Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Agresszív a párom mit tegyek?

Agresszív a párom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Többszöri alkalommal megpofozott már,és utána mindig addig magyarázza a dolgokat amíg én magam is elhiszem hogy én voltam provokáló és megérdemeltem.

Tegnap este olyan hülyeségből ment a vita hogy ki alszik az ágy egyik felén

Nem engedtem neki én sem,és csúnyán beszélt persze erre én is elkezdtem lement a földre,és miközben én már aludtam ki cibálta az ágyról a matracot alolam mondván hogy ez az ő helye menjek a földre ,aztán hátulról megütött,nem ököllel de megütött

Teljesen ledöbbentem.Meg sem tudtam szólalni.

Az a helyzet hogy esküvőnk (lenne) egy hónap múlva kb.

Teljesen össze zavarodtam,nem tudom mit tegyek azt sem tudom szeretem e még vagy teljesen ki ölte belőlem .

Valaki hasonló helyzetbe ?


2023. aug. 2. 09:32
 71/92 Kései Sirató ***** válasza:
8%

70-es ne akarj a kérdező helyébe lépni, várd meg, hogy ő mit válaszol, ha tőle kérdeznek valamit.

Látom, szimpatikus neked ez az agresszor, te is az vagy talán?

2023. aug. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/92 A kérdező kommentje:

Nem erőszakolt meg.

És nem,nem is fogom megvárni amíg megteszi.

Köszönöm a biztató szavakat,aki pedig el trolkod egy ilyen témát..hát

2023. aug. 2. 18:28
 73/92 anonim ***** válasza:
89%
Na, ennek örülök! Ha nem erőszakolt meg, akkor a verésért jelentsd fel! Nem trollkodás miatt írtam, hanem eszembe jutott valaki, egy konkrét eset, ahol az is gyakran előfordult a verés mellett. Költözz el, ne adj neki esélyt a további bántalmazásra, az ilyenek nem állnak le!
2023. aug. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/92 anonim ***** válasza:
80%

"addig magyarázza a dolgokat amíg én magam is elhiszem hogy én voltam provokáló és megérdemeltem."


Tudod, mi a gond? Hogy ezt így nem tudja leírni az, akit valóban bántalmaznak. Mert ő tényleg elhiszi és belenyugszik.

2023. aug. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/92 anonim ***** válasza:
66%

Most erre mit lehet mondani?


Én nem tudom sajnálni az ilyen nőket (férfiakat sem).


Annyi normális ember van a világban akinek egész életében nincsen párkapcsolata, közben az ilyen agresszív állatok mellett a végletekig képesek kitartani.


A kérdező is mindenkivel aktív agresszív online felületen, de saját párjának képtelen megmondani a tutit.

2023. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/92 anonim ***** válasza:
78%
Legalabb hozza ne menj, nehogy szulj neki, es ne add bele a penzed semmibe, kiveve rezsi. Ha meg elvagy ezekkel a ropkodo pofonokkal, te valasztasod, de most legyel felelosseggel.
2023. aug. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/92 anonim ***** válasza:
81%

Egyebkent tenyleg! Aki bantalmazo kapcsolatban el, az nem tud rola, onmaganak se mondja ki, csak utolag!

Ha te ilyen szepen latod, es nem fikcio, akkor hacsak nem elvezed, osszepakolsz es egy darabig sirsz, mert meg szereted, de nem veszed fel a telefont.

2023. aug. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/92 anonim ***** válasza:
39%

#75:

Igen...


Nekem 3 ismeros lany haverom is van. Mind narcisztikus bantalmazot valasztott.


Az egyik sorozatban mar a harmadikat. Sot az utobbi volt a legdurvabb. Meg szociopata is volt.


Neki ismerem is lelki hatteret mert sokat beszelgettunk rola.


Neki az atlagos, kedves jofiu nem jo. Amikor ezzel a szociopataval megismerkedett akkor az fogta meg benne hogy olyan karizmatikus, hatarozott es dominans. Igazi nonek erezhette magat mellete. Es hogy a ferfi olyan magas ertekrendu volt hogy mem a ferfi "kuzdott" a kapcsolatert hanem a csaj tehette ezt meg.


Aztan 1 ev mulva jott a fekete leves. Meg a korhaz, meg a rendorseg..


Aztan ezekbol a 20% agressziv "ferfiakbol" vonjak le a nok a kovetkeztetest: "minden ferfi hulye", "nincs egy normalis ferfi sem". Mert csak ezeket tekintik ferfinak. A "jofiuk" a statisztikaba bele sem kerulnek.


Es sajnos mas nokon is azt erzem hogy persze.. tudtaosan "jaj nemkem csak egy atlagos nkrmalis ferfi kellene". De a legtobb no a normalis kedves ferfiakon atnez mint az uveglap. Mintha nem is ferfi volna.


Ezekre a narcisztikus, szociopata, ego-bombakra pedig annyira ra tudnak izgulni a nok.


(A peldban felhozott szociopata is nagyjabol haremet tartott maga korul.)


En meg szorgalmas, a noket tisztelo, a nok kegyeit kereso "jofiu" vagyok. Az aki randin kinyitja az auto ajtajat hogy a no beuljon. (Ezt csak ironikus peldanak irom, mert sok no panaszkodik de jo lenne ha igy megtisztelnek oket. A feneket jo...)


Es vert kell hugyoznom hogy egy randi osszejojjon. Ahol mindig csak azt erzem... egy uveglap vagyok.


Ja tudom en vagyok aki elbacca. De sajnos nem tudok a noket picit lenezo, lekezelo, veluk jatszadozo, a dominanciat kimutato ferfi lenni.


Igy egyedul is maradtam 48 eves koromra, pedig meg csaldot is szerettem volna de nagyon.. es azt hiszem jo apuka is lettem volna. Elszorul a torkom amikor egy apukat latok babakocsit tolni. Neki jart... nekem nem. Pedig nalam anyagi akadalya sem lenn a gyereknek. Mindegy hagyjuk..


Volt egy extrem hosszu kapcsolatom fiatalon. Emlekszem huszonevesen hallgattam a parom baratnoinek a panaszait. Ez megver.. ez iszik.. ez megcsal... ez kihasznal ... ez allandoan ordibal... stb.


Nem is ertettuk akkor. Nalunk ilyenek sosem voltak. Tokre tiszteltuk szeretjuk egymast. El is gondolkodtam magamban. Es tenyleg igy ereztem. Ha egyszer kikerulok a "huspiacra" sorban allnak majd a nok. Hiszen egyaltalan nem olyan vagyok mint amire a panaszokat hallom. Nemdohanyzo, megbizhato, szorgalamas, jo egzisztenciaval, blabla...


Aztan saknos a kapcsokatnak vege lett. Es kikerultem a "piacra", es nagyon lelombozodtam. Normalis, kedves, "aranyos" kb SENKINEK nem kell. (Most a gold diggerek nem szamoljuk ide). Hanyszor hallottam randi vegen... Jaj de orulok hogy vegre egy kedves aranyos (brrrr a legutalatosabb szitokszo) ferfivel talalkoztam... de sajnos a szikra... de legyunk baratok.


Ugyogy nem... pont az ilyen barmoknak kedvez a vilag mint a bantalmazo.

2023. aug. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/92 anonim ***** válasza:
90%

77, így van.

Pont azért válnak újra és újra áldozttá, mert valóban hibásnak tekintik magukat és nem ismerik fel, hogy manipulálva vannak. Nem tudják azt mondani, hogy semmi közöm hozzá, de ő elhiteti velem.

2023. aug. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/92 anonim ***** válasza:
88%
Egyes vagyok: voltam. Elhagytam. Ilyen egyszerű.
2023. aug. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!