Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondjam anyám szeretöjének...

Megmondjam anyám szeretöjének a feleségének, hogy csalja a férje?

Figyelt kérdés
Nyilván tudom, hogy nem az én dolgom. Visszont az a helyzet, hogy anyám már évek óta csalja apámat ezzel a férfival és mivel rossz a kapcsolatuk meg is értem. Már szóltam róla apámnak, de úgy tesz mint aki nem fogja fel.Ami főleg zavar, hogy anya mindig tőlem kér segítséget pl alibit hogy velem volt stb és nagyon megterhelő hazudni apámnak és még nagyon szereti megosztani velem a "részleteket" megkértem már ne csinálja, de nem nagyon érdekli. Meg még előttünk szokott a csávóval csókolózni és elvárja, hogy jó pofát vágjunk hozzá.Nagyon sajnálom már a csávó feleségét is főleg, hogy nagyon sok mindent tudok róla mert anyámnak elégé lepcsés a szája. ( pl hogy szülés utáni depressziója volt) Szóval ezek infók alapján feltudom keresni. A kérdés elmondjam-e a nőnek? Ha igen hogyan?

márc. 20. 14:27
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
0%
#30 Nem kell "mindig" hallgatni. Ha egy barátom csinálna ilyet, én tudatnám valahogy az átcseszett féllel. De itt a kérdező anyjáról van szó. Ahhoz semmi köze. Azt se tudja, a másik tudja-e.
márc. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
0%
#30 És már csak azért is hülyeség, amit mondasz, mert akivel a kérdező beszélni akar, azzal annyira nem ismerik egymást, hogy még csak nem is érdekelne senkit, hogy utálni fogja-e a kérdezőt, ugyanis eddig sem volt semmi közük egymáshoz, ezután sem lesz. Itt arról van szó, hogy a gyerek a szülei dolgába ne szóljon bele, a saját életével foglalkozzon és a saját ismeretségi körének a dolgaiba szóljon bele.
márc. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
47%
Ti is mind szeretőt tartotok, vagy azok vagytok, igaz? :D
márc. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
0%
#33 Vagy nem, csak elmúltunk 12 évesek.
márc. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
68%

Mit vársz az egésztől?


Szerinted lesz változás, azon kívül, hogy te leszel a szmét?


Nem, nem lesz, csak téged utál majd meg mindenki, amiért "belekavartál" két házasságba - akkor is, ha ők a hunyók.

márc. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon érdekes.

Ha egy faszi szeretőt tart,és felmerül a kérdés hogy a feleségnek elmondja e valaki, akkor a gyakori asszonykórus mint a piranja raj, úgy támadják azt aki azt mondja ne,(akinek nem inge ugye...)

Most ,hogy a nő tart szeretőt, hirtelen túlnyomórészt nem fontos ezt feltárni, szólni a házastársának...:D

márc. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
0%
#36 Hát de most is arról van szó, hogy annak a nőnek szóljon-e, akinek a faszija szeretőt (a kérdező anyját) tart. Értelmezitek egyáltalán a kérdést, mielőtt válaszoltok?
márc. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
Szólhatsz, de akkor anyádat megkopasztja a csaj az tuti.
márc. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

A csaj tudja. A csajnak 35 éves gyereke és szülés utáni depressziója van?? De azért nem h.lye, gondolom.

Anyádnak adsz alibit, amikor apád tud a dologról?? Beszélsz össze - vissza.

márc. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
71%

#37


arra utalok hogy női oldalról lett megközelítve, mert a kérdés is úgy lett feltéve hogy "Megmondjam anyám szeretőjének a feleségének, hogy csalja a férje?"

Mivel már az első mondatban anyám szeretője szerepel, valahogy a fejekben nem az realizálódott, ahogy amúgy itt szokott, hogy a csúnya faszit szívassuk meg, a felesége megérdemli hogy tudja az igazat, stb bla bla, hanem az hogy kussolni kéne...

márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!