Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagalnatok, ha gyermek...

Hogyan reagalnatok, ha gyermeketek azzal allitana haza, hogy szuleim, fekete boru a parom (bno/barat)?

Figyelt kérdés
Mit szolnatok hozza?
2008. dec. 25. 20:17
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
64%
Nem azt írtam, h elítélem a színesbőrűeket, vagy azokat a magyarokat, akiknek pl. néger a párja, csak azt, h én nem szeretném, ha a gyerekem nem magyart választana. Nekem is vannak kínai meg néger barátaim, semmi bajom velük, rendes, értelmes emberek. Aki ezt nem tudja megérteni, az pontozgasson nyugodtan.
2008. dec. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
80%
utolsó válaszoló:rendes értelmes emberek,távolról jó barátok,de családban azért ne legyen---) ezt hivják rasszizmusnak,csak te még fel sem vállalod hogy az vagy.na az ilyen undorito köcsögöktől félteném én a gyerekemet meg a szinesbőrü párját és a félvér gyerekeiket.üdv
2008. dec. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
82%
A bőr színénél többet számít az, hogy honnan jött. Amerikai négerek teljesen civilizáltak, fehérrel egyenértékűek. Afrikaiaknál viszont jelentős a civilizációs különbség, itt a fejlett országokban kapott oktatás gyakran csak felszínes máz, ami alatt még törzsi gondolkodás lapul. Az se mindegy, hogy keresztény vagy muszlim, ha valaki nem a mohamedán értékrend szerint akarja leélni az életét... És persze, maga az ember - egy értelmes bantu jobb, mint egy hazai bunkó. Persze egy dolog az, hogy tetszik vagy nem, viszont beleszólni, kritizálni felesleges, mindenki csak a saját kárán tanul. Ezért négyszemközt elmondanám a véleményemet a gyereknek, de más módon nem éreztetném, akkor se, ha nem tetszik a dolog.
2008. dec. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim válasza:
100%

Ha hazai az illető, semmi gondom vele, ha azonban merőben más vallású - elgondolkodnék rajta. Sok veszélyt rejthet egy ilyen kapcsolat főleg, ha lányod van. Ha a fiad elvesz pl. egy arab lányt az nem annyira veszélyes, kivéve ha van a lánynak 5-6 tagbaszakadt bátyja.


A gyermek kérdést is másképp értelmezik a muszlim országokban. Erről már lehetett olvasni a sajtóban és az nem kamu.


Egy ismerősőm felesége lelépett egy török emberrel, vitte a közös gyereket is - azóta sem látta (5-6 éve). Pedig itt még külföldi házasság sem volt... de megtörtént.


Szerintem itthon inkább mi magyarok szaporodjunk! És nem vagyok rasszista, szeretem az egzotikumot is, csak a lényeg, hogy jól körül kell nézni és ha vegyes házasságra kerülne a sor, mindenképp előtte hosszú időket el kell tölteni az idegen országban, a nyelvük, kultúrájuk és vallásuk megismerése céljából.

2009. jan. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ahogy itt olvasgattam a cifrábbnál cifrább válaszokat, az jött le, hogy sok embernek nem is a bőrszínnel van baja, hanem a kultúrával...sőt, inkább a körülmények a mérvadók...akkor miről beszélünk?...
2009. febr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!