő között más volt. Az meg, hogy a babám farmerben megy a homokozóba nem hiszem, hogy ok kellene, hogy legyen a beszólásra, mégis megkaptam, hogy "jó annak aki megteheti, hogy ilyen jó ruhát nyúzzon a gyereke". A hangsúlyt nem tudom illusztrálni, de jó gúnyos volt. Ennyi elég, hogy beszóljanak az embernek. Nem hiszem, hogy a viselkedésemmel volt probléma.
2010. szept. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
A ilyen elvárná hogy más is rongyot adjon a gyerekére mert az övének csak rongy jutott.De talán ha sokan fedezzetel megfelelő anygai helyzettel szülnének és nem állambácsira nyakára segélyből bevállalva a harmadikat is a egyszobába akor nekik se rongyba kéne öltöztetni a babát,hanem telne jo ruhára.Csak gondolkodni kéne nem fröcsögni másokra a saját végtermékük miatt.
2010. okt. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok gazdag egyáltalán,de nem is nyomorgok ezt előre leszögezem. Viszont azt már megfigyeltem,TISZTELET A KIVÉTELNEK,hogyha valaki csóró akkor ő sosem tehet róla (pedig mennyien vannak akik játékgépbe dobálják a több tizezer forintokat,meg eldohányozzák,elisszák ,vagy éppen sorra potyogtatják a gyerekeket felelőtlenül) ,akkor minden az állam,a rendszer,a zsidók,a cigányok hibája . Ha valaki normális életszinvonalat engedhet meg magának,mondjuk el tud menni 2* nyaralni egy évben (nem kell Maldív szigetekre meg Hawaiira gondolni),van autója,lakása, nem kell azon aggódnia hogy megfagy télen ,theát még csak nem is él luxuszsinvonalon akkor mindent a segge alá toltak,meg biztos fusimunkázik,gengszter,rohadt elkényeztett szemétláda család sarja és dögöljön meg. A többiek meg mind azon versenyeznek ,hogy ki a legnyomorultabb,meg a legcsóróbb ahelyett hogy kitanulnának mégegy szakmát,vagy cigi helyett nyaralásra vagy lakásra tennék félre a pénzt. HANGSÚLYOZOM természetesen tényleg vannak nem is kevesen akik alá 16 évesen betolják az autót a lakást,anyuci apuci pénzeli őket 40 éves korukig,meg vannak olyanok akik napi 15 órát húzzák az igát mégsincs fütés a lakásban.
2010. okt. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Előttem szóloknak meg,ezt utálom a legjobban ha valaki ilyen gúnyos megjegyzéseket tesz,szomszéd asszony is megszülte a 7 gyereket a tető nélküli házba,gyerekeket nem fürdeti,nem ad rájuk normális ruhát csak szakadtat,és nekem szólogat be rendszeresen hasonlókat mint neked a játszótéren. Szerintme meg aki nem járta ki még a 8 áltlaánost sem,vizre gázra nincs pénz az ne szüljön hat gyereket,erről nem én tehetek.. meg arról sem ha valaki elszórja azt a kevés pénzt is amit keres. Ismerőseim ha megkérdezik mennyi a fizum,válazsolok és meglepődnek hogy "tényleg? azt hittem többet keresel.." . Hát kúrvára nem,csak én nem veszek évente új autót mint ők ,nem hordok 30ezer forintos sportcipőt, hanem félrerakom hogy el tudjak menni nyaralni,hogy ne kelljen télen -15ben fütés nélkül lennem,meg hogy ne kelljen szakadt ruhákban járnom. Hát ennyi a titkom.

Szerintem mindneki sepregessen a maga háza táján és én nem tudom sajnálni aki panaszkodik hogy 4en élnek havi 60ezerből,két kisgyerekkel. És még én vagyok a "gazdag" r.ohadék,mert nem szülök bele a vakvilágba. Hát nyalja ki a s*ggem az ilyen én azt mondom. Utálom az ilyen rosszindulatú embereket,én sem teszek másokra gúnyos megjegyzéseket és nem turkálok más emberek pénztárcájában mert nem érdekel.Mindenki úgy b@ssza el az életét ahogy akarja,de sokan tényleg úgy érzik ha nekik sz.r legyen másoknak is

2010. okt. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!