Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 év utána sem alhatunk együtt?

2 év utána sem alhatunk együtt?

Figyelt kérdés

Anyukám nem akarja engedni hogy a barátomnál aludjak

nyáron a barátomékkal nyaraltam, akkor együtt aludtunk, + amikor a barátom nyaralt velünk akkor is együtt aludhattunk, szóval nyaraláskor engedte

(persze az egész család egy lakókocsiban:D)

egyébként nagyon szereti a barátomat anyukám, ezért sem értem mitől félt annyira

nem 2 hónapja járunk....

barátom 19 én 17 vagyok


2010. okt. 10. 17:08
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
16 18 as vagyok. Így van. Attól még senki sem lesz kva ha azzal alszik akit szeret (pláne egy komoly kapcsolatban.
2010. okt. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
PFFFFFF,eZ gáz!
2010. okt. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Szerintem meg 2 év után semmi furcsa, vagy megbotránkoztató dolog nincsen az együtt alvásban. Én 16 évesen aludtam először együtt a barátommal és 6 éve együtt vagyunk...

Az első válaszoló nekem kicsit érdekes.. 21 és 24 éves FELNŐTT emberek nem aludhatnak együtt, mert anyuka/apuka nem engedi? Ebben a korban eszembe sem jutna kikérni a véleményüket, ez már túlzás. Persze ez csak magánvélemény..

2010. okt. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Ja és egyébként ahhoz, hogy 2 ember lefeküdjön egymással nem kell együtt aludni. Az együtt alvás egy teljesen más, komoly érzelmi kötődés egyik lépcsőfoka, tehát ha valaki azért teszi a tiltást az együtt alvásra, mert nem akarja, hogy a gyereke elveszítse a szüzességét, az fölöslegesen teszi. Inkább beszélni kéne a gyerekkel a felelősségteljes szexuális életről, védekezésről, csak hát sajnos ez még ma is tabunak számít, ezért tart ott a fiatalság egy része, ahol tart..
2010. okt. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Kedves A válasz megírásának időpontja: 10-10 18:11!

Te ezt most komolyan is gondoltad, vagy csak leírtad?:)

Már ne haragudj, de az én szüleim megengedték, hogy itt aludjon a párom, az ő szülei úgy szintén és soha eszükbe sem jutott, hogy láb alatt vagyok, vagy a barátom lenne láb alatt nálunk. Nehogy már kerülgessék és nehogy már odaszokjon..Ez nem azt jelenti, hogy minden héten más vigyen haza a kedves gyerek, de ha már olyan kapcsolata van ami komoly, jelen esetben 2 éves, nekem eszembe sem jutna hogy azt mondjam a lányomnak, hogy ne jöjjön a barátja, mert engem zavar és még a végén odaszokik..:)

Ki hogy gondolja.. Én kifejezetten büszke vagyok a szüleimre, hogy olyan módon neveltek fel, ahogy és, hogy soha nem kellett frusztráltan éreznem magam, mikor egy 6 éves kapcsolatom van, nem 2 napos...

2010. okt. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 sliman ***** válasza:

Egyszerű: édesanyád azért félt attól, hogy egy külön szobában kettesben aludjatok a fiúval, mert annak idején egyszer ő is egy külön szobában aludt egy fiúval, később őt kezdted el apának hívni. Mint ahogy a gyermek viszolyogva gondol arra, milyen lehet, ha a szülei szeretkeznek, a szülő legalább ennyire viszolyog attól, hogy a gyermeke szeretkezik.

Tökmindegy amúgy, mert ha nem dughattok, marad az orálszex suttyomban, gyorsan, nemigaz?

2010. okt. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!