Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Agresszív a párom mit tegyek?

Agresszív a párom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Többszöri alkalommal megpofozott már,és utána mindig addig magyarázza a dolgokat amíg én magam is elhiszem hogy én voltam provokáló és megérdemeltem.

Tegnap este olyan hülyeségből ment a vita hogy ki alszik az ágy egyik felén

Nem engedtem neki én sem,és csúnyán beszélt persze erre én is elkezdtem lement a földre,és miközben én már aludtam ki cibálta az ágyról a matracot alolam mondván hogy ez az ő helye menjek a földre ,aztán hátulról megütött,nem ököllel de megütött

Teljesen ledöbbentem.Meg sem tudtam szólalni.

Az a helyzet hogy esküvőnk (lenne) egy hónap múlva kb.

Teljesen össze zavarodtam,nem tudom mit tegyek azt sem tudom szeretem e még vagy teljesen ki ölte belőlem .

Valaki hasonló helyzetbe ?


2023. aug. 2. 09:32
 61/92 anonim ***** válasza:
100%
SEMMIKÉPP NE MENJ HOZZÁ! hagyd el menekülj töle, nem szabad vele maradni, veszélyes ember.
2023. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/92 anonim ***** válasza:
94%

Az én feleségem is ilyen volt velem, még az esküvő napján is. De a gyerek születéséig valamennyire tartotta magát, hogy a látszat meglegyen. Aztán rögtön szülés után jött a mindennapos bántalmazás, megalázás. Pár hónap után már csak üvöltve tudott ébreszteni, de volt, hogy konkrétan rugdosva (ja hát egy alvó emberrel könnyű bármit megtenni). Aztán 3 év után EGYSZER ütöttem vissza, el is költöztem. Persze én voltam a közellenség, hogy mégis hogy vagyok képes egy szegény, ártatlan nőt megütni...

Azóta már elváltunk papíron is, de a stílusa nem sokat változott velem szemben. Sajnos a gyerek miatt muszáj tartani a kapcsolatot.

2023. aug. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/92 anonim ***** válasza:
100%
#62-es vagyok: Csak még annyit, hogy te ne kövesd el azt a hibát amit én, hogy megpróbálsz megfelelni csak azért mert nincs épp más a láthatáron. Nagyon nem éri meg, hidd el. Lépj le MOST és azzal esélyt kapsz egy boldogabb életre.
2023. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/92 anonim ***** válasza:
87%

Két tanácsom van:


1. Olvasd el ezt a könyvet, mert arról szól, hogyan lehet egy ilyen embertől megszabadulni.


[link]



2. Soha nem menj hozzá ehhez az emberhez, pokollá teszi az életed!



Nincs olyan provokáció, amelyre az a helyes válasz, hogy megver.

Tehát SOHA , ismétlem SOHA ne fogadd el, hogy az a normális magatartás, ha ver.



Menj be a családsegítőhöz és jelezd nekik, kérd, hogy támogassanak lelkileg és tedd meg a feljelentést a rendőrségen, mert ez bizony családon belüli erőszak.


Ha nem étek együtt, akkor nemi erőszakért jelenteném fel, mert a sittre való az ilyen.

2023. aug. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/92 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Igen, az ilyentől menekülni kell, de azonnal.


Ha félsz, hogy megverne a szakítás hallatán, akkor ne is közöld vele, csak miután elköltöztél! Költözz el tőle, amikor nincs otthon! És lehetőleg utazz el valahova, ahol nem talál meg, 1-2 hétre. Írd meg neki, hogy vége, és ha közeledni mer, feljelented.

2023. aug. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/92 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen ami segít: összepakolsz és mész. Vissza sem nézel. Hidd el, tapasztalat.
2023. aug. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/92 anonim ***** válasza:
100%

Arra a kérdésre még mindig nem reagált a kérdező, hogy lenne e hová mennie?

Mert sokszor azért nem megy, mert nincs hová!

2023. aug. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/92 anonim ***** válasza:
93%

#64:"akkor nemi erőszakért jelenteném fel, mert a sittre való az ilyen."


Már ne haragudj, de a hamis vád az ugyanolyan bűncselekmény. Ebben az esetben a feljelentőnek is sitten a helye. Akkor semmivel sem lesz jobb ember mint a bántalmazó!


Értem én hogy rohadt nagy az igazságérzeted, de csak azért nem lehet hamisan vádolni valakit mert az a célhoz vezető út.


Már bocs, de elég kifacsart az értékítéleted, ha szerinted az igazságot egy hazugsággal ki lehet majd harcolni.



Engem jelentettek fel full hazugsággal (nem, nem erőszakért), sokkal szofisztikáltabban egy ZS kategórás krimivel. Sosem keresett meg e rendőrség szerencsére, de k.szar érzés, mert hozzájutottam több irathoz. És semmit nem tudtam ellene tenni, semmit. Mert Hogy bizonyítsam, ami nem történt meg. Szóval az ilyenre amit Te ajánlasz nagyon pipa tudok lenni!


Nem nem védem a bántalmazót. Igen seitten a helye. De nem úgy, hogy olyanért legyen feljelentve amit nem követett el. Ez szerinted igazságos ítélet lenne?


Már elnézést, de az IGAZSÁGSZOLGÁLTATÁS nem az a játékszer, ahol a cél szentesítei az eszközt. És amíg mástol a morált, a játékszabályok batartását várjuk el, addig mi tojunk mindkettőre.

2023. aug. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/92 anonim ***** válasza:
20%

Aki képes megverni egy nőt, nem erőszakolta meg soha szerinted? Én gondolom, hogy többször is.


Kérdező, hányszor erőszakolt meg? Írd le nyugodtan ide név nélkül!

2023. aug. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/92 anonim ***** válasza:
91%

#69:

Jaj ez annyira kétszínű amit csinálsz. Most probálod átideologizálni a hamis vádra buzdításod.

1. Már eleve akkor tanácsoltad a "nemi erőszakot", amikor azt sem tudtad hogy ilyen történt-e.

2. Eleve a mondat ahogy megfogalmaztad, abban benne volt hogy csak azért jelentenéd föl, hogy börtönbe jusson. Nem azért mert elkövette. Ne magyarázd már félre..

2. Nem... nem mindenki erőszakolja meg a nőt aki meg is veri. A kettő két külön dolog.



Sőt most még szánalmas is lettél, ahogy próbálod rávenni a kérdezőt hogy ismerje el hogy meg is erőszakolták. Hiszen már annak számosságát kérdezed. Az nem is érdekel téged hogy lehet nemi erőszakról szó sem volt.


Szánalom vagy ember...

2023. aug. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!