Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Agresszív a párom mit tegyek?

Agresszív a párom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Többszöri alkalommal megpofozott már,és utána mindig addig magyarázza a dolgokat amíg én magam is elhiszem hogy én voltam provokáló és megérdemeltem.

Tegnap este olyan hülyeségből ment a vita hogy ki alszik az ágy egyik felén

Nem engedtem neki én sem,és csúnyán beszélt persze erre én is elkezdtem lement a földre,és miközben én már aludtam ki cibálta az ágyról a matracot alolam mondván hogy ez az ő helye menjek a földre ,aztán hátulról megütött,nem ököllel de megütött

Teljesen ledöbbentem.Meg sem tudtam szólalni.

Az a helyzet hogy esküvőnk (lenne) egy hónap múlva kb.

Teljesen össze zavarodtam,nem tudom mit tegyek azt sem tudom szeretem e még vagy teljesen ki ölte belőlem .

Valaki hasonló helyzetbe ?


2023. aug. 2. 09:32
 81/92 anonim ***** válasza:
58%
Na jó, azért álljatok le. Vannak ám átmenetek a bántalmazó pszichók és a 48 éves korukra is nőtlen tutyimutyi szerencsétlenséghalmazok között. Ha ti egyedül vagytok, rossz hírem van, az nem a gonosz, önsorsrontó nők hibája javarészt, hanem a sajátotok. Csúnyák vagytok, műveletlenek, büdösek vagy negatívak, vagy bármi más, amin igenis ti is próbálhatnátok változtatni, ahelyett, hogy itt incelkedtek.
2023. aug. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/92 anonim ***** válasza:
29%

#81:


Hát képzeld el nem...

Én igen 48 vagyok lehet persze ez is valahol hátrány volt, de kb 10-el kevesebbnek néztek mindig. Szingli vagyok, és egyre kissebb az esélyem ezen változtatni. Jó nagykorúságom óta az életem 70%-át kapcsolatban töltöttem. De mégsi el vagyok szomorodva.


És nagyon nem értek azzal egyet, hogy csak a férfiak hibásak hogy ennyi szingli nő és férfi van. Mi lesz itt ennyi szinglivel mikor elérik a 70 éves kort... atyaég. Mennyi lelki sérült magányonyos ember lesz.


Saját lakásom van Bp-n, vidéken egy másik, egy vidéki tóparti nyaralóm, autóm. Egyik sem hiteles elhiheted. Jó persze egy része szülői támogatás, nem akarok májernek tűnni. De van amit én hoztam össze, mert szorgalmas vagyok és nem is buta. Saját IT vállalkozásom van. Ami nem egy szimpla kereskedelem hanem komolyan gondolkodós, problémamegoldó mérnöki munka. Sőt bíroságokon IT szakértő is, akinek szakértelme alapján ítéletek születnek.


Sajnos családom nem lett de így félrettem befektetésben meg kb 70-80MFt-ot. Legálisan és nem bűnözéseel. De még csak adót sem kellet csalnom. Legálbb öreg magányos éveimre tudok majd gondozót fizetni. Ha már csaladra nem költhettem.


Nem nem vagyok büdös sem. Sőt szerintem az átlag magyar férfiak higiéniás szintje fölött vagyok. Max egy virágágyás készítés vagy autószerelés után koszos a körmöm :D (Ezeket lány ismeröseim más férfiakkal kapcsolatos panaszaiból vonom le.)


Volt 16 éves párkapcsolatom. Tehát valahol párkapcsolatra is alkalmas lehetek. Amiben alig volt veszekedés. Ha volt az is inkább konstruktív vita. Nem vagyok az aki ledominál vagy kihasznál egy nőt, hatalmi játszmákat csinál. (Amúgy azt érzem pont ez a baj.)


Jaj a sértődött nök, tidom megkapom, ha most ha ilyen tökéltetes vagyok hogy hogy egyedül vagyok? Meg jöttök az incel szöveggel. Nem nem vagyok az. Legalabb a szó jelentését ismerd. Egész eletemben azt hittem a család alap lesz. Nem jött össze. Tökre irigykedve nézem azokat az apukákat akik babakocsit tolnak. Kb nekem az az egész a rengeteg sikertelen randi és jópár végert ért kapcsolat után valami meseszerű. Mintha csak kiválasztottaknak lehetne gyereke. Nekem meg nem jár.

És a mai napig próbálkozom ismerkedni, tehát hogy én fogadtam volna nőtlenséget ez nem igaz.


Az utóbbi 10 évben kb 100 randim volt. (Ami nem sok anúgy) Társkeresökre és vacsora meghívásokra sztem bőven 1MFt ot költöttem... de a tripláját is megkockáztatnám. Nem számoltam.


Nem nem vagyok tökéletes. Van nekem is bőven hibám. Mint mindenkinek. Halogató vagyok, néha szétszort. De egy kapcsolatban türelmes, kompromisszumkész és megbízható vagyok. És nagyon tudok szeretni, kötődni. (Néha azt gondolom már manapság ez is baj..)


Azt hogy csúnya vagyok nem tudom. De szerintem nem. Igaz nem vagyok kocka arcú szőrös arcú, sakktabla hasú macsó. En azt mondanám átlagos. A jó értelemben.


Elég fiatalos (vágták már hozzám kisfiús) az ábrázatom. És "csak" 177 cm vagyok :D 77-80 kg között. Néha még sportolok is. Ápoltak a fogaim, nem vagyok pocakos, nem kopaszodó, nem őszülő stb.


Valszeg azért is a biológiai "lemaradás", mert jó géneket is kaptam. Ősők 90+ körül haltak kivétel nélkül. Apám 93 és vasakat pakolászik otthon az udavron. Rák, egyéb betegségek... ugyan már. Se hát a jó gebetikai örökség is megy a kukába.. ha senkinek nem kell :D


Orvos azért látott pár hónapja mert az elektromos egykerekűvel repültem egyet :)


És igen, valahol a magyar nők szelekcióját is hibáztatom. Legalább is mostanában akikkel randizok, mintha maguk sem tudnák mit keresnek. Mert diplomás lány ismerőseim közül azt látom, hogy a nagypofájú, agresszúv, narcisztikus pasikra nedvesednek.


Igen az ismerős lányokat szondaztatom, és tudom őszintek. Elmondták mi a baj velem. Hogy az a jófiú vagyok. Aki sajnos már az első randin erezteti hogy számít neki a másik. Aki konyitja a utó ajtaját nekik, a második randira virágot visz stb. És bár a nök ezt várnák el.. de valahogy mégis kontraproduktív.


El is mondják hogy persze de jó is lenne ha találnanak ilyet aki "rendes" mint én... csak hát egy macsó szívtipróba oltva. (Szó szerint aki később megtiporja a szívűket.)


Hát remek. Minden pasit szídnak... mind hülye, nincs egy normális se... "ja persze Te kivétel vagy... te aranyos vagy". Aranyos... ez nekem szitokszó már évek óta.


Amúgy pont a lány ismiken keresztül ismerek két narcisztikus férfit. Hasonló kaliberűek mint én. Háremet tartanak... azzal dugnak (párkapcsolat allatt is) akivel akarnak.


Sokkal jobb lett volna ha nárcisztikus vagyok. Válogathatnék a nők között. Azt dobnám el amelyiket éppén meguntam :D Úgy is lenne másik a sorban :D


Szóval biztos hogy nem csak velem van a baj... Nyilvám velem is...

De sajnos hogy "jófiú" maradjak ezen már nem tudok változtatni.


Csak nagy ívben röhögök mikor sok lánytól hallom. Ő csak egs rendes normális férfi akara. Semmi másra nem vágyik. Persze... :D Tudatosan lehet... de a legtöbb mégis a rosszfiúra indul be, és abban bízik majd jófiút farag magának belőle :D


Köszönöm, magán leveleket ebből a kérdésből nem kérek. Se ismerkedős megkereséseket, mert ebben a bejegyzésben vagyonbevallást tettem. És a gold diggereket meg én szeretném elkerülni. Mert a pénzért megszerezhető dolgok nekem legalább is ertéktelenek.

2023. aug. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/92 anonim ***** válasza:
85%
#82 Tudod mi ebben a tök jó? Hogy felvilágosíthatod a sok kis incel köcsögöt arról, hogy a csajoknak nem csak a pénz és az egzisztencia számít. Itt vagy rá te, az élő példa.
2023. aug. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/92 anonim ***** válasza:
87%

#82:

Én 46 éves nő vagyok. El nem tudom képzelni hogy ha igaz amit magadról írtál, akkor miért nem találsz párt magadnak?!

Mert hogy nekem azért nincs mert sosem tettem érte hogy legyen, de ha te már ennyit randiztál akkor mi a bánatot tudsz elszúrni, komolyan nem értem?! :)

Gondolom jóval fiatalabb nőket hajtasz, hogy még tudjanak szülni.

Azon nem kell csodálkozni ha ilyenkor alapból kijönnek a generációs különbségek. Az instapics@król nem is beszélve (ott vannak ám igények).

De a leírásod alapján bőven lehetne szerintem normális barátnőd (olyan aki nem aranyásó).

2023. aug. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/92 anonim ***** válasza:
86%
82: Mondjuk nem a "fullos" nőkre kellene hajtani, mert a igen akkor ne lepődj meg, hogy elhajt az összes. Amit te leírtál ők kb. az ilyen ribi kategória, nyilván csak a külsőre meg a pénzre mennek. Észre kellene venni az átlagosabb, esetleg "csúnyácska" nőket is. Pont, hogy a 30-as, 40-es korosztályban vannak a legnormálisabb nők. Egy átlagos 30-as nőtől még simán lehetne gyereked.
2023. aug. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/92 anonim ***** válasza:
10%

#84:

Én egyszerűen azt gondolom, ahol a nő számára hamar kiderül, hogy nem a nőnek kell megfelelni a pasi "kegyeiért", hanem a férfi próbál megfelelni hogy a nő "kegyiben" járjon. Akkor az egy bukta értékrendi "játszma".


Hiszen a nőnek kell éreznie, hogy egy nála magasabb "értékű" férfivel van dolga. És neki kell megfelelnie. Hiszen a nő nem fog olyan pasit választani aki értékben "befekszik" alá.


Amúgy ezt alátámasztja az egyik lány barátom (évekig a legjobb barátok voltunk), aki nagyon sokat próbált segíteni, és megértetni velem hogy a nők (jelentős részének mi az igazi "férfi"). Miért lehetek én sikertelen a pártalálásban. Ő amúgy tipikusan úgy lett "friend zone", hogy párkapcsolatnak indult az ismerettségünk. CSak aztán a legjobb "barátnője" lettem. :D


Ő elmondta. Akarta hogy szerelmes lehessen belém anno, de nem ment. Szó szerint ezt mondta, ez belém égett egy életre: Mert neki az kell hogy a férfi után Ő kaparhasson, Ő bizonyíthasson. Ha a férfi teszi ezt meg, abből nála nem lesz szerelem.


A dolog pikantériája, hogy ezen évek alatt a lánynak 2 nárcisztikus kapcsolata volt. Minden pasi elinte elvarázsolta a macsósággal, a határozottsággal, a karizmatikus személyiséggel. Mind kórházban végződött. Egy rendőrségen. Azóta a lány is azt vaallja. Minden pasi idióta... ja csak Te vagy kivétel.


Azért ez nekem elég komoly értékrendi válság is, hogy a nőverő egosita férfiakra mintha nagyobb (kezdeti) "igény" lenne. Vagy legalább is sokkal sikeresebben robbantják a bugyiban a biológiai bombát. Mint mondjuk én, aki azt gondolja... Jónak lenni kifizetődő.


És sajnos nem tudom másképp csinálni. Sőt mondok jobbat. A sikertelenség tudod mire sarkall? Hogy még jobban "megfeleljek". És ez még nagyobb csőd felé visz. De nem lehet egy személyiségből kilépni. Játsszam el, legyek kicsit lekezelőbb a nőkkel, kicsit nagyképűbb? Akkor meg nem játszmázás lesz a baj? Meg amúgy is egy nő a hatodik érzékével úgy is átlát a szitán. És tök gáz amikor a jófiú a macsó "rosszat" akarja eljátaszani.


Mellesleg gyorsan reagálok #82-re. Értem az iróniát.. ügyesen leírta.De ismerkedésnél semmivel nem dicsekszem mint itt tettem. Itt is inkább szomorúságomban tettem. Nem pörgetem a kocsikulcsot az ujjamon, és nem horodok egy köteg ötvenkétezrest a zsebemeben amit előcsapok a bárpulton. Még azzal sem dicsekszem milyen munkám van. Vagy hogy egyáltalán nagyra tartom-e magam vagy sem. Sőt inkább kevesebbre tartom magam... De lehet ez is hiba. Lehet hencegni kellene, nagyképűsködni... már teljesen elvesztem néha a realitásérzékem, mi a helyes és mi nem.


De hát persze az értékrend elvesztésére társadalmi probléma... nem zudom ebből miért csinálok nagy ügyet.



Amikor a hosszú párkapcsolatban voltam, részt vettem néha a párom csajos "váláság" tanácskozásain, passzív hallgatóságként. Szörnyű volt hallani, hogy ezt megcsalják, azt kihasználják, amaz a pasi lusta, amaz megbízhatatlan vagy iszik, stb. Kicsit csodálkoztunk is a párommal, hogy mi valami "burokban" élünk. Semmi ilyen nincs nálunk, nem is értjük őket. Még az anyósok is szerettek minket kölcsönösen. :D


Esküszöm, akkoriban "fellertároztam" magam, és a legnygobb nyugalommal konstatáltam magamban. Nem nézek ki szarul. Adok magamra. Szorgalmas vagyok. A gyereket sem utasítom el. Jó egzisztenciában élek. Akár a jég hátán is feltalálnám maga. AKár az egész életem feltenném egy családra. Nem iszom, stb stb. Esküszöm, azt gondoltam, ha vége lenne a kapcsolatnak... BOMLANÁNAK értem nők. Hogy ÉN FOGOK választani. Hiszen az elmondásuk szerint ilyen pasit keresnek. Hát nagyot tévedtem... Azt is mondanám szinte az az érzésem, ilyen férfira nincs is igény (tudat alatt).


Ja persze. Ha megkérdezek bármilyen csajt ezt mondja. De valahogy mégis jelentős részük vagy nem találja meg, szerintük minden férfi idióta. Akkor hogy is van ez?


Lehet ez a "statisztika" onnan ered, hogy legtöbbször csak az "idiótákba" választanak bele? A maradék "jófiún" meg mint az üveglapon átnéznek? Másból nem eredhet...


Egyébként még csak különlegesnek sem tartom magam. Szerintem olyan normális "jófiú" mint én van raklap szám. És mind ugyanazzel a problémával szembesül. Pl öcsém.. elhiheted, a két alma nem esett egymástól túl messzire a fától. Neki még annyi párkapcsolata, nője sem volt mint nekem. Neki is amúgy hasonló a véleménye.


Amúgy tragikus párválasztási szokásokat szerintem maga a társadalom gerjeszti. Ez, hogy a társ is "fogyasztási", "eldobható" cikk lett. Hogy látjuk a filmekben a tökéletes szőrös arcú macsót aki megmenti a világot. Hogy a férfi 185 cm alatt nem is férfi (ezt is már hallottam nőtől). Hogy mindenki megérdemli a jobbat, a még jobbat, a legjobbat. Ja végül is amúgy igen. Minek bárki is ha az nem a legjobb :D Ezt suggalja minden ami körülvesz.


Szerintem már maga ez a rohanó világ, az online társkeresés is kontraprodukítv. Mert VÉGTELEN mennyiségben áll rendelkezés nyersanyag. És MINDENKINÉL van jobb. Így a legjobb megtalálása sosem ér véget.


Ráadásul valahol azt érzem, hogy nők 80%-a férfiak TOP 20%-ra hajt. (Akik közül sok az egoista, narcisztikus). AKik persze élvezik ezt, és ki is használják hogy Ők válogatnak. (ebből szűrik le aztán a nők a csalódás után -> nincs normális ffi).


De fordítva is így van nyilván. A férfiak 80%-a is nők TOP 20%-ra hajt. Ott meg nyilván Ők válogatnak.


És kb így alakul ki a nagy magyar valóság.. hogy az emberek 30%-a kb szingli... és ez sokunk így is marad öregkorára. (Nőknél is nyilván)

2023. aug. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/92 anonim ***** válasza:
11%

#85:

Egy szóval sem állítottam, hogy 30-40-es korosztályban ne lennének normális nők. Eleve a "normál" szó jelentése a többség, ami az átlagot adja.


Igen. A nők legalább 60%-a is normális. Nem is ezzel van a probléma szerintem. Hanem társadalmi szinten. Hogy az elvárások és lehetőségek, valamint a kereslet kínálat nem találja meg egymást.

2023. aug. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/92 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rossz helyen keresel.
2023. aug. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/92 anonim ***** válasza:
83%

#86:

Aranyos vagy hogy írtál egy regényt, én emberszámba vettelek és el is olvastam!

De én csak annyit kérdeztem, hogy milyen nőkkel ismerkedsz, hogy ennyi randiból senki sem felelt meg?

Oké hogy csalódott vagy, sajnálom, de írtál egy regényt minden másról csak a lényegről nem.

Lehet hogy rossz sémákat követsz, és hasonló nők vonzanak, akikkel nem jutsz ötről a hatra.

Azt nézd meg, hogy neked milyen igényeid vannak?!

Lehet hogy pont nem a megfelelő nőkkel randizol. Ugyanazt a típust választod mindig, ezért nem lesz belőle normális kapcsolat.

Gondolom a "szürke kisegeret" te sem akarod észrevenni, pedig lehet hogy ő lenne az aki nem a pénzedért szeretne, hanem önmagadért!

(#84)

2023. aug. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/92 anonim ***** válasza:
100%

82-es nekem van egy munkatársam, kábé rá is illik az a leírás, amit magadról leírtál, annyi kivétellel, hogy ő kicsit alacsonyabb, mint 177 cm, és annyira sok pénze sincs, mint neked, csak egy átlagos állása. Viszont mégis van egy gyönyörű felesége, és egy aranyos kisfia.


Úgyhogy én nem mondanám, hogy lehetetlen a helyzeted, max rossz helyen keresgélsz, vagy túl sokat vársz el.

2023. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!