Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen lányról? Nem jár bulizni, pasija sincs, Otthon van szüleivel, inkább játszik a kutyájával

Figyelt kérdés
az apjával tököket farigcsálnak,És ez neki sok mindent jelent hogy a családjával lehet... Pedig rendes lány kedves, szép... (barátnőmről van szó) Köszi a válaszokat 18L
2010. okt. 24. 18:19
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
92%
csatlakozom, a csajt a normális, jól nevelt emberek táborába sorolnám én is
2010. okt. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
92%
érdekes, én sem jártam bulizni, és otthon voltam szüleimnél... most költöztem a páromhoz, és haverjaim is vannak, úgyhogy nem hiszem hogy azon múlna a kapcsolatépítés hogy részegen fetrengesz-e a diszkó körül vagy sem. max nem leszel terhes úgy hogy azt sem tudod ki csinálta a gyereket
2010. okt. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem még ráér bulizni. 18 évesen még olyan gyökerek az emberek. Vagyis a többség.
2010. okt. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem foglalkozz a saját életeddel,és ne az állítólagos barátnődet elemezgesd az interneten név és arc nélkül!Ő így boldog,Te meg úgy.Na és akkor mi van?Én sokáig kínai ruhákban jártam,és egy hónapban egyszer mentem buliba,hogy legyen egy szép családi házam a párommal.Lemondtam a bulikról,de tudod,nem is vágytam rá annyira.Én inkább más utat választottam,mint a többség,hogy később meglegyen mindenem.

Lehet,hogy ez a lány is így gondolkozik.Nincs ezzel baj.Maximum Te vagy rá irigy...

2010. okt. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim válasza:
93%
Szerintem, ha ettől függetlenül vannak barátai, és azért néha kimozdul velük (nem feltétlen bulizásra gondolok, hanem akármilyen közös programra) akkor teljesen normális. Sőt, ideális. :)
2010. okt. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
90%
azt gondolom, hogy szivesen megismerném!
2010. okt. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 hennike ***** válasza:
91%
rendes, normális. feltehetően sikeres, rendes felnőtt lesz belőle. én is ilyen voltam, a barátaim meg mindig piszkáltak miatta. találtam egy hasonló beállítottságú srácot, nagyon boldog házasságban élünk 4 éve, a barátaimnak még csak egy hosszú párkapcsolat se jön össze.
2010. okt. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem tök normális nem birom az olyan embereket akik fojton mennek discokba és minden hétvégén berugnak...
2010. okt. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
88%

Én is ilyen vagyok és néha(egy évben 2x-3x) megyek el bulizni, de az is inkább Szilveszter vagy házibuli, mert a füstös diszkókat nem bírom, ahol szinte mindenki részeg, a pasik meg ott tapiznak, ahol érnek és úgy nyomulnak, ahogy tudnak...Ezeket inkább kihagyom. Barátaimtól megkapom, hogy persze mert én soha nem megyek velük sehova. De én szeretek itthon lenni.. Ha felnövök úgyis egy csomót járhatok bulizni, pasizhatok, lehet, hogy kimegyek külföldre, ki tudja. És most lehetek a családommal,később nem. És mellesleg nagyon jó a kapcsolatom a családommal. Szüleim, nagyszüleim fiatalok. Anyukám egyben az egyik legjobb barátnőm. És szerintem ez így rendben van. Nem kell előle elhallgatnom semmit, mint sok más velem egykorúnak.

Tehát: a barátnőddel nincs semmi baj. :)

17/L

2010. okt. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen rendbe van, később is rá ér kapcsolatokat építeni, elvégre nem mindenki igényel nagy társaságot. Osztálytársai meg biztosan vannak.
2010. okt. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!