Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljunk? Terhes lett a...

Mit csináljunk? Terhes lett a barátnőm, pedig szedte a fogamzásgátlót.

Figyelt kérdés
Megakarjuk tartani a babát, de szülök nagyon ellenzik.. Én dolgozok már ő még tanul. én 21 vagyok ő még 19 éves. Hogy ő még túl fiatal ehhez. Pedig az elején miket is meglepett mert megjött neki.. és egyre több dolog jött, hányinger stb.. Köszönöm a válaszokat.21 F
2010. okt. 7. 17:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
44%

Szia! Ez a kettőtök döntése, ha anyagilag függetlenek vagytok és szeretnétek akkor sok boldogságot kívánok nektek! :)

Viszont a komplikációk miatt tényleg minden vizsgálatra menjetek el és mindenképp közöljétek, hogy hormonális fogamzásgátlás mellett fogant.

2010. okt. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
58%

Ha megvan a gyerek nem járhatok bulizni, a gyerek az első magatoknak nem vehetek márkás ruhákat, dvd-t, nincs gyorséttermi kaja, nyaralás, kocsi.....

Most gondoljátok át mert pár hónappal a gyerek születése után már nem gondolhatod meg magad és léphetsz le mert az élet kényelmetlen, így apa nélkül és nyomorban nőne fel a gyerek. A 19 éves kiscsaj is gondolja meg ha megunja és a nagyi neveli a gyereket egy életre szoló sebet hagy egy emberi lényben.

2010. okt. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
75%
Én is ugyanazt írtam gyakorlatilag, mint a 21:22-es válaszoló.
2010. okt. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
74%

18.09


nagyon becsülendő, hogy Te legalább nem tagadod (amit sok nő igen), hogy hibásak abban, hogy "becsúszott" az - eredetieg - nem kívánt baba.

2010. okt. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
38%

" Itt vagyok peldanak en- a fiam is fogamzasgatlo mellett fogant mert rosszul szedtem, neha kimaradt vagy kesobb vettem be." 18.09-es.

Kommentár nélkül!

2010. okt. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Bocs az OFF-ért, de nem értem a rengeteg lepontozást. Tök normális válaszok, legtöbb abortusz ellenes, és le vannak pontozva. Én is, mert korábban már leírtam a véleményem.
2010. okt. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
63%
Én nem pontoztam le senkit, de feltételezem azért pontozták le az abortuszelleneseket, mert baromira nem ez volt a kérdés és a fene sem volt kíváncsi az abortuszellenes dumára, mégis minden kérdésnél ott van.
2010. okt. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Kedves 12:43

Szerinted mi akkor itt a kérdés? mit jelent hogy MIT CSINÀLJUNK???

Az aki lepontozta a hasznos válaszokat az ha olvasni tud is, de nem ért magyarul!!!!

A kérdezö bizonytalan és tanácsot szeretne kérni hogy könnyebben tudjon dönteni, a szülök ellenzik, stb ...értelmezni is kellene nem csak olvasni tudni...

2010. okt. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
61%
Tanács és vélemény között van különbség. Tanács az, ha valaki azt írja tedd ezt vagy tedd azt szerintem. Vélemény ha az adott dologról írnak monológot, amit viszont senki nem kért, ez a különbség, de én tényleg nem pontozok, én már átnézek az ilyen válaszokon.
2010. okt. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Utolsó:NÁLAD a pont!A tanács,és a vélemény nem ugyanaz!Az én véleményem is az-mint több gyerekes anyuka-hogy az abortusz gázos,meg ilyen,meg olyan,de azt tanácsolom nekik,hogy jól gondolják át,hogy le tudnak-e élni együtt egy életet,meg tudják-e teremteni a(mai világban viszonylagos)biztonságukat.Ennyi!
2010. okt. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!