Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, ha zavar hogy a...

Normális az, ha zavar hogy a családom alul öltözve járkál körülöttem? Lent kifejtem

Figyelt kérdés
Szóval, kiskoromtól fogva anya teljesen meztelenül is képes lenni körülöttünk, apa pedig képes arra, hogy egy pici alsógatyában legyen ami félig lelóg róla, alig takar.. nővérem is alsóneműben tekereg simán 27 éves fejjel is közöttünk, 28 éves bátyám meg alsóban, legtöbbször este. Mindenkivel ellentétben egy borzasztóan szégyenlősnek születtem és kb hat éves korom óta elzárkózom, ha már egy pulcsit is át kell húznom. Engem borzasztóan zavar, hogy ők így megjelennek gyakran előttem, apámon meg néha látom, hogy irritálja mostanság, hogyha alsógatyában futok össze vele, a bátyám meg gyakran nyihog manapság, hogy minek megyek direkt pl a wc elé, ha tudom hogy ő alsógatyában fog kijönni. Eddig nem voltak ilyenek, lehet érzik hogy engem mennyire zavar és irritál ez.. de férfiak.. arra még kíváncsi vagyok, hogy olyan nehéz egy rövid nadrágot húzni legalább akkor ha kijossz az ágyból? Vagy, mindenki, inkább én vagyok a hibás, amiért ez zavar? Kíváncsi lennék, hogy mások hogy kezelik ezt és a ti családotokban mennyire megszokott így alul öltözni..

2023. jan. 1. 23:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
86%
Semmi gond.
2023. jan. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
65%

Strandra se tudsz akkor menni ezek szerint.


Minden esetre nem sokat tudsz tenni. Hiába zavar, te vagy az egyetlen aki ezen háborog, és mindenki másnak ez a normális. Nem sokat tudsz tenni ezellen, max azt, hogy elköltözöl.

2023. jan. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
42%

Öhm, ha zavar egy alsónadrág, vagy bugyi, akkor nem a családtagokkal van probléma.


Nyáron én is úgy mászkálok - bocs, bikiniben, ami gyakorlatilag ugyanannyit takar, mint egy mezei bugyi, barátom meg fekete boxerben.


Mi van azzal? Ha ennyire szégyellős vagy, az nem a családod hibája.

2023. jan. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
55%

Minek kéne bármit is föl venni ha otthon vagy?

Én alsóban vagyok a szüleim előtt, és apum is.

Anyum az aki egyedül köntöst vesz föl, meg nagyobb pólót az alváshoz. Mert ő egyedül az, aki nem bír fehérneműben lenni előttünk.

De nem szól semmit azért, hogy csak alsóban vagyunk.

Apum ráadásul fecskét hort.

És még amikor haverok is vannak itt nálam, ők is legtöbben, csak alsóban vannak nálam. És én is úgy vagyok előttük.

Meg simán képes vagyok át venni a haverjaim előtt az alsógatyámat is. Nincs ebben semmi takargatni, vagy szégyelni való.

Én inkább örülnék neki. Sőt, az lenne a legjobb, ha naturista lenne a családom. Mert én imádok meztelen lenni.

23 éves srác vagyok.

2023. jan. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
26%
„Mindenkivel ellentétben egy borzasztóan szégyenlősnek születtem“ – senki nem születik szégyellősnek. A szégyellősséget belenevelik az emberekbe. Szóval szerintem kamukérdés. Ha a családtagok nem tisztelik meg egymást annyira, hogy normális (nem szakadt, nem koszos, nem hiányos) ruhában járjanak egymás előtt, az gáz. Egy ötvenes, rengő hasú, csimpánzcsöcsű családapa nem a legszebb látvány, amint egész nap egy szál fecskében a kanapén fetreng. Az igénytelen. De egyébként miért ne lehetne egymás előtt átöltözni vagy fürdeni menni meztelenül. Az nem igénytelen, az természetes.
2023. jan. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
75%
Szüleim dettó... mindezek tetejébe anyám egy 160 kilós undorító hájpacni, akinek mindenféle kelések és pattanásokkal van tele a striás teste. Apám meg egy full szőrős neandervölgyi, akinek pl. nyáron a szőrén ott csillog az izzadtság. És így leülnek ebédelni pl... meglepődnek, ha leülök a TV elé enni, vagy nem velük eszem. Gusztustalanok mindketten.
2023. jan. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
45%

#17


16-os vagyok. Aha, persze azért mert zabál és magába tol napi 4000-500 kalóriát. 10 év alatt magára kapott 100-110 kilót. A terhesség alatt és közben sem hízott semmit és utána is normál alkata volt még évekig.

2023. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
50%

"Szóval szerintem kamukérdés."

Szerintem is kamukérdés. Ha tényleg a kérdező kisgyerekkora óta ez lenne otthon, olyan megszokottnak kéne találnia, mint azt, hogy pl. strandon is alsónemű méretű cuccokban látod a családtagjaidat.

2023. jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

#18

Nekem is lengén vannak idehaza, de serdülő korom óta zavar engem is. Főleg miután egye többet aludtam itt-ott rokonoknál, barátoknál és ott nem a lengeség volt a normális. Sőt sokakkl beszélgettem is erről (neten is, idegenkkel) és másoknak is furcsa volt.

2023. jan. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
56%
Ha téged ez irritál,akkor te is vetkőzz bugyira (melltartó nélkül) és úgy mászkálj előttük.Akkor majd észhez térnek.Nem kell két nap és felöltözve fognak a lakásban közlekedni.Így csak 1-2 napot kell kibírnod.
2023. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!