Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más kapcsolatában is előfordul...

Más kapcsolatában is előfordul ilyesmi? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve vagyunk együtt a párommal. Van egy 15 hónapos kisfiunk.

A párom azt szeretné ha időnként elengedném "bulizni" kikapcsolódni.A haverjaival persze.

Mivel ő egész héten dolgozik és szeretne lazítani.

Ez mind rendben is lenne, de nekem nem járna a kikapcsolódás? Ezt nem érzem igazságosnak, mivel én a gyerek miatt nem tehetem meg.

Persze mondta hogy menjek el néha én is de én soha nem hagynám otthon a gyerekemet éjszakára.Mindig azon járna az eszem hogy mi van vele, és ezt ő nagyon jól tudja.

Mi lenne a helyes?Hagyjam elmenni és vágjak jó pofát hozzá, vagy ne?


2010. okt. 1. 21:29
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

A 22:25-ös válaszolóra gondolok.

Ja és tanulj meg írni!

2010. okt. 1. 22:32
 22/37 anonim ***** válasza:
Felőlem. Nem én szenvedek otthon, nem nekem van bajom a párommal. :) A gyereked azért nem alszik jól mert hagyod neki. De a te dolgod. Csak aztán ne csodálkozz hogy a párod hamar megunja.
2010. okt. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
25%
:) Két hibát számoltam az írásomban, amiről tisztán látszik hogy ELÍRÁS, a sietség miatt. Szerintem inkább te tanulj meg írni. Pl nem tudom hol tanították azt, hogy minden mondatot új sorban kell kezdeni. De hát persze amikor tudjuk hogy a másiknak igaza van és ez zavar minket akkor jöhet a bántás, személyeskedés csakhogy a sajátunkról eltereljük a figyelmet! Elég éretlen vagy még, minden ezt mutatja!
2010. okt. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A páromnak is van ilyen kimoccanok egy estére szokása. Nem kellemes érzés, hogy nélkülem megy, de elfogadom. Velem is eljár kávézóba, vagy csak egyet sétálni. Tudod jobb ha a pasit el tudod engedni. Itt nem arról van szó, hogy engedélyezed a szórakozást, csupán tiszteletben tartod a szabadságát. Ez oda-vissza játék. Ha ez nincs meg egy kapcsolatban, akkor óriási gond lehet. Egy rab azon gondolkodik hogyan tud szabadulni, szabad ember pedig tudja hogy mit akar.

Szerintem a párodnak esze ágában sincs megcsalni, csupán egy kis kikapcsolódásra vágyik, úgy mint te.

Gondold át mi az igazi probléma. Mi az amivel nem mersz szembe nézni. (Véleményem szerint a tetteid a félelem vezeti, félelem, ami azt sugallja, hogy a párod nehogy megcsaljon).

Légy lazább! ;)

2010. okt. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
egy gyerek nem oknélkül nem alszik jól,egy érez valami feszültséget,légkört,másrészt ha minden sírásra odarohangálsz megszokja hogy egyből ugrasz és már csak ordítani fog,és hisztizni,mert negtanitod neki,hogy ő az első,és nincs rajta kivúl semmi,és mindig rohanunk oda ha felsír,a gyereket néha igenis magára kell hagyni a kiságyban ,mondjuk sírás és sírás között van különbség,pl mésképp sír ha fáj és másképp ha csak felakarja magára hivni a figyelmedet te meg rohansz...igy éred el,hogy ötévesen is hisztizik mindenért mert te megtanitottad rá. Ezket úgy mondom hogy szülész van a családban,és rohadtul,nem attól szerető anya valaki ha a gyerekét fojton tutujgatja mint egy himest tojást.
2010. okt. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha éjszakánként szórakoztatod, nem fog elaludni.
2010. okt. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

hála istennek mi szerencsések vagyunk, mert a férjem mindenhova hív ha szeretne menni valahova, és én is öt. Jövöhéten pl. barátnömnek lesz a szülinapja, lesz ivászat stb., másnap pedig férjem haverjával szalonnasütés az erdöben. A lányunk 1 hónapos. Addig anyukám vigyáz rá. Aztán jövöhónapban koncertre is megyünk. Kell a kikapcsolódás mindkét félnek!

Ezt ti is beszéljétek meg, mert elöbb utóbb baj lesz, mivel benned ez egy tüske marad. És kérdezz rá miért nem akarja, hogy vele menjél néha.

22/L

2010. okt. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, de én nem élnék együtt egy férfivel akitől engedélyt kell kérnem ha el szeretnék menni valahova barátokkal (koncert ilyesmi) mi az hogy engedély. soha nem is értettem. Esetleg az eshet rosszul, ha engem nem hív, de ha hív és én nem szeretnék menni, akkor milyen alapom mondom azt neki hogy ő se menjen? ezt sose értettem.


A kérdező problémáját se értem. Ha hívják azért nem megy mert a gyerek, ha nem hívják az a baj, ha a pasi megy az a baj... szerintem is ebbe kicsit bele lehet fáradva a pasi. Tőle várja a kérdező hogy szórakoztassa, és szerintem ez egy idő után nagyon fárasztó. A társtól kérni lehet hogy segítsen, de arra nem hogy ne érezze jól magát mert én így akarom. Azért az önzőségnek is van határa.


Kompromisszumról hallottatok? Ebbe bele tartozik, hogy fel sem merül hogy "jó pofát vágok" ahhoz hogy néha elmenjen sörözni. Nem minden nap! és nem nem törődik egyébként semmivel...


A gond szerintem az hogy a kérdező úgy érzi hogy a férje nem szereti igazán. Ez a lényeg, nem az hogy elmegy-e nélküle és hova. De akkor talán inkább ezen az úton kéne elindulni és megoldást találni, nem mondvacsinált problémákat felhozni. Kérdezd meg még egyszer, mert attól hogy itt többször leírtad hogy a pasi azt mondta, hogy nem csalna meg, meg nem kockáztatná a kapcsolatot, nem győztél meg, hogy nem így gondolod.


Ha viszont biztos vagy benne hogy így is van, akkor viszont ne haragudj kérdező, de te vagy a házisárkány.


32/N

2010. okt. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el a válaszokat, de én így látom: Ha ő is benne lenne abban, hogy te elmenj, de te "önhibádból" (nem hiba, csak magadat nem engeded) nem mész, az nem az ő sara. Azért ne menjen, mert te sem bírnál lelépni egy estére? Ne már. Ez kb ilyen:

- Kislányom, vegyél fel pulóvert.

- De anya, nem fázom.

- Nem érdekel, én fázom, vedd fel azt a rohadt pulóvert, akkor is ha csatakosra izzadod magad.

2010. okt. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

A mi kapcsolatunkban nem fordul elő "ilyesmi". Nagykorúak vagyunk, és nem engedélyre van szükségünk, hogy elmenjünk valahová, hanem szabadidőre. Hét hónapos a kislányunk, és a kezdetektől úgy szoktattuk, hogy lehetőleg átaludja az éjszakát. Ha együtt megyünk, hívunk rokont, vagy bébiszittert. Hármasban is gyakran csinálunk programot, séta, kirándulás, múzeum, etc Előfordul, hogy olyan program van, amihez egyikünknek nincs kedve, mert fáradt, nem érdekli, nem ér rá stb. Akkor a másiknak is le kellene mondani róla? Egy "bulizás" nem feltétlenül diszkót jelent. Megyünk sörözni, koncertre, színházba, kiállításokra, irodalmi estekre. Attól még, hogy gyermekünk van, még férfi, és nő maradtunk, nem csak szülők. Vannak felnőtt, és kulturális igényeink. Kérdező, szerintem semmilyen pofát ne vágj, hanem szállj magadba. Nagyon úgy tűnik, hogy te tehetsz arról, hogy nincsenek barátaid. Ha így haladsz, hamarosan férjed sem lesz. Ki akarná leélni az életét egy besavanyodott, korlátolt, önző, unalmas sárkánnyal? :s


37N

2010. okt. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!