Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, ha zavar hogy a...

Normális az, ha zavar hogy a családom alul öltözve járkál körülöttem? Lent kifejtem

Figyelt kérdés
Szóval, kiskoromtól fogva anya teljesen meztelenül is képes lenni körülöttünk, apa pedig képes arra, hogy egy pici alsógatyában legyen ami félig lelóg róla, alig takar.. nővérem is alsóneműben tekereg simán 27 éves fejjel is közöttünk, 28 éves bátyám meg alsóban, legtöbbször este. Mindenkivel ellentétben egy borzasztóan szégyenlősnek születtem és kb hat éves korom óta elzárkózom, ha már egy pulcsit is át kell húznom. Engem borzasztóan zavar, hogy ők így megjelennek gyakran előttem, apámon meg néha látom, hogy irritálja mostanság, hogyha alsógatyában futok össze vele, a bátyám meg gyakran nyihog manapság, hogy minek megyek direkt pl a wc elé, ha tudom hogy ő alsógatyában fog kijönni. Eddig nem voltak ilyenek, lehet érzik hogy engem mennyire zavar és irritál ez.. de férfiak.. arra még kíváncsi vagyok, hogy olyan nehéz egy rövid nadrágot húzni legalább akkor ha kijossz az ágyból? Vagy, mindenki, inkább én vagyok a hibás, amiért ez zavar? Kíváncsi lennék, hogy mások hogy kezelik ezt és a ti családotokban mennyire megszokott így alul öltözni..

2023. jan. 1. 23:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó: Na és ebben mégis hol a logika? :D :D Őket négyüket pont nem zavarja, szóval kb bugyi nélkül is mászkálhatna...
2023. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
37%

#21

Ki kell próbálni.

2023. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
94%

"Na és ebben mégis hol a logika?"

sehol. itt mindenki szereti azt hinni, hogy másokat pontosan az zavarja, ami őket

2023. jan. 3. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk apu meg én alsógatyában vagyunk, anya is fehérneműben vagy bugyi+trikóban. Teljesen meztelenül nem szoktunk lenni. Szerintem férfiaknál teljesen rendben van, ha alsógatyában vannak otthon.


Nyilván, ha (és nem bullyingolni akarok senkit sem) nagyon nem esztétikus a látvány, pl férfi lógó szőrös csöcsökkel, nagy gyuhával, amin folyik az izzadság, akkor még érthető is a helyzet. Nekem is van olyan ismerősöm, akivel azért nem futnék össze alsógatyában...


Nálunk apa se és én sem vagyunk egy kigyúrt kockahasú alkat, normális, átlagos az alaktunk és nem jelent gondot alsónaciban lenni.


Én azt mondom, ha tudod, akkor kerüld őket, amennyire lehet. Bár nehéz helyzet. Milyen nemű vagy kérdező? Hogy néznek ki a családtagjaid?

2023. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!