Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külön élő szülők! Ti sem...

Külön élő szülők! Ti sem szívesen engeditek a kiskorú gyereketeket a masik szülőhöz, ha annak már van új párkapcsolata?

Figyelt kérdés

2023. szept. 5. 11:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 A kérdező kommentje:
39es és ha azt mondaná, hogy gyűlöl és az új nődet is és egész nap grimaszolna és nyűglődne, hogy nem akar veletek lenni akkor is ott tartanád?
2023. szept. 5. 13:09
 42/84 anonim ***** válasza:
94%
33 vagyok, most már 10 éves. Ott tartunk, hogy a gyerek már az apai ágról a rokonaival sem áll szóba, mivel az anyja szemében mindenki ellenség, mivel senki nem állt mellé a nagy tervében, hogy minket tönkre tegyen. Hidd el nekem, csak a gyereknek ártassz ezzel a hozzáállással, az exed nem fog emiatt visszamenni hozzád, csak mégjobban meggyűlöl. Illetve a saját életedet mérgezed, hogy ilyeneken jár az eszed, ahelyett hogy tovább lépnél és esetleg te is keresnél valakit akivel boldog lehetsz
2023. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 anonim ***** válasza:
96%

egész nap grimaszolna és nyűglődne, hogy nem akar veletek lenni akkor is ott tartanád?


Inkább erre manipulálnád a gyerekedet, hogy érezze magát rosszul, csak hogy a jó kis tervedet véghezvidd? Nem szégyenled magad?

2023. szept. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 A kérdező kommentje:
43as csak szeretnék választ kapni a kérdésre hogy mit tennél. Hazavinnéd vagy ott tartanád úgy hogy feszült a gyerek?
2023. szept. 5. 13:18
 45/84 anonim ***** válasza:
97%

Szóval, téged zavar, hogy a gyereked jól érzi magát.

Gratulálok.

2023. szept. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 A kérdező kommentje:
45öd igen, zavar, de ezt már leírtam.
2023. szept. 5. 13:20
 47/84 anonim ***** válasza:
45%

Az én férjem lánya pont ezt csinálta. Engem nézett levegőnek itthon a saját lakásunkban 1 éven keresztül. Apjával se sokkal többet kommunikált. Visszaszólni nem mert, mert apjától tartott, szemtelen így nem volt velem. EGyszerűen csak levegőnek nézett, nem szólt hozzám, hozzánk. Pár hete lépett le anyuhoz. A két kígyó végre együtt.


Amúgy igen, pont ezért nem engedtük őt el 1 évig, mert egyértelmű volt a manipuláció. Ne gondolja, hogy ezzel a paraszt viselkedéssel eléri, hogy nem kell többet jönnie.

2023. szept. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 anonim ***** válasza:
97%
Hogy lehet az egód fontosabb, mint a gyereked lelki egészsége?
2023. szept. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 anonim ***** válasza:
97%

Bakker, elolvastam a többit is.

Remélem, a gyereked jó messze fut tőled.

Milyen anya az, akit zavar az, hogy a gyereke jól érzi magát?

S hazudsz is neki, és akkor ne bántsunk?

Undorító egy nő vagy.

2023. szept. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 A kérdező kommentje:
Én szerettem volna ha megbeszéljük a kapcsolatot, igaz, hogy nem beszéltünk róla és nem adott jeleket de bíztam benne hogy újra tudjuk kezdeni. Erre meg összejön valaki mással. Most ezek után még a gyereket is próbálják magukhoz édesgetni, csak nem fogom hagyni.
2023. szept. 5. 13:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!