Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külön élő szülők! Ti sem...

Külön élő szülők! Ti sem szívesen engeditek a kiskorú gyereketeket a masik szülőhöz, ha annak már van új párkapcsolata?

Figyelt kérdés

2023. szept. 5. 11:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:
96%
Te tényleg beteg vagy. Te vagy az, Móni??;)
2023. szept. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 anonim ***** válasza:
95%
Jézusom ez kezd nagyon elfajulni.
2023. szept. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/84 anonim ***** válasza:
95%

#41:

"39es és ha azt mondaná, hogy gyűlöl és az új nődet is és egész nap grimaszolna és nyűglődne, hogy nem akar veletek lenni akkor is ott tartanád?"


#39 vagyok.

Ehhez még el se kell válni. :-) Elég, ha dackorszakban van a gyerek és direkt nem csinálja, amire kérem (napi teendők) és erőteljesen rászólok. Ő meg megsértődik. :-)

Ilyenkor én mindig elmondtam neki, hogy akkor is szeretem, amikor így viselkedik. Mindig szeretem, mindig a javát akarom. Ha haragszom rá a viselkedése miatt, akkor is szeretem. Még ha gyűlöl is engem, én őt soha nem fogom. Ilyenkor általában 10 percen belül tesz egy kis békülő gesztust, amit én természetesen örömmel elfogadok és máris helyre állt a béke. És még meg is teszi, amit az előbb kértem tőle. :-)

2023. szept. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/84 anonim ***** válasza:
97%
Nem csodálom, hogy elváltatok. Te egy beteg, kibírhatatlan, gonosz nő vagy. Sajnálom, hogy te kaptad a gyereket és nem a férjed. Undorító vagy. Ez a legundorítóbb, amikor valaki a saját gyerekét használja fel, mert ilyen megkeseredett gonosz banya.
2023. szept. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 A kérdező kommentje:
53as szerintem ne légy ebben ennyire biztos.
2023. szept. 5. 13:41
 56/84 Darius- ***** válasza:
0%
Oka kellett legyen annak, hogy neked ítélték a gyereket a bíróságon. Úgy vettem ki férfi vagy, ezért tényleg valami nyomós oka kell lennie ennek, mivel az anyától ritkán veszik el a gyereket. Az 50. kommenteddel értek egyet így. De ha nő vagy, akkor is veled értek egyet, mivel a bíróság neked ítélte a gyereket. Sok sikert a nevelésben, nekem is van egy kislányom, aki három éves lesz és egyedül nevelem.
2023. szept. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 anonim ***** válasza:
94%
Amugy a gyerek masik szulo ellen valo nevelese kimeriti a gyermekbantalmazas fogalmat, ezzel jo tisztaban lenni. Nem kene a gyereket az uj no ellen hangolni sem, ezzel a gyereknek okozhatsz visszafordithatatlan karokat. Nem az uj no a hibas, hogy nem tudtal kibekulni a volt ferjeddel. Ha minden rendben lett volna, meg csak esely sem lenne arra, hogy barki felremlik.
2023. szept. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/84 anonim ***** válasza:
96%
56os neked miből sikerült azt leszűrni, hogy a kérdező férfi, mikor folyton az exférjéről és az új barátnőjéről beszél? :D
2023. szept. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 Darius- ***** válasza:
4%
56-Mint az utolsó mondatomból is kiderül, feltételeztem. Nem vagyok köteles elolvasni a kommenteket én sem, habár azért szavazok.
2023. szept. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/84 anonim ***** válasza:
95%
Szar ember vagy és szar szülő. Nyugi, ezt a gyereked is érzi és látja, meg is lesz később a következménye.
2023. szept. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!