Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy rosszul esik,...

Normális, hogy rosszul esik, hogy több hónapja nem mondták el nekem, hogy a nagybátyám nincs már együtt a feleségével?

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok, kb. 35 évig voltak házasok nagybátyám és nagynéném. Fura volt, hogy nyáron nem volt ott nagybátyám születésnapján a nagynéném, de azt gondoltam, hogy csak nincs jól vagy ilyesmi. Az unokatesómnál volt a köszöntés, így kevésbé volt fura. Aztán voltam a nagyinál, és mondta, hogy nagybátyám egyedül jön karácsonyra. Kérdezem, hogy jóban van-e még a párjával, mondta, hogy nem. Öcsémet, aki még anyával él megkérdeztem, hogy együtt vannak-e még, ő írta meg, hogy nem. Csak vajon én miért nem tudtam erről korábban? Most így le vagyok sújtva. Nagynénémet tavaly karácsonykor láttam utoljára, szerettem őt is mindig is.

dec. 16. 21:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretted őket, persze.

Közel álltak. Főleg, hogy te mindig is együtt ismerted őket, másképp nem is tudnád elképzelni.

dec. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%
Miért kellett volna reklámozniuk? Magánügyük.
dec. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
64%

A nagybátyád felesége csak abban az esetbena nagynénßd, ha egyik szülőd férfi testvére a másik szülőd nő testvérét vette feleségül.

Vagy persze ha a saját testvérét - de szerencsére nálunk ez jogilag lehetetlen.


A nagybátyád felesége az ángyod.

dec. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
71%

Én megértem, hogy rosszul esik neked.


Te mikor kerested utoljára telefonon a nagybátyádat és/vagy a nagynénédet, hogy érdeklődj arról, hogy hogy vannak?

dec. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Messze lakunk egymástól a kapcsolat abból szokott állni, hogy nagymamánál, néha náluk, néha anyánál találkozunk, évente kb. max 6-7-szer, bár az utóbbi pár évben ritkábban, mióta Budapesten élek.
dec. 17. 21:40
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem normális, hogy nem mondták el, és normális, hogy veszteséget érzel.

Ha szeretted, nem kell vele teljesen megszakítani a kapcsoaltot. Küldhetsz neki karácsonyi üzenetet, aztán meglátod, hogy reagál.

Ha a család rossz néven venné, nem kell reklámoznod, hogy te tartod vele a kapcsolatot.

dec. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!