Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más kapcsolatában is előfordul...

Más kapcsolatában is előfordul ilyesmi? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve vagyunk együtt a párommal. Van egy 15 hónapos kisfiunk.

A párom azt szeretné ha időnként elengedném "bulizni" kikapcsolódni.A haverjaival persze.

Mivel ő egész héten dolgozik és szeretne lazítani.

Ez mind rendben is lenne, de nekem nem járna a kikapcsolódás? Ezt nem érzem igazságosnak, mivel én a gyerek miatt nem tehetem meg.

Persze mondta hogy menjek el néha én is de én soha nem hagynám otthon a gyerekemet éjszakára.Mindig azon járna az eszem hogy mi van vele, és ezt ő nagyon jól tudja.

Mi lenne a helyes?Hagyjam elmenni és vágjak jó pofát hozzá, vagy ne?


2010. okt. 1. 21:29
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát több oka lehet, hogy ennyire elvágyik.

Ott van például az a lehetőség, hogy mikor fiatal volt, nem élte ki magát eléggé, most pedig olyan baráti társaságra bukkant ahol elengedheti magát, lazulhat. Pótolhat valamit a régi időkből.

A másik, pedig, hogy a baba miatt korlátozva érzi magát és tudat alatt vágyik arra, hogy még "felelőtlenül" élhessen. azaz szórakozzon, foglalkozzon a haverokkal, ilyesmik.

Az én párom 21 éves lesz és már rég nem járunk el egymás nélkül sehova. Kiélte magát, egyszerűen nem igányli a kanbulikat vagy a részzegséget és az ilyesmit. Mi általában együtt megyünk, főképp moziba, étterembe, biliárd, bowling szalonokba és ilyen helyekre.

Szerintem hagynod kell, hogy néha néha elmenjen, csak ügyelj arra, hogy ne szokja me a jót. Mert egyszer csak azt veszed észre, hogy minden hétvégi estét a haverokkal tölt. Viszont a havi egy alkalmas összeruccanás természetes. Attól, hogy a te párod, nem kötheted magadhoz és mondhatod neki, hogy mindig mellettem legyél. Vagyis megteheted, de ennek nem szokott jó vége lenni. Amíg nem érzed magad elhanyagolva és eleget van veled is, szerintem néha elengedheted. :) Legalábbis én megtenném.

2010. okt. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Lehet elhanyagolva érzi magt,attól hogy van a baba még apuka is van vele is kén törödni.A házaséletetek amúgy jó?
2010. okt. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

Nincsenek barátnőim, akivel mehetnék.

Én is be vagyok fásulva de ezt ő persze nem veszi észre.

Mondtam neki hogy szerinte nekem olyan jó mindig itthon ülni?!

Ne értsétek félre imádom a gyerekemet, de úgy érzem néha hogy megfulladok.

Például ma mondta a párom hogy kimegy vásárolni.Én mondtam hogy vele megyek erre ő azzal jött hogy nem bízok benne pedig csak egy kis levegőre vágytam.A gyerkőc addig a mamával volt.

2010. okt. 1. 21:51
 14/37 A kérdező kommentje:

Kiélte magát az tuti, ő mondta.

Minden héten másik csaja volt, buli volt buli hátán.

Aki nem élte ki magát az én vagyok!Sajnos.

A házas életünk szuper, azzal tényleg semmi gond.

Próbálok szexi és kívánatos lenni mindig.

Szülés után minden lement rólam vékonyabb vagyok mint terhesség előtt.

2010. okt. 1. 21:57
 15/37 anonim ***** válasza:
69%
Tudod mit,nincs itt mit szépítgetni a dolgot, a ti kapcsolatotok, hogyismondjam kezd lefelé a lejtőn haladni. A párod ugye inkább maga megyen el vásárolni, te pedig csak maradj ugye otthon. De végül csak otthagytad a gyereket a mamával. Nemhogy kocsiba tettétek volna és együtt hármasban elmentek. Itt lesz holnap-holnap után a klassz őszi idő, ki a természetbe hármasban egy nagy sétára, de nem ő inkább bulizik. Teher neki ez az élet, amit párkapcsolatnak nevezel, és gyermekkel.
2010. okt. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
69%

Á én tuti nem szeretném, hogy a férjem nélkülem sörözgessen. Menjünk inkább együtt és ti is. Azt nem szeretné?

Próbálj meg amúgy baba mama klubbal eljutni, általában családsegítők csinálnak ilyet és ott ismerkedhetsz más anyukákkal.

A másik furcsa, hogy miért van ezzel a féltékenységgel megáldva? Tényleg ennyire féltékeny vagy vagy csak bebeszéli neked, hogy lerázzon.

Amúgy én megértelek, nekem 2 éves és 4 hónapos gyerekeim vannak és sokszor a saját gondolataim nem hallom. Férjem állandóan melózik, anyám-anyósék-barátnők más városba. Néha a szomszéd csajjal átjárunk egymáshoz mert egyidős gyerekeink vannak, de ez kb 2 hetente 1x. Most lett nekem is könnyebb picit, hogy kaptam egy autót, így szabadabb. Ha sz@r kedvem van, begórom a kölyköket és felkerekedem valamelyik baráthoz, de ez sem megy mindig.

Végül... azért hiszed azt, hogy a gyereken járna az eszed ha elmennél valahova, mert már megszoktad a 15 hónap alatt, hogy vele foglalkozol. Hidd el ezt a 2.-nál könnyebben veszed. Semmi bűnt nem követsz el ha néha kikapcsolódsz, max. a gyerek/férj sem egy fáradt ideges anyukát kap. Persze aki minden másnap lepattintja a gyerekét az már nekem is kérdőjeles, de itt ugye nem erről van szó...

2010. okt. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Tényleg előfordult hogy féltékenykedtem alaptalanul.Nem tagadom ebben igaza van a páromnak.

Sajnos féltékeny típus vagyok eléggé.

Persze velem is el akar menni nem csak egyedül.

Azt mondta egy futó kalandért soha nem áldozna fel minket.

Azt mondja szeret jó nőnek tart mindent megkap tőlem nincs miért máshoz mennie.

Ha lát egy jő nőt mindig azt mondja ilyet van otthon is:-)

Vagy azt hogy ennél sokkal jobb van otthon :-)

2010. okt. 1. 22:17
 18/37 anonim ***** válasza:
76%

Csak én vagyok ilyen h*lye hogy nem értem? Szóval te mehetnél csak nem akarsz a gyerek miatt. Nem nem engednek vagy nincs aki vigyázzon rá hanem nem akarsz. De akkor miért neked áll feljebb?? Ha te önszántadból sanyargatod magad akkor másnak sem lehet jó? Nem fog az a gyerek belehalni ha otthon hagyod, legfeljebb sír egyet mire elalszik. És akkor? Nincsenek barátaid? Ne haragudj de erről is te tehetsz és senki más!

3 éves kapcsolatban már van egy 15 hónapos gyerek, hát szerintem ne csodálkozz hogy nincsenek barátaid, a párod el akar menni szórakozni és hogy me fásult vagy! Takán meg kellett volna várni több ideje vagytok együtt! Azért az már szép teljesítmény hogy 3 év alatt majdcsak kifejlett befásult házisárkány vált belőled...

2010. okt. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 audryenne ***** válasza:
100%
De miért baj, ha elmegy? Csak beül valahova sörözgetni a haverjaival mondjuk havonta vagy havonta kétszer, ha emellett veled is kimozdul (tehát nem hanyagol el téged a haverok miatt), akkor ezzel szerintem nincs semmi baj. Te nem szeretnél nélküle kimozdulni? Szerintem teljesen normális ez a dolog. Én is eljárok például a barátnőimmel, és legtöbbször nem hívom a páromat, mert ez így más. Néha erre is szüksége van az embernek.:)
2010. okt. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.

Ha nem tudsz normális választ akkor minek írsz?

Neked van gyereked?

Mert ha nincs akkor fogalmad sem lehet mi játszódik le bennem.

Már nem egyszer mentünk el és hagytuk a gyereket a mamára.De akkor végig aludta az éjszakát 5 hónapos koráig.

Azóta nem.

Úgyhogy kímélj meg a szemét beszólásaidtól.köszi

2010. okt. 1. 22:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!