Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt nálatok olyasmi, hogy...

Volt nálatok olyasmi, hogy akár ismerős, családtagok, barátok kihasználtak titeket bármiben vagy családi botrány tört ki és meg kellett velük szakítani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl.bébiszitterkedésre ami már rendszeressé vált így muszáj volt leépíteni őket, mert csak kihasznált, vagy kölcsön kértek pénzt de sosem adták meg és még ők voltak felháborodva ha megemlítetted...ilyesmikre gondolok. De még családi botrány is szóba jöhet. AKivel történt ilyesmi leírná a sztorit, persze nem kötelező de érdekelnének ilyen történetek.

márc. 19. 14:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig én voltam, aki egy bizonyos rokonnál ment vigyázni az állatokra, ha elutaztak. Évente 2-3 alkalommal, volt, hogy több hétre mentek, én meg minden nap mentem etetni a halakat. Mikor visszajöttek, megköszönték ugyan, de még egy tábla csokit se kaptam soha. Úgy voltam vele, hogy nem baj, majd ők is megteszik értem, ha nekem lesz rá szükségem. Tévedtem. Egyetlen egyszer kértem meg őket, de az volt rá a válasz flegmán, hogy nekik ilyenekre nincs idejük a két gyerek mellett. Na itt tanultam meg, hogy ne hagyjam magam kihasználni. Ezekkel meg azóta se beszélek.
márc. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
11# én papagájokat jártam etetni, egyszer az egyik úgy megcsípett, hogy majd beszrtam! Olyankor kellett mennem, ha a párocska nyaralt, soha egy hűtőmágnest nem kaptam, volt, hogy köszit se, csak írtak messengeren, hogy kedden hatkor otthon vagyunk, hétfőn gyere utoljára... Hát b+ :D
márc. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!