Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor fognak rájönni a nők,...

Mikor fognak rájönni a nők, hogy egy gyerekkel nem lehet megtartani egy férfit?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 11:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
57%
Nem minden nő gondolkodik így. Általánosítani pedig badarság. Van olyan ember aki csak ezért hoz világra egy bébit, s talán a szerelem vezeti. Amit buta lépésnek tartok. Sokan tervezik, akarják, s mégis másképp alakul. Vannak fanatikus pénzbehajtók, s vannak olyanok akik valóban megélik az anyaság örömét. Láttam én iszonyú boldog anyukát aki már a felnőtt gyermekét segíti. Jó látni kettőjük kötődését amit a szabadság tart össze.
2010. okt. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

na várjunk... egyik kommentelő írja, hogy a gyerekkel és a láthatással zsarolja a nő a férfit. A gyerekkel való megtartás nem ezt jelenti!!

Ezt akkor mondják, hogy ha már láthatóan rossz a kapcsolat a két fél között, de a nő teherbe esik... becsúszik és nem akar lemondani róla AZÉRT, HOGY A FÉRFIt megtartsa!! nem arra mondják ezt, amikor egy jó kapcsolatba szül egy nő és később a válásnál a férfi ellen hangolja a gyereket és megnehezíti a láthatást! ott a nő már nem akarja a férfit megtartani!

tegyünk már a két helyzet között különbséget! egyik sem elfogadható, de mégsem ugyanaz!

Az első eset ritka, a második sajnos gyakoribb! De ezzel az erővel elővehetnénk a férfiak összes általános hibáját...

2010. okt. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok és olyan családban nőttem fel, ahol miattunk maradtak együtt, de ölik egymást a szülők, szóval van előttem egy csúnya példa, nem, anyu nem azért szült, hogy megtartsa apámat, mindketten tervezett gyerekek voltunk, fokozatosan romlott meg a házasság. A lényeg, hogy én gyerekkel nem próbálnék megtartani pasit, már csak a saját életemből kiindulva sem, hiszen a gyereknek a nyugalom a fontos, a szeretet, a feszültség meg ártalmas. És nem értem azokat a nőket, akik gyerekkel próbálnak "pasit fogni". Az ilyen nők pont a gyerekre nem gondolnak, az ilyen nőknek a gyerek csak eszköz. És az ilyenbe beleszülető gyerekeket sajnálom.
2010. okt. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért az tény, hogy a közös gyereknek általában nagy az összatartó ereje. Nekem ugyan van gyerekem, el is váltunk. De ha nem lett volna gyerek, sokkal hamarabb ment volna a dolog, nem erőlködtem volna az utolsó 3-4 évben.
2010. okt. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
57%

Van egy tippem, hogy ez ihlette a kérdést, ha tévedek, bocsi, de nagyon gyanús:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


:-)

2010. okt. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Első 11:23-as....és milyen igaza volt anyukádnak:):S
2010. okt. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szia! Fogalmam sincs, de engem nagyon irritálnak. Többek között ezért vannak a buta nő megjegyzések is. Barátnőm is azt hitte, hogy majd ha szül egy gyereket akkor kelleni fog egy adott férfinek. Hogyne...a férfi felvállalta, támogatja, látogatja, szóval jó ember, de a barátnőmet nem szereti, szóval ott maradt hoppon és kizárólag az ő hibája, az ő hülyesége..
2010. okt. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Mikor jönnek rá a férfiak, hogy ha saját kézben tartják a dolgokat (húznak gumit), nem lehet velük kibaltázni?

Én se értek egyet azzal, hogy essünk teherbe, fogjuk meg a férfit, de őszintén szólva ilyen esetben sen a nőt, sem a férfit nem tudom sajnálni. A nőt azért nem, mert amit csinál, szerintem baromi inkorrekt, a férfit meg azért, mert mert egy gyerekhez 2 ember kell, ha nem akar gyereket, ugyanúgy kötelessége lenne védekezni. Hinni a templomban kell (azt hittem, szed tabit...), csak az a biztos, amit az ember maga csinál és ellenőriz. Ha meg análkül kényelmesebb, nekem ne sírjon utólag. Van fontossági sorrend.


33N

2010. okt. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
vanak olyan elvetemült nők akik képesek spermát is gyűjteni a cél érdekében.
2010. okt. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Meg amikor elfelejti a tabit és kés tények elé állitja az apát na az ilyet kikell vágni az utcára...Csak sajnos az ilyen l*tyó fél perc alatt talál másik balekot akire ráakaszkodhat
2010. okt. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!