Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghívjam a szüleim temétésére...

Meghívjam a szüleim temétésére a rokonokat, ha azok 10 éve nem érdeklődtek felőle, nem hívták ünnepekre sem? Én 20 éve nem beszéltem velük. Még a telefonszámukat sem tudom, valamelyiknek a lakcímét sem.

Figyelt kérdés
Szívem szerint nem hívnám meg egyiket sem.
2023. júl. 26. 09:33
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
89%

Élnek a szüleid és nem mered megkérdezni, milyen temetést szeretnének, kiket hívj? Vagy magad is érzed, hogy ultragáz a halálukról filozofálni?


Egyébként ha egyikük meghal a másikuk életben lesz és ő majd eldönti, hogy kinek szóljon és kinek ne.

2023. júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
21%

Uzenhetsz nekik hogy meghaltak a szuleid es hogy mikor, hol lesz a temetes. Ha akarnak akkor elmennek.

Mikor meghalt az apai nagymamam akkor a szuleim szoltak olyan rokonnak is akiket en nem is ismertem, talan a szuleim eskuvojen voltak ott, azota ok sem talalkoztak veluk. A temetesen lattam a not az akkori elettarsaval


Amikor a masik mama meghalt akkor anyam nem is szolt minden rokonnak. Van olyan unokatesom aki kuldott egy koszorut es kesz. Volt a mamanak egy unokatesoja aki csak uzent hogy reszvetet nyilvanit de nem ment a temetesre.


Masreszrol gyakran munkanapokon van a temetes es ertheto ha valaki nem akar kivenni egy fizetes nelkuli szabadsagot egy tavoli rokon temetese miatt.

2023. júl. 27. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!