Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Agresszív a párom mit tegyek?

Agresszív a párom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Többszöri alkalommal megpofozott már,és utána mindig addig magyarázza a dolgokat amíg én magam is elhiszem hogy én voltam provokáló és megérdemeltem.

Tegnap este olyan hülyeségből ment a vita hogy ki alszik az ágy egyik felén

Nem engedtem neki én sem,és csúnyán beszélt persze erre én is elkezdtem lement a földre,és miközben én már aludtam ki cibálta az ágyról a matracot alolam mondván hogy ez az ő helye menjek a földre ,aztán hátulról megütött,nem ököllel de megütött

Teljesen ledöbbentem.Meg sem tudtam szólalni.

Az a helyzet hogy esküvőnk (lenne) egy hónap múlva kb.

Teljesen össze zavarodtam,nem tudom mit tegyek azt sem tudom szeretem e még vagy teljesen ki ölte belőlem .

Valaki hasonló helyzetbe ?


2023. aug. 2. 09:32
 21/92 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, te most az itt trollkodókkal veszekszel, de egyetlen segítő szándékú válaszra se reagálsz. Egyet mondj meg: Lelépsz tőle még ma, vagy nem?
2023. aug. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/92 anonim ***** válasza:
13%
#19 Te miért nem húzol el a büdös p.csába a kamut óbégatásoddal?
2023. aug. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/92 anonim ***** válasza:
95%
Sosem bántott egy partnerem se, de akár volt vki ilyen helyzetben, akár nem, az egyetlen normális tanács, hogy ott kell hagyni! Itt nincs más alternatíva, megbeszélés stb.
2023. aug. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/92 anonim ***** válasza:
94%
Szedd össze a cuccaidat és lépj le, ne várj semennyit. Ez az egyetlen megoldás, semmi más nem fog működni. Ha úgy érzed, nem egyszerű, kérj segítséget hozzáértő szervezetttől, valaki ajánlotta a nane.hu-t, keresd őket.
2023. aug. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/92 anonim ***** válasza:
95%

Én is az egyik hasonló válaszolónak a véleményén vagyok. Szakíts vele, vagy a te hátadba is belehajítja a kést vagy megölhet. Ilyen embernek ne szülj, mert megnyomorítja a gyerekeidet. Lépj minél hamarabb.

Érthetetlen számomra, hogy miért nem léptél már.

2023. aug. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/92 Gergoo111 válasza:
83%
Fordulj a rendőrséghez! Látlelet stb.. Viszont azt tudom mondani, 90% hogy nem fog megváltozni. A maradék 10% elenyésző... Mielőbb kérj segítséget! Biztos vagyok bent hogy szereted, de döntést kell hoznod, jobb nem lesz a helyzet sajnos. Ha nagyon vele szeretnél maradni esetleg egy pár terapeutát meg lehet próbálni, csak ha ezt feldobod neki, lehet ismét bántalmazás lesz a vége.
2023. aug. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/92 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2023. aug. 2. 10:28
 28/92 A kérdező kommentje:

Szeretem igen.De nem türöm tovább

Most is csak rám hárít.szerintem fel sem fogja mit tesz

2023. aug. 2. 10:33
 29/92 Kólauborkával ***** válasza:
93%

Akinek ennyi esze van…. Hát maradj cele, ha neked ez jó….


Most komolyan, miért nem hagyod ott a picsába?

2023. aug. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/92 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez igaz: tök mindegy, szereted-e, ilyen kapcsolatból menni kell.

Az ágyon veszekedést nem is értem, mi a férjemmel az első együtt töltött estén megbeszéltük, ki hol akar feküdni, és 20 éve úgy alszunk, móka, de szállodában is, kérdés nélkül :D

2023. aug. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!