Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el ezt a...

Hogyan mondjam el ezt a szüleimnek, hogy baba lett a vége esküvő előtt? (bőv. Lennt. )

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy a szüleim nagyon régimódi gondolkodású emberek. Ez alatt azt értem: hogy házasság után van szex. Valószínű azért ilyenek, mert igen jómódúak, és a társasági körük is hasonlóan gondolkodik. Egyszerűen ebben a világban élnek, nem haladnak a korral. Szóval, 22 éves vagyok. 4 éve van udvarlóm. A párom fél éve megkérte a kezem. A szüleim úgy tartják, hogy ne válással végződjön, éljünk együtt egy évet, persze testi kapcsolat nélkül, és nézzük meg, mi hogy működik. Sajnos a testi kapcsolat kihagyása nem sikerült. Én már nem úgy gondolkodom ahogy ők, hiába tudom, hogy ez nekik fontos lett volna. Imádom a párom, eddig is elfogadta a rigojáikat, azaz, 26 éves létére csak hétvégente mehettünk el, akkor is csak pár órára. Lopott csókok és egyebek. Míg iskolába jártam a szüleim semmit sem engedtek. Így mikor megengedték, hogy összeköltözzünk, nagyon szabadnak éreztem magam. Úgy voltam vele, a szüleimnek nem kell tudniuk mikor voltam elsőre úgy a párommal. De sajnos becsúszott a pici. 6 hetes terhes vagyok, viszont a szüleim ezt nem fogadnák el. Április elejére van kitűzve az esküvőnk, már hellyel-közzel szervezik. Viszont akkora nagy hasam lenne. A szüleim így nem engednék, hogy oltár elé álljak. A terhességem sem tudom, hogy fogják fogadni. Eddig a nagynénémnek mondtam el, de csak egy pofonnal tudta jutalmazni, és avval, hogy csak várjam meg, mit kapok a szüleimtől. Félek a vitától, a családi botránytól, de a családunkban fel sem merülhet az abortusz. :S
2010. okt. 15. 17:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne haragudj, de ez abnormális! Mi az, hogy megüt? Felnőtt nő vagy basszus, le vannak szarva az elveik, örülj a babának és házasodj össze a pároddal! Mit képzelnek, hogy nem engednek? ez kizárólag a te döntésed, legfeljebb nem lesznek jelen! Mit képzel, hogy megüt?? Régimódiság ide vagy oda, azért a minimális tiszteletet és realitást ismernie kellene. Olyat vágtam volna vissza, hogy csak na.
2010. okt. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi az hogy enged, nem enged, anyám ezt akarja azt akarja. Csak szólok, hogy nagykorú vagy. Két tanúval is lehet esküdni. Vagy megteremted te az esküvőre valót. Ha kell a sznob társaság és sznob esküvő akkor meg vállald. A nagynénéd elég primitív. remélem a szüleid jobbak. Hiába, a pénzzel nem jár együtt a józan ész :S
2010. okt. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
100%
Esküdjetek meg nélkülük.Inkább egyedül a pároddal és a picivel,mint egy ilyen álszent családdal.
2010. okt. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
100%
Szóhoz sem jutok!Nagynénéd nem normális! Remélem a szüleid jobban fogadják majd a dolgot!
2010. okt. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom ami történt veled. Gondolom nagykorú vagy már szerintem dönts szíved szerint. Ja és a babát titokban is el lehet vetetni de szerintem inkább tartsd meg. Szerintem a szüleid örülni fognak a kis unokájuknak.Sok szerencsét.
2010. okt. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is vmi hasonlóak a párom szülei, mondjuk aki megütné, az biztos, h kiverném az összes fogát, meg többet nem állnék szóba az illetővel. Ezek ilyen primitív falusi dolgok. Soha senki nem tudta megindokolni azt, hogy miért kell várni a szüzesség elvesztésével a házasságig. A falusiak gondolatilag nagyon beszűkültek.
2010. okt. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
98%
Amúgy meg a testi kapcsolat a lényeg ha az szar és a nászéjszakán derül ki akkor biztos hogy válás lezs vagy félremászkálás.Bár az ilyen látszatcsaládokban nem divat válni inkább évekig csalni egymást és kifelé mutatni a nagy cukormázat.Ne karj ilyen életet.
2010. okt. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim válasza:
61%
17:22-vel értek 1et.ne hagyd magad befojásolni és végtére felnőtt vagy lehet elveszted a családod de kapsz 1 másikat aki szívből szeret!!A párod családja tudja már hogy babátok lesz?Ha igen ők mit szótak hozzá??
2010. okt. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
100%

Értem én hogy tiszteled a szüleidet,De ez már sok.A másik véglet.Nagykorú vagy, egy "hosszú"boldog kapcsolatból van a babád, a párod nem fog elhagyni, stb...

Na nem értik meg hogy te boldog vagy, akkor tényleg maradiak.A nagynéninek meg semmi joga pofoszkodni.Nem semmi..

2010. okt. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
93%
A jómódúság nem feltétlenül függ össze a maradisággal, meg azt nem tudom, hogy gondolták, hogy testi kapcsolat nélkül éljetek együtt, ilyet én még nem hallottam, vallásos embereknél sem!!! Meg is van az eredménye, nem védekeztetek, de mivel stabil a kapcsolat, ez nem is baj. Csak azért, hogy mit fognak szólni a szüleid, ne vetesd el, ha egyébként szeretnél gyereket. Mondd el a szüleidnek, és ha ne fogadják el, függetlenedjetek tőlük.
2010. okt. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!