Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van ennyi irigy ember?

Mért van ennyi irigy ember?

Figyelt kérdés
Miért fáj ha valakinek kicsit jobban megy?Egyből megy a furkálódás h jó helyre tette a seggét meg h miket csinálhat ezekért a dolgokért..pedig semmit sem tudnak semmiről..:(
2010. szept. 30. 13:56
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Minket is megszólnak, mert évente 2x külföldre utazunk és honnan van ennyi pénzünk és dögöljünk meg. Csak azt nem veszik észre, h mi nem járunk márkás cuccokban, nem járok kozmetikushoz, körmöshöz, nincs kocsink - magyarul imádunk utazni és oda teszünk félre.

Nem tudom, miért fáj nekik, de fáj.

2010. szept. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
86%
Érdekes, én négynél többször járok egy évben külföldre (nyaralásból és munkámból kifolyólag), de engem senki nem szól meg. Lehet hogy akik megszólnak titeket, nem a jó anyagi helyzetetek miatt teszik, hanem mert simán szar emberek vagytok. Nem mindig a másik ám a hülye, és nem mindig ti vagytok a szentek. Ezt irtad előszőr,azután azt hogy nem mondta hogy szar emberk,és hogy értlemzzen szöveget meg retardáltak,hát nem ők a retardáltak sajnsos,tudathasadásod van?
2010. szept. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
80%
Köszi, én is így gondoltam.
2010. szept. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó, te fogyatékos vagy?


Én nem ÁLLÍTOTTAM, hogy bárki is szar ember! Az így nézett volna ki: "ti szar emberek vagytok". Ehelyett azt írtam, hogy "lehet, hogy azért, mert szar emberek vagytok". Vagyis ez csak egy lehetőség, de tényként nem mondtam rájuk, hogy szar emberek!


Félelmetes, hogy emberek mennyire nem képesek szöveget értelmezni, kábé óvodás szinten vannak egyesek.

2010. szept. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

"Érdekes, én négynél többször járok egy évben külföldre (nyaralásból és munkámból kifolyólag), de engem senki nem szól meg. Lehet hogy akik megszólnak titeket, nem a jó anyagi helyzetetek miatt teszik, hanem mert simán szar emberek vagytok. Nem mindig a másik ám a hülye, és nem mindig ti vagytok a szentek."


Ez a válasz csak téged minősít! Sz@r embernek titulálni valakit, akit nem is ismersz! Jól esett?

2010. szept. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
0%
Kicsim hány éves vagy mert én tuti idősebb vagyok két diplomámmal és ugy hogy ugyhogy ne ugassál be,retardált majom.
2010. szept. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
45%

"Én nem ÁLLÍTOTTAM, hogy bárki is szar ember! Az így nézett volna ki: "ti szar emberek vagytok". Ehelyett azt írtam, hogy "lehet, hogy azért, mert szar emberek vagytok""


Akkor elnézést kérek azért a hozzászólásomért, amiben azt ÁLLÍTOTTAM, hogy f*szkalap vagy.. Akkor csak felvetem: Nem fordulhat elő ESETLEG VÉLETLENÜL, hogy te egy kötözködős f*szkalap vagy?

Na, így jó? Megfelel?

2010. szept. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
60%
Gratulálok a diplomádhoz, szánalmas vagy! Ahogy írsz, abból minden kiderül! Fröcsögj tovább nyugodtan, aki kicsit is értelmes az látja a köztünk lévő különbséget, te diplomás!
2010. szept. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

"Akkor elnézést kérek azért a hozzászólásomért, amiben azt ÁLLÍTOTTAM, hogy f*szkalap vagy.. Akkor csak felvetem: Nem fordulhat elő ESETLEG VÉLETLENÜL, hogy te egy kötözködős f*szkalap vagy?"


JÓÓ vagy!!! ;))))

2010. szept. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Milyen diplomásról beszélsz? Vagy ki említette itt, hogy diplomás? Csak mert nem tudom, kihez címezted a válaszodat.
2010. szept. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!