Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló szülőt szentestére...

Egyedülálló szülőt szentestére meghívni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Ez az első olyan karácsonyunk feleségemmel ahol a kisfiunkkal töltjük a karácsonyt aki már lassan egy éves. Nagyon boldog vagyok , hogy végre már eljött ez az időszak is viszont érzelmi dillemában vagyok. Édesanyám egyedül tölti a szentestét hisz egyedülálló és nincs rajtunk kivűl senkije. Szívem szerint elhívám szentestére viszont ez biztos nem tetszene a feleségemnek , hogy első közös karácsony a gyerekkel és ő is jelen lenne. Valahol igaza is lenne ezt belátom én is viszont egyedül tölteni a szentestét borzalmas lehet.... Én sem tudonám teljesen élvezni így a szituációt. Ebben szeretnék kérni tanácsot kérni hogy legyen mindenkinek jó?



2023. szept. 16. 21:26
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
67%
Minden szeneste anyuméknál vagyunk ,25én anyóséknál 26-tól meg itthon.
2023. szept. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
79%
Minek kellett egy ilyen rossz természetű nőt elvenni nem is értem. A kedvesek meg egyedül vannak
2023. szept. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Kompromisszumokat kell kötni csak azt Nem tudom meddig fog sikerülni . Meg nem akarom hogy a gyerek csonka családba nőjön fel vagy sérüljön
2023. szept. 16. 22:04
 14/46 anonim ***** válasza:
92%

Tegyétek rendszerré, amit a 9-es írt. Legyen egy tól - ig időszak édesanyadnal és utána hazamentek.


Azért ti menjetek, mert könnyebb nektek felallni és indulni. Meg hát anyudnak hogy mondanád szenteste, hogy anyu letelt az idő, menned kell.. 😟


De előre beszéljétek meg hogy így lesz. Anyu, 4-től 6-ig veled leszünk, utána megyünk haza.


Így jártok a legjobban szerintem.

2023. szept. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
21%
Elég sok példát tudok, ahol meghívják. Legközelebbi a sógornőm anyukája.
2023. szept. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
24%
És akkor mi lenne ha mindenki együtt lenne? Ti meg a gyereketek meg a nagyszülők?
2023. szept. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
88%
Először kérdezd meg erről a feleségedet mielött ide irsz.Lehet tévedsz és nem lenne ellenére 🤷‍♀️
2023. szept. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
86%

Mi az, hogy hepciás? Olyan félvállról írod, pedig igencsak mély sérelmek lehetnek mögötte. Itt van pedig a kulcs a dolgokhoz. Hogy te nem látod a valóságot a "merthát mégiscsak az anyám" miatt vagy valóban lenne szeretet és piti dolgokról van szó. Bár általában semmi nem piti. Csak ha nem veled történik.

Példát a hepciáskodásra légyszives. Mert lehet igaza is a feleségednek.

2023. szept. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
81%
Ejej azért a feleségedről beszélsz így a gyereked anyjáról nem pedig egy szomszédról van szó.Simán nem látunk a dolgok mögé és az anyósék szeretnek beleugatni a gyerekek nevelésébe,családi életébe. Én se szeretném ha anyós véleményezne ezt azt.Szerintem itt komolyabb dolgok vannak a háttérben amire nem térsz ki (de nemis kell mert nem ez a kérdésed lényege)elvégre csak az anyád.
2023. szept. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
93%
Azt leírtad, hogy a feleséged mit nem akar. Azt kéne tudni, hogy anyukád mit akar csinálni karácsonykor? Simán lehet, hogy lefoglalja magát a kedvenc sorozatával és tudomást se vesz az ünnepről. Ha magányos, akkor ne csak egy este keresd őt, hanem hétköznapokon is és akkor nem lesz ekkora jelentősége a karácsonyi felhajtásnak.
2023. szept. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!