Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én 19 éves lány vagyok, van...

Én 19 éves lány vagyok, van egy párom 37 éves és nős. Tudom rosszul kezdődik, mér 2 éve tart a kapcsolatunk, szeretem nagyon és ő is engem. De ő nem akarja felvállalni, mert anyagilag függ a párjától. Mit tegyek, feledjem el vagy fedjem fel a titot?

Figyelt kérdés
Mind ketten normális családból származunk én nekem vele volt az első sexuális együttlétem és nagyon szeretem,szerelmes vagyok.
2010. okt. 8. 15:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 anonim ***** válasza:
48%
Azért tudják ugy hogy minden happy mert vagy struccpolitika vagy naivák,sose a harmadik az bűnős egy jól mükődő dologba a harmadik be se tud lépni a szarba meg bárki beletud lépni ,ennyi.
2010. okt. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/84 anonim ***** válasza:
43%
remélem, hogy megcsalnak és akkor majd megízleled, hogy hibás volt-e a harmadik fél, vagy sem :)
2010. okt. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/84 anonim ***** válasza:
24%

Érdekes, hogy koncepciód szerint a szerető semmiért sem hibás, de a feleségek mindenért.

Ez a te normatívád. De attól még egy tisztességes ember előbb elvál, aztán kezd a "nagy szerelembe". Ahogy egy tisztességes nő sem kezd "foglalt" férfival. Ha szerinted ez nem így lenne a helyes az a te szegénységi bizonyítványod.

2010. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/84 anonim ***** válasza:
33%
Jó sok éves kapcsolatom van,elég szilárd ,kicsit más mint a többi átlag pocsolya.De képzeld engem is csaltak már meg de én beismertem hogy ha többet törödtem volna akkori párommal mint AV- vel akkor nem lépett volna le a barátnőmet dugni...De az régen volt,azóta tanultam a hibámból,azért is van már mellettem a mostani társam ennyi ideje...
2010. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/84 anonim ***** válasza:
0%

Látom nem jut el a buksidig a mondandóm, ugyhogy én ebből a vitából kilépek. :)

További sok sikert neked és az erkölcsi normáidnak.

2010. okt. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/84 anonim ***** válasza:
43%
Buksid neked van legfeljebb,szállj is ki az irásodból látszik hogy fiatal vagy még...
2010. okt. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/84 anonim ***** válasza:
68%

nini mit találtam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__12..


kezdődő skizofrénia???

2010. okt. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/84 A kérdező kommentje:
Ne foglalkozz vele,hadd oltogasson biztos önbizalom hiánya van,h másokat oltogat háhháhá vagy lehet ő is vlt már ilyen helyzetben ;)
2010. okt. 8. 22:03
 69/84 A kérdező kommentje:
nini mit találtamnak. Unatkozol? ide azért jönnek emberek,h kérdéseket feltegyenek vagy agybetegvagy netalán xD
2010. okt. 8. 22:08
 70/84 anonim ***** válasza:
23%
Mit szól hozzád édesanyád? Biztos büszke, szerintem. XD
2010. okt. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!