Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Agresszív a párom mit tegyek?

Agresszív a párom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Többszöri alkalommal megpofozott már,és utána mindig addig magyarázza a dolgokat amíg én magam is elhiszem hogy én voltam provokáló és megérdemeltem.

Tegnap este olyan hülyeségből ment a vita hogy ki alszik az ágy egyik felén

Nem engedtem neki én sem,és csúnyán beszélt persze erre én is elkezdtem lement a földre,és miközben én már aludtam ki cibálta az ágyról a matracot alolam mondván hogy ez az ő helye menjek a földre ,aztán hátulról megütött,nem ököllel de megütött

Teljesen ledöbbentem.Meg sem tudtam szólalni.

Az a helyzet hogy esküvőnk (lenne) egy hónap múlva kb.

Teljesen össze zavarodtam,nem tudom mit tegyek azt sem tudom szeretem e még vagy teljesen ki ölte belőlem .

Valaki hasonló helyzetbe ?


2023. aug. 2. 09:32
 41/92 anonim ***** válasza:
100%
Végig sem olvastam a hozzászólásokat, anélkül is tudom, hogy kivétel nélkül mindenki azt írta, hogy hagyd a fenébe a fickót, a kapcsolatot, az esküvősdit! És igazuk van. Az ember néha beleválaszt, később derülnek ki apróságok vagy nagy dolgok és nem egyszerű döntést hozni egy felépített élet, gyerek, hitel, közös ingatlan esetén. De neked szerencséd van abból a szempontból, hogy ezek előtt kiderült, hogy kétségtelenül teljesen alkalmatlan társnak.
2023. aug. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/92 anonim ***** válasza:
93%

#40 voltam.


Atyaég...

Most tudatosult bennem hogy esküvőre készültök?


Mondanám neked hogy ne csinálj hülyeséget.


De meglesz az esküvő. Mert lazán fog tudni úgy manipulálni, hogy "felismerd" mindenért Te vagy a hibás, és ezek ellenére is örülnöd kell hogy van olyan negylelkű hogy "elvesz". Te meg "bodogan" sétálsz bele ebbe. Te is tudod.


Esetleg még fel is merült benned, hogy majd feleségként (később esetleg anyaként) majd jobban megbecsül. Sőt az hogy elvesz, már a megbecsülés jele. A legnagyobb hülyséeg viszont ezt gondolni.


Feleségként még jobban a "tulajdonának" fog tekinteni. Férjként még agreszívebb lesz, és még több megalaázást fogsz kapni lelkileg és testileg is. Idővel amúgy is biztosan. Erre brutál nagy összeget is fel mernék tenni fogadásként. De úriember biztosra nem fogad... :D


Szomorú...

2023. aug. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/92 anonim ***** válasza:
7%
Remélem te a faszi vagy
2023. aug. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/92 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor nem tudnak más tanácsot adni. Kb minden bántalmazó kapcsolatra szinte ugyanazok a tanácsok.

Kérj látleletet, ha olyan a sérülés, keresd fel a rokonaidat, esetleg anyukád, apukád, barátok stb, akitől kapsz segítséget.

Nem tudom van e félretett pénzed, de ha van akkor csak tűnj el. Gondolom dolgozik, amikor dolgozik összepakolsz, elmész egy teljesen másik városba és ott élsz. Nyilván nehéz 0-ról épitkezni , de jobb mint egy ilyen kapcsolatban lenni. Tiltsd le a számat és ne tegyél közzé semmilyen platformon olyan képet, eseményt amiből tudja hogy hol lehetsz.

Így, amíg még nem köt össze semmi és senki könnyebb elmenni, mintha mát össze lennétek házasodva vagy lenne egy gyerek is a képben.

Addig menj míg még szabadon megteheted.

Amúgy az internet világában még talán egyszerűbb is menekülni, sok mindenre rá tudsz keresni.

2023. aug. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/92 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy 40-írja...


Nagyon jól kiszúrta a kulcsmondatot amit Te írtál:

"utána mindig addig magyarázza a dolgokat amíg én magam is elhiszem hogy én voltam provokáló és megérdemeltem."


Ez egy tipikus nárcisztikus áldozatának az érzése. Ahol a nárcisztikus lelki manipulációja már tökéletesen működik. Ha csak ezt az egy mondatod elmondod egy pszichológusnak, azonnal tudja mi a baj.


Sajnos a Te boldog magánéleted már hónapokkal ezelőtt megszűnt, az esküvő után ezt még meg is pecsételed. Igen, vagy elfogadod ezt, vagy még most lépsz, mielőtt erősebb lesz a kapcsolatfüggőséged. Nem is beszélve az esküvőről.


De szeriten is képtelen vagy még erre. Mert még nagyon az elején jársz a problélmaának. Az esküvő meg sajnos túl közel van.


Egyébként az is fura, hogy ezt a szintet a nárcisztikusok kb 3-6 hónap után érik el. Előtte csak a "szerethető" beeteteési időszak van. De akkor is vannak előjelek. Főleg az agreszzióra.


Nem akarlak bántani, mert van/lesz elég bajod. De az apróbb jelek nem tűntek föl eddig? Ez amit írsz, nem egyik napról a másikra következik be. És közben még az esküvőt is szervezted? Nem is értem...

2023. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/92 anonim ***** válasza:
100%

Hat akkor most elmondom mit fogsz csinalni:

Rairsz a szuleidre vagy barataidra es azonnal elkoltozol es nem mesz hozza hanem szakitasz.


Ennek annyira rossz vege lesz dragam, hogy csak na.


Tudom mirol beszelek. 7 evet eltem le egy ilyen emberrel, idegileg, anyagilag, lelkileg terrorizalt kicsinalt.

A mai napig nyalogatom a sebeimet.

Az egyetlen pozitivum a gyerekem tole de hidd el ha vissza tekerhetnem az idot sosem allok le vele beszelgetni amikor leszolitott 9 eve.


Sosem fog valtozni, manipulal.


Ha kicsit is fontos vagy magadnak elhagyod. ennyi

2023. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/92 A kérdező kommentje:

Nem mutatta ezeknek a jelet a kapcsolat elején .

Kb másfél éve lehettünk együtt amikor legelőször kezet emelt rám.

Értem amit írok.Igazatok van

A legelső pofonnál elkellett volna hagynom.

Sajnos úgy gondoltam hogy én is hibás voltam és elnéztem neki

2023. aug. 2. 12:27
 48/92 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem a szóközhiányos lenne, akkor ilyen esetben rendőrséghez kéne fordulni....
2023. aug. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/92 anonim ***** válasza:
100%

Szereteeeed??? Mi az ördögöt lehet szeretni egy brutális állaton? A szép hazug szavait, amikkel magához láncol? Te komolyan ennyit érsz önmagadnak?

Más jelenlétében se kell vele még egyszer találkozni. Egyáltalán sehogy se kell! Csomagolsz, mész, szó nélkül. És utána semmilyen megkeresésére nem reagálsz, a telefont nem veszed fel, az üzeneteket nem olvasod el, személyesen nem engeded be, és az ajtóban se állsz vele szóba. Nem dőlsz be a szirének visszaédesgető hízelgő énekének. Minden mással életveszélybe sodorod magadat. Nem ő téged, te magadat.

2023. aug. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/92 anonim ***** válasza:
100%
40-esnél van a pont. Nárcisztikus, szociopata, lehet pszichopata is, de kit érdekelnek ezek a szavak? Menekülj, hagyd ott, és később iszonyatosan hálás leszel magadnak. Akár az én exemről is írhattál volna (amúgy nincs kizárva, bár már kicsit idős lenne hogy most házasodjon), életem legjobb döntése volt hogy kiszakítottam magam a hálójából, és új életet kezdtem, ennek már 12 éve.
2023. aug. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!