Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szedjem össze magam?

Hogyan szedjem össze magam?

Figyelt kérdés
Ez a 2010-es év borzalom.Elhagytak a "barátaim",híztam 15 kg-ot,utálom azt amit tanulok,levágattam a hajam és most úgy nézek ki mint egy fiú,a régi ruháim nem jönnek rám,újakra nincs pénzem,és ezért úgy nézek ki mint egy töltött galamb és még sorolhatnám.Teljesen a padlón érzem magam.tavaly ilyenkor még minden annyira jó volt.Itthon is bármit csinálok,mindenért leszidnak,kiabálnak velem.Tisztára stresszben vagyok,folyton fáj a fejem.Alig van barátom,és olyan akivel bulizni is járhatnék egyáltalán nincs.Pénzem sincsen semmi,mert mivel nem vettek fel egyetemre megvonták tőlem a zsebpénzt,így se kozmetikushoz nem tudok menni se sehova.Nem tudom,hogyan szedhetném össze magam,teljesen kilátástalannak látom a helyzetemet.Pasim sincs,és nem is tűnik úgy mintha a közeljövőben akarna velem valaki valamit.Már előre félek az őszi és a téli szünettől mert tudom,hogy végig itthon leszek magányosan,ráadásul 31-én lesz a szülinapom októberben így azt is magányosan kell eltöltenem.Egyszerűen nem tudom mit kezdjek magammal,mert jelen pillanatban élni sincs kedvem.
2010. okt. 10. 15:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Hagy abba az önsajnálatot, ha kövér vagy, fogyjál le, ha nincs pénzed, keress állást.
2010. okt. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mintha magamat látnám, Én is ezeken mentem át és pont 15 kilot hízatm, bár jól áll.

Én összeszedtem magam, sokszor kellett nagy lélegzetvétel, de így is boldog vagyok.

Ha erös vagy felülkerekedsz magadon és menni fog.


21/F

2010. okt. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Így van! Egy állás jót tenne neked! Lefogyni pedig igazán nem kerül pénzbe, az ápoltsághoz sem kell kozmetikushoz rohangálni, egy csomó mindent megtudsz otthon magadnak csinálni! Tűzz ki egy időpontot, mondjuk jövő tavaszt, hogy akkorra újraépíted magad, s lehet kezdeni dolgozni az ügyön... ha van cél, sokkal könnyebb! - addigra a hajad is sokat nő :)
2010. okt. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, aztán változtatni akartam, most dolgozok, és fogytam is már nem keveset, bár barátaim még most sincsenek.
2010. okt. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

reggeltől estig iskolában vagyok,nem tudnék mellette még dolgozni is.

18/L

2010. okt. 10. 15:24
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne kifogásokat keress, szedd össze magad, és lábalj ki a helyzetből.

Gondolom lassan befejezed az iskolát, egyenlőre járhatnál hétvégente dolgozni. Hidd el nem egy diák csinálja ezt, és nem dőlt még össze a világ.

2010. okt. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Azokkal a barátaiddal akik vannak még, csináljatok programokat, vállalj hétvégi diákmunkát vagy szórólapozást (sok barátnőm ezt csinálta).


Az ápoltsághoz nem kell kozmetikus, 26 vagyok de életemben egyszer voltam kozmetikusnál: az esküvőmön. Még sincs semmi bajom magammal.

Hízásra: járj le pl futni, azzal el is foglalod magad és hidd el minden leadott kiló új értelmet ad majd annak a napodnak, nekem így volt amikor fogyóztam.


Keress valami tanfolyamot, pl tánc, aerobik, amivel fogysz is barátokat is szerzel, ehhez nem biztos hogy kell zsebpénz, a szüleidtől kérheted a bérletet rá a közelgő szülinapodra. Ott szerezhetsz ismerősöket, leadsz pár kilót, és el is foglalod magad.

2010. okt. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az önsajnálatot tényleg hagyd abba mert nem vezet sehová!Most már kiírtad magadból a dolgokat,nyugodj meg szépen,és gondolkozz hogyan tovább.

Előszöris kezdj el egészségesen enni,és mozogni,de az is jó,ha a felét eszed annak amit eddig ettél,és sokat iszol.Amíg nincs hó addig eltudsz menni estefelé vagy reggel futni egyet.Nem hiszem hogy reggel 8-tól este 7ig az iskolapadban ülsz.Az is jó,ha otthonra veszel vmi torna dvd-t,és minden másnap megcsinálod.A hajad majd megnő,sok mindent nem tudsz vele kezdeni,de a rövid hajat is rengeteg féle képpen meg lehet csinálni.Mennyire rövid?

Az ápoltság nem a kozmetikuson múlik.Ha mindennap fürdesz,heti 2x-3x megmosod a hajad,fogaid naponta,szőrtelenítesz rendesen,már nem is vagy ápolatlan.Esetleg sminkeld ki magad másképp mint ahogy eddig,vegyél olyan ruhákat amiben csinos vagy.

Keress egy állást és máris lesz pénzed.ha megtudod oldani mondjuk délutáni műszakot bevállalhatsz egy gyorsétterembe.Vagy ha jó vagy vmiből,akkor korrepetálj,taníts nyelvet.Meglátod,hogy fél év múlva újra boldog leszel!:)

2010. okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

En a helyedben nyelvet tanulnek es keszulnek a kovetkezo szunidore, amit kulfoldon toltenek, mint szezon munka pl.


Talalj mar ki valami ujat, es kezdjel el "ingyen" torodni magaddal, nem vagy Te a bankos leanya,

tehat ingyen is lehet mozogni, futni es biciklizni is, aztan lehet egeszsegesebben etkezni is.

2010. okt. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon megértelek, én is így voltam 2 éve és még most se mondhatom, hogy olyan vagyok mint rég. Nálam egy szakítással kezdődött, aztán meghalt egy nagyon jó barátom, teljesen bezárkóztam, a barataim elfordultak tőlem, párkapcsolatom bár volt, de romokban hevert, és csak súlyosbította a helyzetet. Azelött csinos voltam , népszerű, midnig programom volt, dolgoztam, tanultam, aztán az életem hirtelen egy nagy káosz lett, amiből nagyon nehéz kimászni. Hiába modnják itt sokan, hogy fejezd be az önsajnálatot, hidd el én megértelek, hogy ez nem olyan könnyű.

Azt javaslom, foglald el magad olyasvalamivel amit szeretsz, próbáldd felvenni a kapcsolatot régi barátokkal, próbálj újra formába jönni.Nagyon sok kitarást neked, ha gondolod írj privit és dumálhatunk.Nem garantálom, hogy sokat tudok segíteni, nekem is nehéz volt kimászni belőle, de hátha :)

2010. okt. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!