Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én 19 éves lány vagyok, van...

Én 19 éves lány vagyok, van egy párom 37 éves és nős. Tudom rosszul kezdődik, mér 2 éve tart a kapcsolatunk, szeretem nagyon és ő is engem. De ő nem akarja felvállalni, mert anyagilag függ a párjától. Mit tegyek, feledjem el vagy fedjem fel a titot?

Figyelt kérdés
Mind ketten normális családból származunk én nekem vele volt az első sexuális együttlétem és nagyon szeretem,szerelmes vagyok.
2010. okt. 8. 15:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg szeret Téged, akkor miért fontosabb a felesége pénze? Mert ezt írtad. Anyagiak miatt nem válik. Akkor most, hogy is van ez? Téged szeret, vagy a felesége pénzét?

Nem akarlak elkeseríteni, de ha választás elé állítanád, a pénzt választaná, vagyis azt is választotta. Ha Te elhagyod, majd talál mást, de a feleségét nem fogja elhagyni, mert Ő jelent a kényelmes életet.Helyetted meg könnyen talál mást.

2010. okt. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 anonim ***** válasza:
Nem csak speciális régteghez járok,nagy sok család nem speciális rétegű ahol komoly problémák vannak,nem csak a speciálius réteg veri a családját,iszákol,dug félre,És nem csak a speciális feleségek tartnak két szeretőt a dolgozó férjük melett.
2010. okt. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 anonim ***** válasza:
48%

Én megértelek, mert én is két éven át éltem egy ilyen kapcsolatban. De aztán felnyitottam a szemem, jó nagyra nyitottam és rájöttem: nincs jövője, értelmetlen hogy kihasználjanak, örök második leszek, és nincs kedvem várakozni évekig, meg családokat borogatni, meg hogy nekem sem esne jól hogyha otthon főznék, a férjem meg csalogatna ittott. Amit addig szépnek éreztem, szerelemnek én is neki adtam a szüzességem, és sok mindent megadtam neki amit otthon nem kapott meg. Csak későn jöttem rá mibe keveredtem, persze közrejátszott a naivitásom is ő volt az első kapcsolatom, közvetlen egy kisebb szerelmi csalódás után toppant be az életembe és bár eleinte elutasítottam, addig beszélt és nyomult amig végül 1 év udvarlás után beadtam a derekamat. Utólag jöttem rá több volt az illuzió mint a valóság. Izgalmasan éltem meg, hogy végre felnőtt nővé válhatok, kalandként macskaként bújkálva az egyik kávézóból a másikba. Persze önbizalomhiány is társult mindehhez.

A feleségével sokkal több időt tölt mint veled, az embert igazán csak lakva lehet kiismerni, nem futó randevúk alkalmával, a felesége a felesége nyilván nem ok nélkül vette el, a feleség is egy státusz és a szerető is. Te csak szerető vagy. És vagy az is maradsz még jó sokáig vagy az is maradsz még jósokáig. Nem fog elválni a nőtől, az anyagi függés csak egy kamu, az enyém is mindennek elmondta a feleségét, hogy depis zugivó, nem vonzó, trehány aztán kiderült hogy ebből egy szósem volt igaz, és a felesége egy nagyon kedves és rendes nő volt. Ezt csak azért mondja, hogy mondjon valamit. Őt is keféli és téged is. Egyszóval te szerelemből hülyét csinálsz magadból és hagyod hogy folyamatosan megcsaljanak. A szerelem két emberről szól nem háromról, négyről. ROsszul fog esni és idegileg ki fogsz készülni ha majd rájössz mi is a valóság.

2010. okt. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 anonim ***** válasza:
43%
Amúgy nem is tudom minek látogatom ezt az oldalt, ez az oldal a rosszakaró másokat sértegető irigy,alpári hozzászolásokkal van tele,IGEN HÜLYE vagyok mert leirtam a tapasztalatom ,sajnos a normális a más kárán tanul a hülye meg sajátján...Sokan itt élik ki a kisebbségi komplexusukat...Hogy minél nagyobbat rúgjanak a másikba és minél jobban lepontozzanak másokat.Szánalomland.
2010. okt. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 anonim ***** válasza:
100%
teljesen mindegy, hogy mennyire sértődsz meg. a házasság intézményét utálni mindazokért, amiket te láttál, badarság. ezeket együttélésnél is simán megteszik a felek. A gyűrű és a házassági kivonat nem okolható ezért. nem akkor őrülnek meg a felek és válnak sátánná, amikor kimondták az igent. az ilyenek mindenképp x év után (hogy már nem kell álarcot hordaniuk) megkattannak. akár házasok, akár nem. fiatal lehetsz még nagyon.
2010. okt. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 anonim ***** válasza:
0%
Nem azért utálom amit láttam ,hanem mert nem tartom semmire az intézményt csak látszat,páromat és engem nem a papír meg az intézmény köt össze 10 éve...hanem a szeretet meg a tisztelet,ja és 28 vagyok két diplomával.
2010. okt. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/84 anonim ***** válasza:
100%
Igen... a szeretet intézménye.. miért szerinted miért házasodnak az emberek? elárulom :) szerelemből, szeretetből :) te gyakorlatilag egy feleség vagy, csak jogod nincs pár dologhoz. Jah, és van még egy fontos dolog: sosem mondta ki a párod mások előtt, felelősséggel, hogy veled akarja leélni az életét. Ne másokból indulj ki, mert annak nincs értelme. Azért vannak a válások, mert az emberek rosszkor, nem a megfelelő emberrel, nem a megfelelő érzéssel és elhatározással házasodnak. Ha a ti szívetekben és fejetekben rend van, akkor akár házasok vagytok, akár nem, nem lesz baj. A házasság nem a pokol! A férfi, akivel élsz, talán olyan, mint AZOK a pasik? vagy el tudod képzelni, hogy valaha olyan lesz? hogy úgy fog veled bánni? gondolod, hogy aláírtok egy papírt, és átkattan benne valami és rögtön meg fog csalni, vagy verni fog, vagy mittom? badarság :) ha ő nem ilyen, akkor nem ilyen. akkor sem házasságban, sem együttélésnél nem ilyen. a házasság két dologról szól ma: 1) jogi védelem, biztonság (erre nincs szükséged, oké) 2) az ELKÖTELEZŐDÉS. ha most úgy gondolod, hogy együtt fogjátok leélni az életeteket és ő is így gondolja és őszinte, akkor ez akkor sem változna, ha aláírnátok erről egy papírt. Nálunk sem változott. SEMMI! a napi rutinunk ugyanolyan, az érzéseink ugyanazok, a tetteink a szerelemről szólnak... nálatok változna?
2010. okt. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 anonim ***** válasza:
Nehogy már az ő korában a felesége tartsa el.
2010. okt. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 anonim ***** válasza:
0%
Nem változna semmi,nálunk.De láttam sok olyat akik több évig együtt élve tök happy voltak aztán esküvő utána meg semmi nem volt már happy,és válás,valahogy túl nagy feneket kerítenek a házasságnak,pedig csak egy fecni az gész meg egy flancos rongyrázásos esküvő nagy lagzi,sok pénzért,aztán néhány év hónap múlva az ügyvédeket fizethetik,egy normális házasságot tudok a környezetmben nagyszüleimét na ők már a vaslakudalmukat ünnepelték 3 éve ők az egyetlenek akiknél nem látom azt a sok szart amit a mostani házasságokban de ők más generáció,más életkörülmények közt nőttek fel...
2010. okt. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 anonim ***** válasza:
de megint mások szemetét sepergeted :) szerencse, hogy nem kórházban dolgozol, mert akkor a betegségektől való félelemtől mozdulni sem tudnál.. :) próbáld megérteni... amit látsz, az RÁJUK érvényes, és nem rád... hihetetlen, hogy ennyi bizalmad nincs a párod iránt :O és magad iránt :( nagyon rossz lehet... bár én a párod helyében megbántódnék, hogy azt gondolod, hogy azért, mert házasok vagytok, ő bántani fog... félelemből nem élni egy csodálatos lehetőséggel, ami közelebb hozza az embereket és családot ad nekik... ne félelemből élj... nagyon szomorú, ha nem érted, hogy mit szeretnék modnani...
2010. okt. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!