Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én 19 éves lány vagyok, van...

Én 19 éves lány vagyok, van egy párom 37 éves és nős. Tudom rosszul kezdődik, mér 2 éve tart a kapcsolatunk, szeretem nagyon és ő is engem. De ő nem akarja felvállalni, mert anyagilag függ a párjától. Mit tegyek, feledjem el vagy fedjem fel a titot?

Figyelt kérdés
Mind ketten normális családból származunk én nekem vele volt az első sexuális együttlétem és nagyon szeretem,szerelmes vagyok.
2010. okt. 8. 15:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:
Ő végképp nem akar házasodni,nálam százszor jobban utálja a házasságot de erről a kfdves szülei gondoskodtak gyerekorában ,de ez hosszú ügy,beszéltünk mi már erről szokszor ,nem bántodik meg mert mint irtam korábban hasonló véleményen van,zsák a foltját.
2010. okt. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 anonim ***** válasza:
66%
A pasit agyonvágnám, te meg kapnál tőlem két istenes atyai pofont, akkor talán kiszeretsz belőle... Mégis, mit vársz? Azt, hogy a felépített jövőjét otthagyja egy egy sz*ros kis tini kedvéért? Te is tudod jól, hogy ő nem szeret téged, csak d*gni kellesz neki. Ez a nagy büdös igazság.
2010. okt. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/84 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki normálisan válaszolt/tanácsot adott.Akik pedig le k*váztak csak magukat minnősítik.Mert bátran állíthatom,h nem vagyok az,ővolt az egyetlen életembe és én szerelemből tettem amit tettem.
2010. okt. 8. 20:33
 54/84 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott!

Válassz egy olyan fiút, akivel kéz a kézben járhatsz az utcán, bemutathatod a szüleidnek, a barátaidnak.

Elmehettek táncolni, moziba, haveri társaságba együtt.

19 évesen még bulinak kéne lenni az életnek.

2010. okt. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 anonim ***** válasza:
100%
Akkor teszel a legjobbat, ha kilépsz ebből a helyzetből. Ő téged csak kihasznál, csak a szexre kellesz neki, már rég felvállalt volna és otthagyta volna a családját, ha szeretne. Könyveld el egy tanulságos kalandnak és lépj tovább. Most még nem késő.
2010. okt. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/84 A kérdező kommentje:
Hidjétek el próbáltam kilépni,nem egyszer kidobtam,de visszakönyörögte magát,h nem akarja,h mással legyek stb... De amiket válaszoltatok rájöttem igazatok van fiatal vagyok még... nem is vagyok csúnya lány találok 100 szor jobbat.Köszönöm!!
2010. okt. 8. 20:56
 57/84 anonim ***** válasza:
34%
Nem azért vagy erkölcstelen mert több pasival kavarsz stb. Felfogtuk ő vol az egyetlen. Azért vagy erkölcsi hulla, gerinc nélkül, mert tudtad, hogy felesége van, mégis beadtad a derekad. Eleve belementél egy vesztes helyzetbe, ráadásul ezzel, egy másik nő életét is tönkre teheted, nem tudhatos, hogy nem, persze ennek a nőnek ilyen férjjel már nem lehet 100as az élete. Mindegy ez téged semmi alól nem ment fel. Szüleid büszkék lehetnek, biztos nem úgy neveltek, hogy házas emberrel hemperegj.
2010. okt. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/84 anonim ***** válasza:
16%
Hanem ő nem hempereg vele talál két perc alatt másikat,aki örömmel hempereg vele.A feleségek meg időnként magukba nézhtnének hogy mértnem őket dugják a férjük.
2010. okt. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 anonim ***** válasza:
73%
Továbbra sem itéllek el, eddig sem itéltelek! Csak legyen elég bátorságod elhagyni, mert különben visszakönyörögi magát és újra irkálhatod ki a kérdést...Azokkal ne foglalkozz, akik oltogatnak, ki tudja milyen szennyesük van..bagoly a verébnek. Hagyd ott, legyen más a kis játékszere, igérgessen másnak házasságot. Ne legyél megalkuvó röpitsd jó messzire, aztán csapj egy hatalmas bulit a barátnőiddel és aludj egy jót.
2010. okt. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/84 anonim ***** válasza:
10%

21.21


Ez nem ad semmi féle felmentést azoknak akik a feleségüket csalják, vagy férjes emberrel kavarnak. Sokszor a feleségek semmit nem tehetnek, úgy tudják minden oké. De ha tehetnek is róla, a tisztesség úgy kívánja, hogy a férfi váljon el és kezdjen új életet. Ennyi.

2010. okt. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!