Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én 19 éves lány vagyok, van...

Én 19 éves lány vagyok, van egy párom 37 éves és nős. Tudom rosszul kezdődik, mér 2 éve tart a kapcsolatunk, szeretem nagyon és ő is engem. De ő nem akarja felvállalni, mert anyagilag függ a párjától. Mit tegyek, feledjem el vagy fedjem fel a titot?

Figyelt kérdés
Mind ketten normális családból származunk én nekem vele volt az első sexuális együttlétem és nagyon szeretem,szerelmes vagyok.
2010. okt. 8. 15:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
84%
Ne zárd el magadat egy normális hozzádillő párkapcsolattól egy ilyen sehova se vezető kötelékkel. Ne reménykedj, hogy téged választ, egyszer majd kiderül, aztán dob. Elvesztegetett évek, osoljon a rózsaszín köd, ő neked nem használ, hanem súlyosan árt. Légy kemény, szakíts, és meglásd, nagyon hamar jön valaki, aki neked való, és akivel való kapcsolatnak távlata is van. És aki miatt ráadásul rejtőzködni, hazudozni, lelkiismeretfurdalástól szenvedni se kell.
2010. okt. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, hogy vagy te képes szeretni úgy, hogy ő közben a feleségét d*gja...
2010. okt. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 anonim ***** válasza:
57%
15:42 pontosan:) Összefoglaltad pár szóban a gondolataimat. Megérdemlik egymást. Csak a feleséget, meg ha van gyereket sajnálom...
2010. okt. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem ismerlek titeket, de ha rossz a házassága, miért nem lépett már ki belőle? Ha szeret, miért melegíti a másik ágyat is? Szerintem ő csak kihasznál téged, mert ha nem így lenne, kilépett volna a házasságából, és veled lenne, és nem 2 vasat tartana a tűzben. Megérdemelné, hogy 2 szék közül a padlóra essen, de ha okosabb akarsz lenni, keress olyan pasit, akinek te vagy az első, az egyetlen, és nem csak egy "pótkerék".
2010. okt. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 anonim ***** válasza:
30%
Ne avassuk ,már a felséget se szentté,mert nem oknélkül jár a pasi férle...Hát nagy mondás hogy a feleség háztartásigépezet a szerető meg a nő.
2010. okt. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 anonim ***** válasza:
56%
Ne szomorkodj, rúgd ki nyugodtan, két nap múlva meglesz az utódod! Mit hittél, majd az asszonyt cseréli le? Őt nehezebb lenne helyettesíteni, Téged lehet pikk-pakk. Ilyen leánykákkal Dunát lehet rekeszteni. Gratu!
2010. okt. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell senkit szentté avatni, ha rossz egy kapcsolat és máshol keresem a boldogságot, akkor előbb véget vetek a rossznak, és tiszta lappal kezdek új életet. Csak egyeseknek kényelmesebb az, ha megtartja a régit is meg az újat is egyszerre.
2010. okt. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 anonim ***** válasza:
100%
Ez a majom effektus,igen,ugrál ide oda a két ág között,mert a két ág hagyja ezt...
2010. okt. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 anonim ***** válasza:
100%

Azért vegyük észre, hogy a kérdező 17 éves volt, amikor ez a viszony elkezdődött, és nem volt neki senkije elötte.

Hát én ezt gyermek megrontásának nevezném.


Kedves Kérdező!

Nagyon komolyan kihasználnak téged!

A felnőtt világban a házasság érték. És az a férfi , mimdegy mit mond- komolyan veszi a feleségét, a házasságát a munkáját.

Persze a fiatalság szép, vonzó, és elbűvölően tud rajongani. De egy 37 éves férfi nem veszi komolyan. Csak kihasználja. És ha megérintette is valamiféle szerelem, már tud az érzésein uralkodni, nem irányítják, nincs annyira kiszolgáltatva nekik, mint te.

Sokkal jobbat érdemelsz!!!!

2010. okt. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 anonim ***** válasza:
22%

r.banc vagy

megérdemled.

2010. okt. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!