Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes időről időre vérig...

Érdemes időről időre vérig sérteni embereket csak hogy a saját életükkel foglalkozzanak?

Figyelt kérdés
Már másfél éve egyedül élek távol a szülővárosomtól ahová rengeteg traumatikus emlék fűződik. Nagyanyámtól kaptam egy sms-t hogy "Nemjoottnekedmiertnemjosszhaza" Így egyben, én pedig durván kiosztottam hogy ne mondja meg mi jó nekem meg mi nem. Azóta nem is keresnek és hidegen hagy. A barátnő téma is iszonyat idegesítő ha valaki felhozza és nem tud leamadni róla, akkor rögtön megszakítom a beszélgetést. Van elég bajom ezek nélkül is. 23f
2023. aug. 19. 00:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
28%
Szerencsétlen nagyanyad... Hatalmas bűnt követett el ellened az SMS - evel.
2023. aug. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Százszor elmondtam neki ugyanezt mielőtt robbant a bomba, ne mások mondják meg mit érzek!
2023. aug. 19. 00:38
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Akkor te miért másoktól kérdezed, hogy érdemes e vérig serteni embereket? Mondd meg magadnak te.
2023. aug. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nem kell, hogy robbanjon a bomba. Mond el nagyon tisztán egyértelműen, hogy mit akarsz, mit nem akarsz, és hol húzod meg a határaid. Ezt követően pedig maximum ne válaszolj. Amikor ennyire agresszív vagy, ott neked vannak problémáid az indulatkezelésedben, önmagad megnyugtatásában és ezen neked kellene dolgoznod - ha kiegyensúlyozott és lelkileg egészséges szeretnél lenni.
2023. aug. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Darius- ***** válasza:
74%
Ha egyszer érdeklődik az nem zaklatás. Nem írtad le ki okozta a traumákat, ha nem a nagyszülők, akkor ne rájuk haragudj. Ha igen, akkor jogosan szakítod meg a kapcsolatot. Ha meghalnak, már késő lesz és előjön a bűntudat, amit most nem tudsz megérteni.
2023. aug. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 LuckyLevi ***** válasza:
27%
Szerintem csak, annyit mondott, hogy hiányzol neki és neki nem jó, hogy nem ott vagy. Gondolom tudat alatt ez lehet benne. Nem hiszem, hogy mérlegelte az összes lehetséget és körülményt mielőtt megírta az SMS-t. Csak sajnos a fejében létező unoka helyett egy frusztrált paraszt válaszolt.
2023. aug. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Milliószor elmondtam hogy neken jó egyedül élni, vicces hogy a saját családom sem ismer és nem fér a fejükbe hogy egyedül szeretek lenni.
2023. aug. 19. 02:24
 8/23 anonim ***** válasza:
85%

Baszki haver nálad miről szól a család? A nagymamádról van szó aki egy olyan világból származik amikor még volt igazi szeretet,össze tartás,egymás iránti aggodalom....

El kerültél tőle messze,hiányzol neki,aggódik érted....Sosem üvöltöznék a nagy mamámmal,pedig van,hogy "nem egyezik a véleményünk", de sosem jelentett annyit a véleményem,hogy emiatt megbántsam....veled van a baj,ha néha felhívnád és elmondanád,hogy neked is hiányzik,de jobbak a lehetőségeid stb. másképp látná és megnyigodna.

Gondolkozz,és változtass amíg lehet,mert én szerintem veled van a baj.

28/F

2023. aug. 19. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%

"...vicces hogy a saját családom sem ismer és nem fér a fejükbe hogy egyedül szeretek lenni."


Miután nem vagy képes a normális kommunikációra, fura is lenne, ha ismernének

2023. aug. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
46%
Ha nagyanyád is traumatikus élmény volt számodra, akkor érdemes. Erről nem írtál semmit.
2023. aug. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!