Normálisak ezek?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok kedd óta, tegnap tudtam lemenni orvoshoz, mikor már valamennyire jobban voltam. Mivel már nem voltam bitangpusztulatosan rosszul azt mondtam, hogy csak mára meg tegnapra adjon igazolást és ma megyek. De tegnap este megint rosszul lettem és anyám azt mondta, maradjak itthon, majd ő igazolja. Itt hozzáteszem, ez az első az ELSŐ, hogy anyám igazol hiányzást. Öreganyámék meg, akik alattunk laknak reggel feljött, amint anyám elment melózni és TERMÉSZETESEN benézett hozzám, aki éppen aludtam. Erre megy a telefon anyámnak, hogy a drága kislánya éppen LÓG az iskolából és meg fogják vonni a családi pótlékot. Mert beteg vagyok, és anyám igazolna !!!EGY!!! napot, miközben hármat is igazolhat. EGY NAP KÖNYÖRGÖK!
2010. okt. 1. 13:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Én a kérdést nem értem:

"Normálisak ezek?"

Kik???

2010. okt. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

14:09-es igen pont így értettem:) én írtam a nagymamás sztorit... azt én sem itélném el persze, ha wc papírt hozna...csak nekem az volt furcsa, hogy bement mikor tudta hogy senki se lesz otthon...

És szerintem ijedtében hívta anyukát, hogy leplezze meglepődöttségét.

Higgyétek el sokmindent nem tudtok a nagyitokról!:D

2010. okt. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

+kiegészítésként. Nekem ez volt szembeötlő: " feljött, amint anyám elment melózni "

ha nem tudta, hogy otthon van (és nyilván nem tudta, ezért hívta anyukát) akkor miért pont azután ment fel hozzájuk hogy az annya elment dolgozni?

Érdekes dolgok ezek..és ne higgyétek hogy veletek nem csinálnak ilyet...lehet hogy igen, csak ti nem tudtok róla:)

2010. okt. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
most mi a kérdés? mire akarsz választ kapni? ennek semmi értelme!
2010. okt. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Hogy normális-e, hogy öreganyám felmászkál, mikor mi nem vagyunk otthon (igen csinálja, csak mi már tudjuk) aztán rendesen megbeszéli öregapámmal, aki mellesleg kever a nővéremmel és az öcsémmel, holott semmi baj a fejével, egyszerűen (hogy is mondjam szépen, hogy is mondjam) nem érdekli, hogy mi van velünk. Amúgy nagyim úgy hívta fel anyámat, hogy majd ő közbenjár azért, hogy megvonják a családipótlékot, és kitelik tőle. Egyszer már a házból is ki akart dobni tesóimmal együtt.

Amúgy köszönöm a normális és normátlan válaszokat. :)

2010. okt. 1. 15:33
 16/20 anonim ***** válasza:
Cseréljetek zárat, a nagyinak túl sok a szabadideje.
2010. okt. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Na látjátok megmondtam... nem örülünk mi unokák, ha a közellakó nagyi sokszor látogat, pláne ha csak szaglászni.

Kérdező! Miért nem oktattátok még ki a nagyszülőket hogy mégis mit képzelnek?Nincs joguk ilyen szinten bemenni a lakásotokba ha nem vagytok otthon.

2010. okt. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A nagymamád próbáljon csak meg közbenjárni, hogy megvonják a családi pótlékot, úgysem tud mit csinálni. Legfeljebb kiröhögik. Ezt ugyan is nem ő dönti el. És mivel neked nincs is igazolatlan hiányzásod, ennek semmi értelme. De még ha ma lógtál volna is, akkor is csak egyetlen napról lenne szó. De nem is lógtál, szóval az egész teljesen lényegtelen.
2010. okt. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Anyud helyébe pillanatok alatt cseréltetném a zárat, nagyinak meg keresnék valami elfoglaltságot, mert nyilvánvalóan már nagyon kifogyott a tennivalókból, ha nincs jobb dolga, minthogy a rokonságot csesztesse.
2010. okt. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem tud kirakni, nem tud közbenjárni. Oregek, szerintem már sok minden zavaros számukra.

Egyebbkent most valamilyen randa virus van, sokan esnek vissza tobbszor is. Ezt szerintem a dokid is tudja, es o is lehet hogy ad meg igazolást. Csak a sporolas kedveert.

2010. okt. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!