Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondjam anyám szeretöjének...

Megmondjam anyám szeretöjének a feleségének, hogy csalja a férje?

Figyelt kérdés
Nyilván tudom, hogy nem az én dolgom. Visszont az a helyzet, hogy anyám már évek óta csalja apámat ezzel a férfival és mivel rossz a kapcsolatuk meg is értem. Már szóltam róla apámnak, de úgy tesz mint aki nem fogja fel.Ami főleg zavar, hogy anya mindig tőlem kér segítséget pl alibit hogy velem volt stb és nagyon megterhelő hazudni apámnak és még nagyon szereti megosztani velem a "részleteket" megkértem már ne csinálja, de nem nagyon érdekli. Meg még előttünk szokott a csávóval csókolózni és elvárja, hogy jó pofát vágjunk hozzá.Nagyon sajnálom már a csávó feleségét is főleg, hogy nagyon sok mindent tudok róla mert anyámnak elégé lepcsés a szája. ( pl hogy szülés utáni depressziója volt) Szóval ezek infók alapján feltudom keresni. A kérdés elmondjam-e a nőnek? Ha igen hogyan?

márc. 20. 14:27
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
46%
Mondjad, itt mindenki egy fasz... A no is donthet ugy hogy nem vesz rola tudomast mint apad. De joga van tudni, hogy konkretan mar mindenki tudja hogy szarba se nezik
márc. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
72%

"Pont az hogy a nő nem tud róla..."


Ebben nem lehetsz biztos.

márc. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
54%

Igen!! Mindenképpen mondd el! Joga van tudni.


#22 Majd ha elmondja, akkor kiderül.

márc. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
57%
Én elmondanám Neki. Joga van tudni aztán azt kezd az infóval amit akkar. Érdemes több bizonyítékot átadni
márc. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
34%
Huszassal értek egyet. Nem mondanám el, és nem vennék részt az alibigyártásban, valamint faképnél hagynám anyám, ha erről akarna beszélni nekem.
márc. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
48%

"Már szóltam róla apámnak, de úgy tesz mint aki nem fogja fel"


... vagy azért tesz úgy, mert

1. úgy gondolja, hogy a szexuális életük nem a gyerekre tartozik, ezért nem veled fog erről tárgyalni

2. már régen megegyeztek a nyitott házasságban, csak úgy gondolja, hogy a szexuális életük nem a gyerekre tartozik, ezért nem tájékoztat erről téged


Abban se legyél biztos, hogy a nő nem tud róla (lásd fent). Meg azt se ártana pontosan tudnod, hogy ki-kicsoda, mert úgy jár a nő, mint én egyszer: a munkahelyemen megkeresett egy tinilány, hogy az én férjem az ő elvált anyjával kavar, és csak "jóindulatúan" figyelmeztet, mert nekem is tudnom kell róla. Nos, az említett pasi a bátyám volt, nem a férjem.

márc. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
65%

A válaszaidból és reakcióidból tisztán látszik már eldöntötted, hogy felborítod két család életét,egyáltalán nem foglalkozva azzal, hogy nekik így jó, nem változtatnak, te nem vagy szereplője, mégis téged zavar a legjobban.

De akkor minek kérdezed?

márc. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
20%
Ne mondd el, mert csak rajtad csattanna. Látod, itt is a válaszolók nagy része téged tart szaralaknak, nem azt, aki szeretőt tart, megcsalja a párját, stb. Ilyenek az emberek, alkalmazkodj.
márc. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
64%
#28 Nem, az emberek többsége komplexebben gondolkodik, és több embert is szaralaknak tud tartani egyszerre, nem áll meg azonnal, amint talál egyet a történetben.
márc. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
55%
#29, Jó, a lényeg akkor is az, hogy ilyesmiről mindig hallgatni kell, mert a rossz hír hozóját MINDIG minden fél utálni fogja. Nem csak az, akit lebuktat, hanem az is, akit megcsaltak. Lehet, hogy a férjének megbocsát a nő, de annak, akitől megtudta a dolgot, annak nem fog.
márc. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!