Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külön élő szülők! Ti sem...

Külön élő szülők! Ti sem szívesen engeditek a kiskorú gyereketeket a masik szülőhöz, ha annak már van új párkapcsolata?

Figyelt kérdés

2023. szept. 5. 11:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 Darius- ***** válasza:
87%
Utolsó előttiből, elnézést.
2023. szept. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/84 anonim ***** válasza:
97%
Velem anyám csinálta ezt 12éves koromtól. Tudtam, hogy nem igaz és azt akarja, hogy ő utálja a nőt, nem én, csak féltem ellent mondani. Tökéletesen megtanultam neki hazudni, ha ezt akarod hát rajta. Anyámnak mindig azt mondtam mennyire unatkoztam, meg igen az a nő ilyen olyan... 15évesen meg bejelentettem, hogy apámmal fogok élni, akkor tudtam meg, hogy dönthetek már, ha a bíróság nem lát ellenvetést akkor indíthatunk új elhelyezést és meghallgatnak 🤷🏼‍♀️. Azóta én is elválltam, 2 gyerekkel. SOHA nem mondtam a gyerekeknek rosszat az apjukról, mostmár van új kapcsolata is. A nőről sem. Ők szeretik, ő is a gyerekeket, jól érzik magukat és pontosan tudom, hogy milyen az, ha az egyik szülő fúrja a másik párját. Jah és apám második felesége a gyerekeimet is nem csak hogy ismeri (a mai napig együtt vannak) unokaként tekint rájuk aminek én örülök.
2023. szept. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/84 anonim ***** válasza:
96%
Jézusom ez már nagyon beteg
2023. szept. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/84 anonim ***** válasza:
96%
Anyám is ilyen nárcisztikus szemétláda volt mint te, most meg azt se tudom él-e még mert egy évtizede nem beszéltünk és soha nem is fogunk. Csak gondoltam szólok, hogy mi vár rád 15 év múlva :)
2023. szept. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/84 anonim ***** válasza:
97%
Olvasva a kérdező kommentjeit, nem is csodálom, hogy a férj az égvilágon semmit se akar újrakezdeni vele.
2023. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/84 anonim ***** válasza:
96%

Érthető, hogy bánt, de egy kapcsolat kettőn múlik. Te hiába akartad összerakni újra a családot, ha a volt férjed már nagyon nem. Innentől pedig ne a gyereken bosszuld meg, hogy a volt férjed meri vállalni az új életét, mi több, boldog lenni mással.

A gyereket engedném, mert az ő érdeke az, hogy értelmes felnőtt viselkedést lásson maga előtt példaként, de te jelenleg sértődött és bosszúszomjas vagy. A gyereked nem fogják elvenni tőled, csupán tágul a világa és még valaki foglalkozik vele. Bosszanthat, de ennél többet ne tegyél.

2023. szept. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/84 A kérdező kommentje:
64es és honnan jöttél rá hogy nárcisztikus?
2023. szept. 5. 14:47
 68/84 anonim ***** válasza:
96%

"De ha a gyereknek azt mondanám, hogy a nő tehet arról, hogy apa és anya nem békült ki, akkor elérhetem nála, hogy elgondolkozzon rajta, hogy az a nő gonosz és rossz?"


Eddig nyilván nem tudtad, de a lelki bántalmazás is kimeríti a "kiskorú veszélyeztetése" bűncselekményét, és te ezzel a szöveggel éppen azt követnéd el. Bármit megtennél, bárkin átgázolnál, szándékosan, előre kitervelten tönkretennéd a saját gyerekedet, csak hogy bosszút állj az exeden... Te beteg vagy, javaslom, sürgősen kérj orvosi segítséget, mielőtt még fizikailag támadsz a gyerekedre.

2023. szept. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/84 anonim ***** válasza:
79%

Kerdezo. No para. Soee.fogja ugyanugy szeretni ot, .int teged. Te az edesanyja vagy.

Ha az uj no jofej, rendes, nem befolyasolja apukat abban hogy az eddigi gyereknevelesi iranyt folytassa (felteve apuka szepen nevelgette, terelgette aagyereketeket a valas ellenere veled egyetertesben), akkor probalj orulni neki.


A gyerekednek igy egy "bonusz mamaja" vagy bonusz nagynenje lesz. Ami kesobb még neked is jol johet. Hiszen osszefoghattok, ha netan komolyabb problema kerulne elo a kamaszkorban vagy kesobb.


Egy tamarra vagy ovonore is feltekeny vagy? azokat altalaban a nagyneniknel is jobban szerezik a gyerekek

2023. szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/84 anonim ***** válasza:
96%

Jesszus, te pont ugyanolyan hülye vagy, mint a nagynéném.


Az unokahúgom már egész kicsinek rájött arra, hogyha nyugit akar otthon, akkor azt kell hazudnia, amit a nagynéném hallani akar.


Már 20 éves, nem beszél az anyjával, aki nem érti a miértet, hiszen mindig olyan nagyon jó volt a kapcsolatuk. Legalábbis ő ezt hitte.

2023. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!