Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 év utána sem alhatunk együtt?

2 év utána sem alhatunk együtt?

Figyelt kérdés

Anyukám nem akarja engedni hogy a barátomnál aludjak

nyáron a barátomékkal nyaraltam, akkor együtt aludtunk, + amikor a barátom nyaralt velünk akkor is együtt aludhattunk, szóval nyaraláskor engedte

(persze az egész család egy lakókocsiban:D)

egyébként nagyon szereti a barátomat anyukám, ezért sem értem mitől félt annyira

nem 2 hónapja járunk....

barátom 19 én 17 vagyok


2010. okt. 10. 17:08
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
75%

"Vettetek már közös lakást?"


Szerintem te nem a 2010-es Magyarországon élsz, ahol az embereknek átlag negyvenéves korukra lesz saját lakásuk.


Mi az, hogy "kerülgetni"? A saját szobámban bezárom az ajtót, és azt csinálok, amit akarok. Senki sem "kerülget" senkit. Nyilván nem a szülőkkel alszanak majd egy szobában...

2010. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
69%

Ennyi!

Mi 2 éve és 8hónapja vagyunk együtt.26 és 22 évesek vagyunk.Van,amikor 3 4 napig is ott vagyok, mivel 80 km re lakunk egymástól,így célszerű ott aludnom.Szeretjük egymást a szülei imádnak, családtagnak számítok.

2010. okt. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
50%

mi több mint 3 éve vagyunk együtt. Egymásnál még nem aludtunk (mármint egymás szüleinél). Gondolom az Ő szülei és az enyémek is teljesen tisztában vannak a dolgokkal, annyi, hogy senki nem beszél semmiről. (mert amiről nem beszélünk az nincs is?!) Viszont albérletben lakunk mindketten egyetem miatt, itt minden héten hol nálam hol nála töltjük a hétvégéket. Gondolom gondolják, hogy nem a földön alszik egyikünk:)

Szerintem az együtt-alvás a felnőttek "kiváltsága", a hosszú, meghitt és bensőséges kapcsolatok ajándéka kellene legyen. Manapság nagy divat a tiniknek is együtt aludni, amit nem helyeslek. Viszont Ti már 2 éve együtt vagytok. Szerintem várd meg a 18 at és próbálkozz még egyszer!:)

2o-L

2010. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
75%

Az első válaszoló vagyok. Kedves egyik hozzászólót szereetném megdicsérni, amiért ilyen fas_zán tud mondatokat értelmezni. Nagyot röhögtem rajta. :D Én nem azt írtam, hoy a 24 éves bátyjámat nem engedik, hogy ottaludjon vagy szeretkezzen, hanem a BARÁTNŐJÉNEK nem engedik meg. A barátnője pedig marhára nem 24 éves. És tudom, nem sokat számít az az egy-két év, de akkor se beszéljünk badarságokat. És elmondanám, hogy van amikor egy 17 éves hül_ébb mint egy 15 éves és lehet, hogy egy 15 éves tanácsa sokkal többet segít mint egy 18 évesé. Mert az a 3 év tényleg annyira döntő tud lenni.. hogy nagyon. És 15 évesen igen, barbie babáznom kell. Kár hogy ti vagytok itt a maradiak, nem pedig én. (Akinek szól, az tudja.) És nem vitatkozni akarok, hanem szerintem a gyakorikedesek.hu-n nincs korhatár megjelenítve. nincs szabályozva, hogy én 15 évesen pisis vagyok és nem mondhatom el az én véleményemet. Szerintem nekem is jogom van leírni amit gondolok. CSAK SEGÍTENI AKARTAM. És semmi rosszat nem írtam. De szóljatok, ha tévedek-

15/L

2010. okt. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
53%

És elmondanám, hogy van amikor egy 17 éves hül_ébb mint egy 15 éves és lehet, hogy egy 15 éves tanácsa sokkal többet segít mint egy 18 évesé.


Biztos van,csak nem most.

Bírom,hogy minden 15 éves érettebbnek hiszi magát a koránál. Szex és együttalvás szempontjából teljesen mindegy az a 3 év.

2010. okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
71%

Én behalok rajtatok! :) Azért ez már nem normális, hogy azt a 15 évest fikázzátok le, aki nem tartja helyesnek, hogy a mai fiatalok fűvel-fával összefeküdjenek...bezzeg ha itt sírna, hogy nem engedik a barátjánál aludni, akkor mindjárt a szülei lennének a szemetek!

Egyébként 24 éves vagyok, és 4 éve van barátom. Sajnos még mindig a szüleinkkel élünk. De nekem sem engedik meg, hogy itt aludjon a barátom, pedig mi már tényleg nem vagyunk gyerekek. Én viszont megértem ezt, elhiszem, hogy nincs kedvük kerülgetni reggel, várni miatta a fürdőszobára, és feszengeni előtte hálóingben... Ugyanezen okokból én sem alszom a barátoméknál, nem akarom használni a fürdőkádjukat, pizsamában lebzselni előttük, betörni az intim szférájukba. Majd ha lesz közös albérletünk, vagy saját lakásunk, akkor annyit alszunk együtt, amennyit akarunk, és ezzel nem fogunk zavarni senkit. Úgyhogy szerintem nem mondott hülyeséget az első válaszoló. Ha valaki olyan húde érett, hogy együtt aludjon a párjával, akkor teremtse meg magának hozzá a feltételeket!

2010. okt. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
51%

Én vagyok az első oldali 17:19-es


Szerintem jogosan írtam azt, hogy hülyeséget írt a legelső és itt nem téged minősítelek h milyen ember lehetsz, azért tettem hozzá h 15 évesen biztos nem volt még komoly kapcsolatod, ha ilyenek írsz.Együttalvás nem egyenlő a szexszel.Csak azért ne az legyen már a normális h 2 év után valaki ne aludhasson a másikkal, és itt nem a szexről van szó egyáltalán, azt nappal is tudnák, szóval az annyira tárgytalan ebben a szempontból, hogy azt hiszi a szülő h biztos azért.

Az meg nagyon "aranyos" felfogás h esküvőig ne legyen szex, de nem az őskorban élünk szerintem, h valaki évekig ne feküdjön le a másikkal, és a szex is fontos része egy jól működő párkapcsolatnak.



" tök jó,hogy b@szogatjátok a 15 évest,mert azt írja,hogy házasság előtt nem kell szexelni,ahelyett,hogy örülnétek,hogy egyel kevesebb leendő leányanya(értitek egyáltalán a szót?)van ma Magyarországon.Gratulálok!"


Szerintem a leányanyaság nem itt kezdődik, ha valaki nem tud normálisan védekezni csak sajnálni tudom.

2010. okt. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Mi 2 éve és 8 hónapja vagyunk együtt.26 és 22 évesek vagyunk. Egyenlőre még mindketten otthon lakunk.Mivel van köztünk 80 km(2órát buszozok) így ott szoktam aludni kéthetente 2-3 napot(de van,hogy többet is.) Már családtagnak számítok,szeretnek engem,én is őket.Nem bugyiban meg pólóban mászkálok előttük,nem ülök fél órát a kádban,nem kell kerülgetnünk egymást.(45 évesek a szülei.)Próbálj beszélni a szüleiddel,hogy nem azért szeretnél ott aludni,hogy lefeküdjetek(mert azt nappal is lehet)Bár ezt előttem már rengetegen írták.Én speciel nagyon szeretek mellette ébredni.Még nem tudunk saját lakást venni.Szerintem egy komoly kapcsolathoz ez is hozzá tartozik.
2010. okt. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

két év után se? betegesek.

mitől féltenek? nappal nem lehet szeretkezni? istenem...

én 2 hét után aludtam együtt barátnőmmel, de annak ellenére csak 3 hónap után történt meg az első együttlét.

2010. okt. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

"Szerintem az együtt-alvás a felnőttek "kiváltsága""

te mazochista vagy :D

együtt aludni azzal akit szeretsz az egyszerüen jó érzés és hozzá tartozik a kapcsolathot

2010. okt. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!