Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én 19 éves lány vagyok, van...

Én 19 éves lány vagyok, van egy párom 37 éves és nős. Tudom rosszul kezdődik, mér 2 éve tart a kapcsolatunk, szeretem nagyon és ő is engem. De ő nem akarja felvállalni, mert anyagilag függ a párjától. Mit tegyek, feledjem el vagy fedjem fel a titot?

Figyelt kérdés
Mind ketten normális családból származunk én nekem vele volt az első sexuális együttlétem és nagyon szeretem,szerelmes vagyok.
2010. okt. 8. 15:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim ***** válasza:
61%
Ne mondja nekem senki, hogy 17 évesen nem tudja egy lán, hogy férjes emberrel nem szabad kikezdeni/leállni, mert erkölcstelen dolog. Ezzel már a 13 évesek is ált. tisztában vannak, nem , hogy a 17 évesek. A másik, hogy biztos nem egyszer mondták neki a két év alatt, hogy ez nem helyes, nem egészséges, senkire nézve. Hát "eljutott" az agyáig. Erkölcsi hulla a kiscsaj, de a férj méginkább.
2010. okt. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 anonim ***** válasza:
86%

Na,azért ennyire ne legyél pozitív: ő nem a párod,hanem a szeretőd.A pár normális dolog,a szerető nem normális,ahogy te sem vagy az,különben nem kezdtél volna nős férfival ily zsenge korban.Nem biztos hogy csak anyagilag függ a párjától,csak be vagy eteteve ezzel,és lássuk be 19 évesen még azt is beszopnád hogy a Föld lapos.

Biztos vagyok benne,hogy a férfi irányít,és neked szavad nincs.Tehát az lesz,amit ő mondd, eddig is így volt.Most csak bedobtad ezt a kérdést erre az oldalra,hogy mégis mit kéne tenni.

De nagyon messze vagy attól,hogy te önállóan tegyél bármit is.Majd a szeretőd szabályozza,hogy mi lesz.

2010. okt. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 anonim ***** válasza:
73%

15:55 hány megromlott házasságon vagy túl?


Én voltam szerető szerepben, nem tagadom. Voltam megcsalt nő szerepében is, ezt sem tagadom. És elmondhatom: egyetlen indokot sem tudott a megcsaló fél felhozni, hogy miért csalt meg. Jah, hát mert buli, és alkohol, és a csaj olyan rámenős volt (aham, jah, persze!), és ő nem tudott magának parancsolni... és miért találkozott vele újra? hááát, azt nem tudom... de mit rontottam el? "téged szeretlek, ő semmit nem jelentett, boldog vagyok melletted, a szex csodás.." tényleg mindent megtettem szex terén is... sokat beszélgettünk, nem volt semmi olyan, ami miatt azonnal rávágnád, hogy "ez volt az!" nem volt rossz kapcsolat! és érdekes módon amikor én voltam a szerető (és volt h ismertem a feleséget), nem mondhatnáém el,, hogy baj volt a nővel. szép volt, igényes volt, okos volt, két hibája volt: 1) akármit csinált is (új ruha, új haj, stb) ő már megismert lélek-test volt, meghódított, birtokolt 2) sokat dolgozott a férje, és inkább az irodában kereste a szexet. Mentségemre legyen mondva, hogy CSAK pettin volt, és csak 1x! még idejében továbbálltam. Nincs ezeknek megromolva a kapcsolatuk, nem hibás ott ilyen esetben a nej... csak már nem izgalmas, nem is lehet az... az egy kialakult kapcsolat. Szóval ne szidjuk már a feleségeket.

2010. okt. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 anonim ***** válasza:
83%

Nem olvastam végig a válaszokat, de szakíts minél előbb.

Egy-két év múlva úgy is szakítani fogsz és vered a fejed a falba hogy lehettél ilyen butus és mennyi időt rásántál valakire feleslegesen.

Érthető hogy azt képzeled szerelmes vagy, vagy lehet hogy tényleg az is vagy mert ő volt az első kapcsolatod, de ebből számodra semmi jó nem fog kisülni hidd el.

ui: Az apukád helyében jól elbeszélgetnék a párod feleségével.

2010. okt. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/84 anonim ***** válasza:
100%
16:02-ről jutott eszembe: Kolléganőm, kimondottan csinos, talpraesett negyvenes csaj járt úgy a békéltetőn (hasonló előzmények után-ő volt a megcsalt feleség), hogy a bírónő szóban figyelmeztette. Azt mondta a válni semmiképp sem akaró, az újabb békülést erőltető, már nem olyan nagy kan férjének, hogy "szánalmas vagy, makikám!" A figyelmeztetést csak azért kapta, hogy tisztelje meg a bíróságot az odaillő beszéddel. :D
2010. okt. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/84 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanebben a helyzetben vok, azzal a kivétellel, h az én pasim független. Lassan 1 éve járunk, de még nem mertem a szüleimnek elmondani, m a véleményük a nagy korkülönbséggel járó kapcsolatokról megle7ősen negatív. Én is nagyon szerelmes vagyok, és sokáig kételkedtem a párom érzéseiben, pont az miatt, h ennyivel idősebb. De bebizonyította, h szeret, mikor nagyon beteg voltam, előbb hazautazott hozzám külföldről, és megbeszéltük, hogy együtt mondjuk el a szüleimnek. Szerintem beszélj a pároddal, ha tényleg nagyon szeret téged, megteszi ezt érted, h felvállaljátok, ahogy az én párom is. :) 19/L
2010. okt. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 anonim ***** válasza:
100%

Én is beleestem egy ilyen csapdába. A legjobb barátom állandóan az én vállamon sírta ki magát a rossz házassága miatt. Csalta fűvel-fával a feleségét, én adtam neki a tanácsokat, hogy hozhatná rendbe a kapcsolatát. Naiv voltam, sajnáltam, hogy szegény milyen házisárkányt fogott ki, milyen rossz neki... Aztán elvált, telt múlt az idő, és összejöttünk. Rájöttem, hogy nem az asszonnyal volt ott a probléma. Nagyon rövid idő alatt szakítottunk, és a barátság is odalett, mert rájöttem, hogy gerinctelen alak, csak jól adminisztrálta magát, meg persze csak az ő verzióját hallottam.

Keress olyat, akinek Te vagy az egyetlen, aki nem titkolja a kapcsolatotokat, mert így csak kihasznál. Most nehéz elhinni, de nem ő az egyetlen a világon, és mikor ott lesz melletted az a férfi, aki mindenben a társad lesz, akkor rá fogsz jönni, milyen kár volt az az idő, amit rápazaroltál.

2010. okt. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/84 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak, hogy szerelmes vagy mert fájni fog. Ott kell hagynod! Nem fog elválni,az anyagiak eddig még mindnekinek csak kibúvót és kifogást jelentettek, ez soha nem lehet igazi ok.Neked tovább kell lépned. Ez az ember nem a Te TÁRSAD. Kölcsönkaptad a sorstól, bár jobbat érdemelnél. Valószínű a felesége is jobbat érdemelne. Nem szert ebben biztos lehetsz. Pucolj amig van erős menni. És kérlek NE, NE és NE "buktasd le". Lebukik majd magától, hiszen ha válni akart volna már úgy intézi. De nem akar. Te pedig ne pazarold el mgad egy ilyen palira aki Veled is csak azt tenné amit a nejével. Azért legközelebbi választásodnál legyen benned anyni önérzet, büszkeség és nem mellesleg gerinc, hogy nem egy foglalt, cslaádos emberrel kezdesz. Nyugodtan hidd el, hogy szinte levegőnélkül tudják nyomni, hogy mennyire lehidegültek a nejüktől, stb,stb,. közben csak kihasználnak és használnak.
2010. okt. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 anonim ***** válasza:
0%
15 55 Egyen se,én nem is leszek párkapcsolatban élek sokéve de a házzaságot gyülőlöm,szerencsére ő is.Csak munkám során családokhoz járok,és látom milyen pocsolya szintűek,hogy csak hazugság képmutatás az egész tisztelet a kivétéleknek,hogy csalás,szeretők hada,hazudozás,de közben magukat is átverveüldögélnek a fosban és gyerekeiken vezetik le ,a gyerekek meg ebben nőnek fel ez nekik a minta...És sajnos sok esetben a férj már a kapcsolat elején olyat keres aki szolgalekű gépként kezelhető,akit lehet csalni csicskáztatni,de közbe félrekúr ,na az ilyen nőt nem tudom sajnálni ha megcsalják.a feleség is hibás,mert a házasság két emberen múlik
2010. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 anonim ***** válasza:
79%
16:28 te egy speciális réteghez jársz! ezt azért ne felejtsük már el. én nem vagyok rasszista,d e van egy erős gyanúm, hogy milyen nemzetiségűek azoknak a java, akikhez jársz. Ne mondjuk azért már, hogy az az általános, és minden 2. család így él. és hülye vagy, ha ezért a házasság intézményét hibáztatod... az együttélés és a házasság között nincs különbség a napi gyakorlatban, csak a házasság jogilag rendezettebb. ha a férfi verni és csalni akarja a nőt, azt együttélésben is megteheti! és tényleg ne általánosítsunk már, mert ez rohadtul zavar... az iskolázott és normális lelkületű ffiak és nők, ÉS BŐVEN VANNAK ILYENEK, nem így élnek! Ne a te speckó tapasztalataidból vonjuk le a következtetéseket!
2010. okt. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!