Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Agresszív a párom mit tegyek?

Agresszív a párom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Többszöri alkalommal megpofozott már,és utána mindig addig magyarázza a dolgokat amíg én magam is elhiszem hogy én voltam provokáló és megérdemeltem.

Tegnap este olyan hülyeségből ment a vita hogy ki alszik az ágy egyik felén

Nem engedtem neki én sem,és csúnyán beszélt persze erre én is elkezdtem lement a földre,és miközben én már aludtam ki cibálta az ágyról a matracot alolam mondván hogy ez az ő helye menjek a földre ,aztán hátulról megütött,nem ököllel de megütött

Teljesen ledöbbentem.Meg sem tudtam szólalni.

Az a helyzet hogy esküvőnk (lenne) egy hónap múlva kb.

Teljesen össze zavarodtam,nem tudom mit tegyek azt sem tudom szeretem e még vagy teljesen ki ölte belőlem .

Valaki hasonló helyzetbe ?


2023. aug. 2. 09:32
 51/92 anonim ***** válasza:
39%
Sok boldogságot az ifjú párnak!
2023. aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/92 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom miért vagy felháborodva. Hülye kérdésre hülye válasz szokták mondani...

Egy nárcisztikus barommal élsz együtt. Menekülj minél hamarabb mert csak rosszabb lesz.

2023. aug. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/92 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el.
2023. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/92 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam bántalmazó kapcsolatban, de nem sokáig. Pár percig, vagy még annyit se. Leírom a történetet, okulásul, hátha valaki erőt merít belőle. Vagy 2 évig nem volt semmi gond, mondhatni normálisan éltünk, aztán egyszer, egy nyaraláson bekattant az exem, vagy nemtudom, de volt egy lényegtelen kis vitánk, és nem tetszett neki amit mondtam, és elcsattant egy pofon. Én nem szóltam semmit, elindultam fel a szobába, elkezdtem összedobálni a cuccomat a bőröndömbe. Persze, a pasi jött utánam, hogy bocsánat, meg hogy véletlen volt, ő nem akarta, meg hogy ő szeret... mondtam, nem érdekel, részemről ennek a kapcsolatnak befellegzett... aztán jött az, hogy de én provokáltam ki a pofont. Mondtam, jó, de akkor sincs visszaút. Aztán jött a fenyegetőzés, hogy kicsinál, meg hogy kirúgat a munkahelyemről. Mondtam, jó, tegye, ha ez neki örömet okoz. Ekkor már indultam. Akkor jött megint az, hogy hova mennék, nem menjek, ő szeret, stb. Mondtam, jó, holnap beszéljünk, de most szeretném kicsit átgondolni a dolgokat, reggel jövök, de most hagyjon kicsit egyedül. Szerencsére hagyott, én vonattal hazajöttem, itthon is összepakoltam, és visszaköltöztem a szüleimhez. Persze, a pasi megtalált, zaklatott, hogy menjek vissza. Erre én kértem egy távoltartási végzést ellene. Idővel lenyugodtak a kedélyek, talált egy másik nőt, akit pofozhat, engem békén hagy. Ja , meg mondtam neki, hogy én nem vagyok az a fajta nő, akit verni lehet. Ennyi. Nem mondom, hogy könnyű menet volt, de meg lehet csinálni. Én még a városból is képes lettem volna elköltözni, ha arra lett volna szükség.
2023. aug. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/92 anonim ***** válasza:
100%
54-es nagyon jól csinálta, konkrétan ezt kéne mindenkinek akit 1x megütnek.
2023. aug. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/92 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem kamu, elhagyod, ha van egy kis eszed!
2023. aug. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/92 anonim ***** válasza:
94%

#56:

Sajnos ez nem ész kérdése sok esetben.


Én egyszer randiztam egy pszichológus csajjal. 7 éve élt már akkor nárcisztikus SZERETŐI (!!!) kapcsolatban. Elsírta, hogy tudja is mit kelle tennie. Tanulta... Tudja hogy manipulálják. És egyszerűen nem bír... mert annyira torzult már a kapcsolati értékrendje, személyisége (önbizalom).


És mindezt úgy, hogy "csak" szeretői kapcsolatban volt, tehát a "tét" nem is sok lett volna. Szóval ez nem ész kérdése. Sajnos az ilyen bántalmazott embereknek, akik nem tudnak kilépni, segítséget kell kérniük. Mert nekeik is van (lett) pszichológiai problémájuk, és erre erősít rá a nárcisztikus.


Ez olyan mint egy gödör. Még ha el is dönti hogy ki akar mászni belőle akkor sem tud egyedül. Nem mindenkinek megy.


És hogy az #54-es jól járt el, ez nem megy mindenkinek így. Például ha a kérdező kapcsolatfüggő, önbizalomhiányos, nincs rendben önmagával, akkor is ha péppé verik sem fog kilépni a kapcsolatból. Nem az esze, hanem a függősége miatt.

2023. aug. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/92 anonim ***** válasza:
31%
Zsák a foltját megtalálja. Nyilván hosszabb idejű az ismeretség és az agresszivitás régebb óta fennáll. Kérdező rosszul írja: ő nem elhiszi, hanem el akarja hinni, hogy ő a "hibás". Feltehetően érez valamiféle örömet, amikor magán hibáztatja. Ha mélyebben belegondol, ez valójában egy szado-mazo kapcsolat, csak persze durva így kimondani.
2023. aug. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/92 anonim ***** válasza:
100%

#56:

És nem hinném hogy kamu. Nekem kb 9-10 lány ismerősöm van akinek ismerem a magánéletét. Ebből hármat már alaposan megvertek. Mind már járt is rendőrségen. Egynek ebből úgy kiverték a szemét hogy protézist kapott (pasi előzetesben is került fél évre). A másik kettőnek csak segítettem "menekülni". Egy még rajtam is bosszút állt (munkahelymre bement hazudni, és rendőrségen is feljelenett full kamuval.) SZóval az ilyen férgek még ártalmasak is a társadalomra, nem csak a nőjükre.


Szóval ne gondoljátok hogy a durva bántalmazás olyan ritka dolog. És nem retkek voltak akik mesélték, ebből 2 diplomás, tök értelmes csaj. Csak szarul tudtak választanim és képtelenek voltak időben kilépni..


Sokkal gyakrabban van a családokon belül, min ahogy a sajtóban olvasni egy-egy cikket. Sokszor ki sem derül. Félelemből, szégyenérzetből. Csak töredéke jut napvilágra, vagy terelődik hivatolos útra.


Nem tudom mi a hivatalos statisztika. De szerintem a családok, párkapcsolatok 20-30%-ban van valamilyen lappangó erőszak. Nem feltétlenül fizikai.

2023. aug. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/92 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért gondolom hogy kamu, mert nincs ilyen, tudom hogy van. Az írásmódja gyanús a kérdezőnek, a kamukérdést kiírogatók szoktak így írni.

Egyébként elszomorító amiket írtok.

2023. aug. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!