Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy oldjátok meg a mindennapo...

Hogy oldjátok meg a mindennapokat babások? Lent kifejtem

Figyelt kérdés
Most múlt 7 hónapos a kisfiam. Teljesen el vagyok már fáradva. Mióta megszületett a kisfiam az egész család ide jár, amit kezdek nehezen viselni. Férjem családja, testvérem, anyukám, apukám, mamám tehát mindenki. És minden héten jönne mindenki, ami azt jelenti a delutánjaim kész káosz. Délelőtt főzök, nevelem a fiamat. Délután próbálok vendégül látni, a fiamat normálisan lefektetni se tudom, nincs rendes rutin és ez mellett a házimunka se megy rendesen hiszen mindig van elfoglaltság. Szerintetek hogy lehetne ezt rövidre és nem sértőre fogni hogy nekem ez kezd sok lenni? Vagy én fogom fel ezt ennyire rosszul? Szeretem őket, örülök hogy vannak, viszont annak nem hogy a kisfiamnak nincs rutinja és kb a házat nem sikerül kitakarítanom már.
febr. 14. 14:34
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Egyébként most hogy írjatok ezt tényleg fogom mondani neki.. főleg étkezés után a tányérját legalább elmosni.. azt is én csinálom :) mi féltestvérek vagyunk apáról.
febr. 15. 11:47
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

Ez megint kevès. Vigyázzon a babára amíg te csinálod a dolgodat.

Ha meg olyan fiatal aki csak nyomja a telefont nálad, akkor azért ne jöjjön.

Mit csinál nálad amúgy a tesód?

febr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:
Telitalálat.. nyomkodja a telefont, de azt állandóan, nasizik, eszik, iszik, kicsit játszik a gyerekkel, TV-t nézi. Tipikus mai fiatal.
febr. 15. 12:23
 44/45 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor ezért ne jöjjön, ezt otthon is tudja csinálni. Ezt kell megszűntetni.

Azt mondtad holnap jön.

Te meg sajnos nem érsz rá. Írd is meg neki most. Kész és nem kell indokolni.

Amúgy nálunk is a család java egy utcában lakik. Gyerek még nincs. De gondold el hogy mikor külön költöztünk mindenki mindig jött. Egymás utàn. A férjem családja is és az enyém. Anya, nagymama, tesó, apa, stb.. átjáróház. Amikor nem akartam vendéget fogadni ( ez a mai napig így van) akkor kapu bezár, és felőlem akarhat bejönni de így járt.

Nagyon nehéz volt pl hogy anyumat ne engedjem be, de egyszerűen kellett a magànszféra a férjemmel. Tönkrement volna a házasságunk ha mindig nyitva az ajtó.

Először volt ám reklamáció, aztán megszokta mindenki. Élhető is így.

4 kor hazaértünk, fél 5 kor átjött anyukám, majd 5 kor apukàm( véletlen se egyszerre) majd beállított a férjem nagymamàja, majd a tesója.

Hát ki bírja ezt? Megoldottam.

febr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
Igazad is van, érzem én is hogy ez nem élet. Én remélem nálunk is meg lesz a megoldás.
febr. 15. 15:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!