Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek nagyon rosszul,...

Akiknek nagyon rosszul, szeretet nélkül telt a gyermekkoruk! Tartod szüleiddel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Én nem. Úgy érzem jobb így. Anno a pszichi azt mondta, próbáljak meg inkább közeledni feléjük, bármilyen szemetek voltak, mert így nem fogok megnyugodni.

Megpróbáltam, de úgy éreztem, ez egy szeretet nélküli, üres kapcsolat, nem érdemes fenntartani.

Nem vagyok boldog, de nyugodtabb igen.


2010. okt. 4. 21:21
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Mélyen hívő, katolikus vagyok, tehát gyónok is. A gyóntatóatya is azt mondta, ebben az esetben nem bűn nem tartani a szülőkkel a kapcsolatot. (Ezt csak azért írom, mert a kommentekben befigyelt a vallási téma is)


Na igen, tiszteld atyádat és anyádat... Azt a szentírási részt már kevésbé idézik, hogy "apák, ne keserítsétek meg fiaitokat"... (ha jól emlékszem, az egyik Pál-levélben van.)

2010. okt. 5. 21:13
 22/22 anonim ***** válasza:
Remélem azóta megtaláltad őket, én is sértődött voltam, már késő,a temetést vegig sírtam, nagyon bánom
2020. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!