Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló szülőt szentestére...

Egyedülálló szülőt szentestére meghívni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Ez az első olyan karácsonyunk feleségemmel ahol a kisfiunkkal töltjük a karácsonyt aki már lassan egy éves. Nagyon boldog vagyok , hogy végre már eljött ez az időszak is viszont érzelmi dillemában vagyok. Édesanyám egyedül tölti a szentestét hisz egyedülálló és nincs rajtunk kivűl senkije. Szívem szerint elhívám szentestére viszont ez biztos nem tetszene a feleségemnek , hogy első közös karácsony a gyerekkel és ő is jelen lenne. Valahol igaza is lenne ezt belátom én is viszont egyedül tölteni a szentestét borzalmas lehet.... Én sem tudonám teljesen élvezni így a szituációt. Ebben szeretnék kérni tanácsot kérni hogy legyen mindenkinek jó?



2023. szept. 16. 21:26
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
63%
A feleségednek meg kell értenie hogy ő az édesanyád és fontos számodra. Én tuti meghívnám
2023. szept. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
94%
Mi lenne, ha ezt így elmondanád a feleségednek, és együtt keresnétek egy olyan megoldást, ami mindenkinek elfogadható?
2023. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
78%
Az én férjem 24-én délelőtt, kora délután átmegy anyukájához, addig én sütök-főzök, elvagyok, és az este már csak a szűk családé. Így mindenkinek jó.
2023. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem tetszene? Nem kedveli? Van is rá oka?
2023. szept. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem tetszik neki, hogy anyukám is jönne, el se vettem volna feleségül. De az ő szüleit is meg lehetne hívni.
2023. szept. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Egyszerüen nem kedveli :( bár kimondott oka nincs rá csak sajnos nagyon hepciás
2023. szept. 16. 21:44
 7/46 anonim ***** válasza:
85%
Az én férjem anyja is egyedül van, mindig nála töltjük a szentestét, gyerek előtt és azóta is. Én is szívesebben lennék csak a szűk családdal, de nyilván nem hagyom anyóst szenteste egyedül, az mekkora bunkóság lenne már.
2023. szept. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
76%
Azért anyukád elég közeli családtag szentestén azért illene vele is lenni nem csak a feleségeddel. De az ő verzióját nem ismerjük lehet nyomós oka van,hogy nem szeretné anyukádat meghívni.
2023. szept. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
96%

Itt a jó megoldás egy pár órás látogatás, akár ti látogatják meg őt, akár ő titeket. Pl ebéd utántól kB 5-6-ig, vagy akár ebédre meg lehetne hívni. Rendezhetnétek két gyertyagyújtást, egyet a mamával, egyet meg amikor már hazavittétek, csak magatokban.

Mikor gyerek voltam, több rokonát végiglátogattunk szenteste, vagy hozzánk jöttek, engem sohasem zavart, hogy több Mennyből az angyal van és több ajándék.

2023. szept. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Röviden annyi lenne a sztori , hogy feleségemnek elég rossz a természete és eléggé különc . Nem szereti ha bárki is ellent mond neki vagy véleményt alkot bármilyen dologról mert az neki már beleszólás . Na és ugye édesanyámat ezért nem kedveli mert ha mer neki valamit mondani vagy véleményt alkotni akkor az már rögtön rossz és okoskodás . Ellentétben az anyja ha ezt csinálja akkor természetesen nincs ilyen …
2023. szept. 16. 21:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!