Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 év utána sem alhatunk együtt?

2 év utána sem alhatunk együtt?

Figyelt kérdés

Anyukám nem akarja engedni hogy a barátomnál aludjak

nyáron a barátomékkal nyaraltam, akkor együtt aludtunk, + amikor a barátom nyaralt velünk akkor is együtt aludhattunk, szóval nyaraláskor engedte

(persze az egész család egy lakókocsiban:D)

egyébként nagyon szereti a barátomat anyukám, ezért sem értem mitől félt annyira

nem 2 hónapja járunk....

barátom 19 én 17 vagyok


2010. okt. 10. 17:08
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
48%

Velem is így volt, aztán ő ajánlotta fel, hogy aludjon itt a barátom. Igaz csak pár hónapja jártunk. Azóta 4 év telt el és talán nem tette jól anyám, hogy megengedte, hogy együtt aludjunk, mert mindig csak itt alszik, kényelmes így neki és esze ágában sincs elvenni feleségül, vagy összeköltözni. Persze, gondolom, ilyenekre te még nem gondolsz, akkor én se gondoltam, de ma már úgy érzem, ha nem lett volna midnen megengedve az elejétől fogva, jobban iparkodna elvenni, így meg nem, mert megkapja amit akar ígyis.

Lehet emiatt nem akarja megengedni anyukád.

2010. okt. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
65%
Nem kérdeztél még rá?
2010. okt. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
65%

na nehogy már egy 24 évesnek ne engedjék meg. Ez azért durva.Tisztában vagytok gondolom a védekezéssel, meg 2 év már elég sok idő arra,hogy megismerje. Beszélj vele,hogy eloszlasd a félelmeit, hogy nem azért szeretnétek együtt aludni, hogy lefeküdjetek, hanem mert jó mellette ébredni.

Amúgy tudja,hogy voltatok úgy együtt? Nem csak éjjel lehet szeretkezni.

2010. okt. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
20%
17 éves a kérdező, honnan veszed, hogy 24?
2010. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem az együtt alvás nem csak a szexről szól. Az már olyan meghitt, bensőséges dolog, ami tulajdonképpen tényleg csak azokat illetné meg, akik közös jövőt terveznek. Szexelni tényleg bárhol bármikor lehet, ahogy előttem írták. A szex lehet érzelemmentes is, vagy perverz...

De az együtt alvás, az mindig az összetartozást jelenti. Talán attól akar megkímélni, hogy fölöslegesen kötelezd el magad egy ilyen cselekedettel...


Nekem volt egy barátom, akivel 1 évig jártam... szinte minden hétvégén együtt aludtunk, de soha nem feküdtünk le egymással. De így is annyira ragaszkodtam hozzá, hogy észre sem vettem, hogy nem szeretem.....

2010. okt. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
22%

én nem mondanám, hogy édes az első válaszoló, kifejezetten felb*sztam magam rajta (:D).

azt mondom, próbáld meg nyugodt és kedves hangon megbeszélni anyuddal. ha ez sem megy, közöld vele, hogy 18 éves korodtól úgy is megteheted, most ismár csak azért kéred az engedélyét, mert szereted, és számít neked... és szerintem meg is mutathatnád neki ezt az oldalt, amit leírtál ide. nagyon bosszantó tud lenni, ahogy beleszólnak a szülők, még ha féltésből is...:/

ne add fel!

17/L

2010. okt. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
65%
Senki sem mondta, én arra írtam, hogy amit az első válaszoló írt.
2010. okt. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
41%

Vettetek már közös lakást?

Vagy hol akarok együtt aludni?Anyádék kerülgessék a e barátodat,vagy téged a barátod szülei?

Az,hogy csak néha...abból szokott az lenni,hogy egyszer csak plusz egy fővel nőtt a család...A barátodat e szereted,a családodra nem kellene rákényszeríteni.

2010. okt. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
78%
Sehogy sem lehet vele beszélni?Akár ajtót nyitva hagyjátok vagy akármi.Szerintem hülyeség hogy 2 év után sem engedik mert amit meg akarnak tenni ugyis megteszik,max nem a lakásban.Amúgy meg attól hogy együtt alszanak nem biztos hogy le is fekszenek mindjárt egymással.Az meg hogy ne kényszerítse a barátját a családjára..én értem oké ne engedjék mindig.De ennyi erővel ne jöjjön senki a "gyerekhez" mert zavarja a szülőket és ha majd lesz saját lakása lehetnek barátai vagy párja.Tudom hogy ezért kapom majd a lepontozást.Amúgy várj míg 18 leszel és talán megengedi majd.
2010. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
78%
de sokakat nem az érdekel, hogy csinálják vagy nem, csak hogy ők és mások ne tudjanak róla. Pl az én szüleim sokáig azért nem engedték, mert mit szólnak majd a szomszédok, ha meglátják reggel elmenni...
2010. okt. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!