Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor fognak rájönni a nők,...

Mikor fognak rájönni a nők, hogy egy gyerekkel nem lehet megtartani egy férfit?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 11:09
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

11:43-as talált:D Azóta ezen a kérdésen agyalok, nem fogom fel...


Én is nő vagyok, de hihhetettlen, hogy ennyi üres agyu nő létezik, nem bírom felfogni. Pedig én is nőből vagyok...

2010. okt. 8. 12:45
 22/23 anonim ***** válasza:
Hát igen, kérdező :-) Nekem annyira egyértelmű a sztori, mint ha könyvből olvasnám. És persze a pasi miért is nem védekezik... Miért nem gyanús neki, hogy a csajszi arra kéri, hogy ne használjanak gumit, mert ha a párommal egy stabil kapcsolatban nem használunk gumit, az valahogy rendben van, de ha valaki a szeretőjével nem használ, úgy, hogy erre a csaj kéri, hát nem tudom. Ahogy valaki írta, hinni a templomban kell. Balek az a pasi, akit így csőbe lehet húzni, a nő meg szemét, csak szerencsétlen gyerek meg "csak egy eszköz"...
2010. okt. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyszerüen nem jellemző.

A mai világban?

Hiszen pont ebben nem lehet bizni ( a megtartásban), még akkor sem, ha ők akarják a gyereket.

Manapság a pasik cserben hagyják gyerekeik anyját.

Ez a jellemző.

Nagy bátorság kell gyereket szülni nekik , mégha térdenállva könyörögnek is érte.

2010. okt. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!