Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szedjem össze magam?

Hogyan szedjem össze magam?

Figyelt kérdés
Ez a 2010-es év borzalom.Elhagytak a "barátaim",híztam 15 kg-ot,utálom azt amit tanulok,levágattam a hajam és most úgy nézek ki mint egy fiú,a régi ruháim nem jönnek rám,újakra nincs pénzem,és ezért úgy nézek ki mint egy töltött galamb és még sorolhatnám.Teljesen a padlón érzem magam.tavaly ilyenkor még minden annyira jó volt.Itthon is bármit csinálok,mindenért leszidnak,kiabálnak velem.Tisztára stresszben vagyok,folyton fáj a fejem.Alig van barátom,és olyan akivel bulizni is járhatnék egyáltalán nincs.Pénzem sincsen semmi,mert mivel nem vettek fel egyetemre megvonták tőlem a zsebpénzt,így se kozmetikushoz nem tudok menni se sehova.Nem tudom,hogyan szedhetném össze magam,teljesen kilátástalannak látom a helyzetemet.Pasim sincs,és nem is tűnik úgy mintha a közeljövőben akarna velem valaki valamit.Már előre félek az őszi és a téli szünettől mert tudom,hogy végig itthon leszek magányosan,ráadásul 31-én lesz a szülinapom októberben így azt is magányosan kell eltöltenem.Egyszerűen nem tudom mit kezdjek magammal,mert jelen pillanatban élni sincs kedvem.
2010. okt. 10. 15:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
24%

Milyen suli az, ahol reggeltől estig bent kell lenni? Ilyen iskola nincs. Vagy rosszul raktad össze az órarended? Máskor erre figyelj.

18felett az embert már nem a szülei tartják ki.Ciki. Önállótlanaság. 18 felett anyucinál pénzért kuncsorogni, mint a kicsik nem helyénvaló.Vagy, ha felvettek volna egyetemre, elvártad volna, hogy 23 éves korodig fizessék a kozmetikusod és a ruháid? Szóval, ne ijedj meg, ez nem olyan nagy gáz, csak még szokatlan Neked, hogy nem vagy gyerek, ezért nem gyerekként kezelnek.

2010. okt. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Pénz: hétvégi munka.


Kozmetikus: ingyen is törődhetsz magaddal. ha alapvetően szép vagy, akkor nem kell kozmetikus, ha meg ronda vagy, azon a kozmetikus se segít, vagyis az eredményt tekintve felesleges pénzt költeni kozmetikusra, ugyanazt megcsinálhatod magadnak is ingyen.


Fogyás: egészségesen egyél és fuss kétnaponta, ingyen van.


Barátok: elmehetsz aerobikra vagy edzeni edzőterembe, és ott ismerkedhetsz csajokkal, velük mehetsz bulizni abból a pénzből, amit keresel.

2010. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

2010:

1. 60%-al nőtt a hiteltörlesztésem

2. A nejem megcsalt és elköltözött tőlem

3. Ellopták a kocsimat amin nem volt casco csak hitel ezért még 1,5 milliót fizethetek a banknak a semmire.

4. Elpusztult a kutyám is.


Gondolom a helyemben már kétszer öngyilkos lettél volna, én viszont lesz@rom az egészet és nem vagyok hajlandó ezen nyöszörögni. Az élet akkor is szép ha vannak benne hibák!

2010. okt. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Tudod mit utolsó? Igazad van!
2010. okt. 13. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!