Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Agresszív a párom mit tegyek?

Agresszív a párom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Többszöri alkalommal megpofozott már,és utána mindig addig magyarázza a dolgokat amíg én magam is elhiszem hogy én voltam provokáló és megérdemeltem.

Tegnap este olyan hülyeségből ment a vita hogy ki alszik az ágy egyik felén

Nem engedtem neki én sem,és csúnyán beszélt persze erre én is elkezdtem lement a földre,és miközben én már aludtam ki cibálta az ágyról a matracot alolam mondván hogy ez az ő helye menjek a földre ,aztán hátulról megütött,nem ököllel de megütött

Teljesen ledöbbentem.Meg sem tudtam szólalni.

Az a helyzet hogy esküvőnk (lenne) egy hónap múlva kb.

Teljesen össze zavarodtam,nem tudom mit tegyek azt sem tudom szeretem e még vagy teljesen ki ölte belőlem .

Valaki hasonló helyzetbe ?


2023. aug. 2. 09:32
 11/92 anonim ***** válasza:
83%
2023. aug. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/92 anonim ***** válasza:
84%
Gyorsan szülj neki egy gyereket.
2023. aug. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/92 anonim ***** válasza:
55%

"Tehát akkor gondolom ti nem voltatok még bántalmazó kapcsolat áldozatai .


Szívből kívánom hogy ne is legyetek."

. Aki bántalmazó kapcsolat áldozata, az nem kanyarít ide ilyen pszichoanalízis, belesűrítve minden tankönyvi elemet.

2023. aug. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/92 A kérdező kommentje:

Eléggé elkeserítő ezek a cinkus szülj neki egy gyereket ,vagy hogyne lenne gyerek legalább ő is kap, hozzászólások..

Biztos vagyok benne,hogy vannak nők akik hasonló helyzetben vannak,vagy voltak és azért írtam ki ezt a kérdést,mert az ők történetükre és biztatására lettem volna kíváncsi,mert aki át élt hasonlót az tudja,hogy nem egyszerű lépni egy ilyen helyzetből.

2023. aug. 2. 09:59
 15/92 anonim ***** válasza:
96%
Ezért kérj segítséget! Mert nem egyszerű! De nincs más mód határozottan és ellentmondást nem tűrően meg kell tenni ezt a lépést. Ezért mondom, hogy szedd össze a legfontosabb cuccaid és költözz haza. Többet ne is találkozz vele négyszemközt, mindig legyen melletted valaki aki segít!
2023. aug. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/92 anonim ***** válasza:
47%
Nem, az elkeserítő az, hogy csak Magyarországon több ezer nő TÉNYLEG ilyen kapcsolatban él, Te viszont csak válaszokat szeretnél generálni a vérszegény kamukérdéseddel.
2023. aug. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/92 A kérdező kommentje:

Nem, az elkeserítő az, hogy csak Magyarországon több ezer nő TÉNYLEG ilyen kapcsolatban él, Te viszont csak válaszokat szeretnél generálni a vérszegény kamukérdéseddel.

Te tényleg ennyire rosszindulatú lennél?

2023. aug. 2. 10:03
 18/92 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne lenne egyszerü? BE CSUKOD AZ AJTOT MAGAD MÖGÖTT! (Ha annyira veszélyes alak akkor elöre gondoskodj olyanrol aki mellett nem mer megtámadni!)
2023. aug. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/92 anonim ***** válasza:
92%

"Te tényleg ennyire rosszindulatú lennél?"

. Azért vagyok rosszindulatú, mert azokat a nőket (és férfiakat) tényleg sajnálom, akik tényleg ilyen helyzetben vannak?


Mondom, hogy csak provokálsz...

2023. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/92 anonim ***** válasza:
94%
#14 Nem egyszerű, de muszáj, ha nem szeretnéd a pokolban leélni az életedet. Egy bántalmazó kapcsolatnál minden jobb. Van hová költöznöd? El tudod tartani magad? Ne félj a szeretteidtől, barátoktól segítséget kérni. És ne engedj a csávó manipulációjának, amivel elhiteti veled, hogy te vagy a hibás. Nem te vagy! Ő ütött meg téged, ez színtisztán az ő döntése, az ő felelőssége. Csak ezt ugye nagyon szeretik a pasik letolni magukról és mindig, mindenért a nőket hibáztatni. De ezt ne engedd. Költözz el mielőbb!
2023. aug. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!