Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más kapcsolatában is előfordul...

Más kapcsolatában is előfordul ilyesmi? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve vagyunk együtt a párommal. Van egy 15 hónapos kisfiunk.

A párom azt szeretné ha időnként elengedném "bulizni" kikapcsolódni.A haverjaival persze.

Mivel ő egész héten dolgozik és szeretne lazítani.

Ez mind rendben is lenne, de nekem nem járna a kikapcsolódás? Ezt nem érzem igazságosnak, mivel én a gyerek miatt nem tehetem meg.

Persze mondta hogy menjek el néha én is de én soha nem hagynám otthon a gyerekemet éjszakára.Mindig azon járna az eszem hogy mi van vele, és ezt ő nagyon jól tudja.

Mi lenne a helyes?Hagyjam elmenni és vágjak jó pofát hozzá, vagy ne?


2010. okt. 1. 21:29
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Ez az miért nincsenek barátnőid?Nem oknélkül,valószinű.
2010. okt. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

De igen, megteheted!! A gyereknek nemcsak anyja van, hanem apja is. Ha elmennél kikapcsolódni, és az apjával maradna otthon, az ugyanolyan, mintha veled lenne. Ha van igényed kikapcsolódni, menj. Ha nincs, akkor viszont ne hivatkozz arra, hogy te se mész, a párod se menjen, meg hogy nem igazságos. Nem kell "éjszakára" otthagyni, mehetsz este is, esetleg éjszakába nyúlóan. Gondolom, a párod se hajnalig akar dorbézolni, csak néha találkozna a munkatársain és a családján kívül más emberekkel is. Szerintem ez normális. A nem normális az, hogy te mártírkodsz, és saját magadból kiindulva otthon akarod tartani.

Félreértés ne essék, minden másnap segg részegre innia magát tényleg nem tolerálható. De nem hiszem, hogy havi 1-2-3-4 alkalom olyan tragikus lenne.

2010. okt. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az apja soha nem vigyázott rá pár percnél többet így nincsenek összeszokva.Igazatok van el kell járnom nekem is, és ezentúl így is lesz.Ha ő megteheti akkor én is.
2010. okt. 2. 12:14
 34/37 anonim ***** válasza:
75%
Lehet párod nem akarta ezt a babát,ezen még nem gondolkodtál el?Mi az hogy nincsenek összeszokva,meg pár percnél többet nem bir vele lenni,ezzel a kapcsolattal,komoly bajok vannak,ez csak a lejtő eleje...Ő még szórakozna élne.Te meg szültél neki egy terhet,amit ő valószinű ugy old meg hogy menekül,ezért nem hiv ,a boltba is ezért akar egyedül menni...És nem a kis családdal mert még nem érett erre,te meg szültél magadnak egy gyereket,ahelyett hogy még alaspoztatok volna,éltetek volna,3 év után nem kell még gyerek,ketesben kell lenni,élvezni,kiismerni a másikat a gyerek ráér 5 6 év után mert kitudja 3 év után mikor lép le te meg ott állsz a gyerekkel egyedül.
2010. okt. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Ő ugyan úgy akarta ezt a gyereket mint én.Sőt még jobban.

Azt mondja imádja és ez tényleg így van.

Most már nagyobb, lehet vele játszani és szoktak is.

De egész nap én vagyok vele, ő este ér haza.

2010. okt. 2. 15:20
 36/37 A kérdező kommentje:

A gyerek nagyon anyás és ezt valószínű én rontottam el.

Többet kellett volna az apjára bíznom. Csak mindig hulla fáradt volt és csak egy kicsit kímélni szerettem volna azzal hogy nem nyomom rögtön a kezébe a gyereket amikor dög fáradtan hazaér.De úgy látszik rosszul sült el.

2010. okt. 2. 15:25
 37/37 anonim ***** válasza:
Egyezetek meg egyik héten te mész másikon ő, utána a nagyira bízátok a kicsit és együt mentek az ő gyereke is tudnija kell vigyázni rá és nem is fog bele rokkani ha ő is foglalkozik vele. Neked is jót tesz ha kicsit kikapcsolotsz, és a babának se lesz baja.
2010. okt. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!