Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Agresszív a párom mit tegyek?

Agresszív a párom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Többszöri alkalommal megpofozott már,és utána mindig addig magyarázza a dolgokat amíg én magam is elhiszem hogy én voltam provokáló és megérdemeltem.

Tegnap este olyan hülyeségből ment a vita hogy ki alszik az ágy egyik felén

Nem engedtem neki én sem,és csúnyán beszélt persze erre én is elkezdtem lement a földre,és miközben én már aludtam ki cibálta az ágyról a matracot alolam mondván hogy ez az ő helye menjek a földre ,aztán hátulról megütött,nem ököllel de megütött

Teljesen ledöbbentem.Meg sem tudtam szólalni.

Az a helyzet hogy esküvőnk (lenne) egy hónap múlva kb.

Teljesen össze zavarodtam,nem tudom mit tegyek azt sem tudom szeretem e még vagy teljesen ki ölte belőlem .

Valaki hasonló helyzetbe ?


2023. aug. 2. 09:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/92 anonim ***** válasza:
71%

#81


"...Csúnyák vagytok..."


Az mióta saját hiba ha valaki csúnya? Gondolom, te egészségesen születtél és nálad ez az alap, attól még nem kéne másokat lenézni olyanért amiről nem tehetnek. Akkor te annak is beszólsz aki kerekesszékben van, vagy vakon született, stb...

Csak szólok, hogy szar genetikával születni nem olyan poén ám amilyennek hiszed. És nem lehet csak úgy változtatni bármin.

A kiközösítés pedig már gyerekkorban elkezdődik és társaság nélkül nem lehet semmilyen téren fejlődni, ahogy megy az idő, úgy kerül az ember egyre távolabb másoktól és már serdülőkorban áthidalhatatlan lesz a szakadék.

A többség továbbra sem áll szóba olyannal akinek a kinézetétől is írtóznak. Az a kevés aki viszont igen, azzal sem lehet már bármiről beszélni ami pl neked "átlagos" téma lenne mert abban nem alakult ki a rutin. Ez egy önmagát erősítő folyamat amit nem lehet könyvekből megtanulni.

Persze mindig vannak (és mindig is lesznek) akik gunyorosan leszólják azt aki nem kapta meg az élettől amit a többség.

2023. szept. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/92 anonim ***** válasza:
100%
Na, hogy döntöttél, lesz esküvő? Remélem, nem.
2023. szept. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!